Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy będę, dopadł nie jakiś ostry atak brzuszka. :x WTF? :x

wypnij pupke walnij porzadnego baka zjedz wegiel popij mieta i przyjezdzaj a nie jakies mazanie forumowe uskuteczniasz :!:

Ee tam mazanie, to nie ekscesy wylotowe, nie nie... :twisted:

 

Postaram się być, aczkolwiek przemieszczanie się po mieszkaniu sprawia mi problemy...

 

To coś na forum ostatnio częsty problem... :x :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zawitam rano na kawke i coś tam bo słyszałem ze za darmo daja a jak sie najem to Zajme sie toba kwiatek wiec sie umyj i idz do ksiedza po ostatnie namaszczenie a i karawane zamów a wieczorm bimber zabieram swoja ksiegowa i bedzie fajnie bo mam nadzieje ze pare furek się zbierze i pozamiatamy troszeczke naplacu ? :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze subaru w zime lubi sie slizgac, to jutro tak od godziny 10:30 bede sie slizgal w okolicach Józefowa koło Legionowa. Jest tam duzy plac i mozna trochę sobie pojeździć bokami, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszam, załączam fotki, okrągły punkt oznacza miejsce w którym znajduje się plac.

Z modlińskiej można pojechać przez Jabłonną/Legionowo, bądz drugą trasą skręcić w prawo Płochocińską (obok giełdy samochodowej na Zeraniu), dojechać do dwóch rond, na drugim skręcić w kierunku Legionowa.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103894&postdays=0&postorder=asc&start=400

 

 

Panowie ale tutaj podobno jest super miejsce do slizgani troszke daleko ale morze byc fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert spoko i tak nikt nie dojedzie :mrgreen: jak patrze na umęczone twarze sąsiadów , jak walczą ze swoimi wspaniałymi maszynami...to mi się śmiać chce bo moje maleństwo stoi pod ziemią , tylko dojść kawałek trzeba :twisted: a tego już się nie chce... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...