Skocz do zawartości

28 Maja (sobota) w NMnP trening nauka i gryll :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

byłem, pojadłem popiłem , pogadałem i pojechałem do domu :D

 

szkoda , że dziś po "cywilnemu", ale nie miałem odpowiedniego auta do uczestniczenia...

 

pozdrawiam wszystkich...

 

Norveg , moja córka od godziny domaga się tej kiełbaski co jadła "..tam tam - no wiesz gdzie tatuś..." , jak Ci cos zostało to wrzucaj w kuriera :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, ja Cię bardzo proszę... tylko nie "Krysiu"... :roll: :| :?

Prosisz i masz :oops: Morgiana :oops: Bedzie kawa za uległość ? sorki za OT i juz się nie powtórzy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,dziewczyny ! Strasznie wam dziękuje że przyjechaliście i dobrze sie bawiliście.

DNL - organizujemy wspólnie imprezy aby komukolwiek sie to opłacało dlatego też i dziś mielismy towarzystwo lambo.

 

Szubaru ja nie wiem moze ja dla Ciebie zorganizuje jakis przejaz bryczką dwukółką co byś miał wolniej :mrgreen:

 

Wydaję mi się z nmnp daje masę możliwości i dziś wlasnie pokazaliśmy w pełni jego potencjał :idea:

 

 

Piotr i cała ekipa autofukowski baaaaardzo dziękuję wam za pomoc i serwis ! mega robota i jak widać bardzo sie przydaliście !!!!!

 

 

Przepraszam że nie wsiadłem do tych co chcieli ale przy tak dużej ilości aut pilnowanie co ,kto i jak ma znaczenie dla bezpieczeństwa...

 

 

dzięki i do następnego ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
DNL - organizujemy wspólnie imprezy aby komukolwiek sie to opłacało dlatego też i dziś mielismy towarzystwo lambo.

 

Lambo to nam nie przeszkadzało... ino ta bejca z kierownicą po złej stronie drażniąca lekko była... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL - organizujemy wspólnie imprezy aby komukolwiek sie to opłacało dlatego też i dziś mielismy towarzystwo lambo.

 

vert,

tak jak napisała Morgiana, samo towarzystwo loozik, tylko ten jeden człowiek z BWM...dobrz, że nikogo nie trafił, mimo, że bardzo próbował. Rozumiem względy finansowe.

 

 

Bardzo fajna imprezka, mimo, że się nie załapałem na grilla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Pani Krystyno lepiej :wink: :mrgreen:

 

wystarczy po prostu Krystyno :twisted:

 

Bedzie kawa za uległość ?

 

kawą zawsze można mnie przekupić :P

 

Jak była w pobliżu trzeba było mieć się na baczności :D

 

oj tak... troszkę sobie vert refleks poćwiczył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pojeżdżawkę. Wyjeździłem się okrutnie (230 km :o ), trasa była niezła, tylko z moimi umiejętnościami trochę gorzej, mam nadzieje, że następnym razem będzie tylko lepiej. Pierwsza wizyta w NMNP i miłe zaskoczenie, trochę trzeba uważać na dziury, ale nie jest tak źle.

No i mój Golf, wczoraj go naprawiałem do 1 w nocy(czyszczenie wtrysków), dziś dojechałem bez problemu i dopiero pod koniec zaczął kaprysić. Trasę do Warszawy pokonałem z lekkim dreszczykiem emocji, chyba kable WN mi padły, auto non stop przerywało. Jak już dojechał na Bemowo i zaparkował to nie chciał ruszyć, dobrze, że nie wpadłem na pomysł wcześniejszego postoju :mrgreen:

i był jeszcze pan z traktorem :mrgreen:

był jeszcze jeden, który przeprowadzał krowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...