Skocz do zawartości

28 Maja (sobota) w NMnP trening nauka i gryll :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo milo spedzony czas, fajna trasa, szczegolnie odcinek lesny, typowy oes

 

Szczegolne dzieki dla:

:arrow: socko szkoda, ze tylko dwa okrazenia, ale i tak bylo fajnie, nastepnym razem rzezbimy na bank opis, musze miec co robic miedzy zakretami hehe

:arrow: Lynx za pare fajnych okrazen z rzedu, i dobra wspolprace na pokladzie, i wogole milo Mi bylo poznac :)

:arrow: Bzyku za pokazanie co potrafi seria i gdzie sa jej granice, a zwlaszcza wahadlo przy 130km/h, szacun :twisted::twisted:

:arrow: Jabar za to, ze pierwyj raz w zyciu mialem przyjemnosc przejechac rajdowka z krwi ikosci, tudziez aluminium i cromo molibdenu :twisted: naprawde cos pieknego, ale to fajnie ogarniasz, DZIEKI! nie usne dzis :mrgreen::mrgreen:

 

oraz dla mstara i anakinskiego za mini konwoj oraz poznanie was hehe

 

i oczywiscie dla verta i jego ekipy za organizacje

 

i był jeszcze pan z traktorem :mrgreen:

 

oraz pani na rowerze, ktora sie chowala w krzakach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze/primo - dziekie dla Bzyk'a oraz Jabar'a/Orzi'ego za przejazdzki na lewym... jakos nie moge dlugo wytrzymac bez jezdzenia.... dzieki ze mi to umozliwiacie :-)

 

dla mnie trasa byla i fajna i niefajna - te slupki (wiecznie poprzestawiane) na glownym pasie byly takie..... kajotesowe, za to uliczki, lasek i cala reszta (slalom z wybiciem przy zejsciu z glownego pasa w lewo - BOMBA).

 

true ! ogolnie poczatek i koniec proby bardzo, bardzo fajny !!!, natomiast glowny pas i 100-tysiecy bramek "zadszych i gestszych" bez sensu - zabojstwo dla przednich opon... niewiele tez wnosi to do podnoszenia umiejetnosci... powinno byc ich mniej, wiem ze wymadzac sie latwo ale mysle ze nalezaloby to troche urozmaicic bo nudno bylo :-)

 

w temacie latania bokiem to chyba z Bunchem polatalismy najbardziej raz jeden nawalil w pampersa a potem drugi

 

oj tam oj tam :-) hania daje rade jak zawsze, miala co prawda "powazna" awarie na poczatku ale dalo sie ja usunac poteznym nakladem 5PLN :-)

 

co prawda dobor opon bardzo slaby na dzisiejsza pogode - ale moze to i dobrze

 

ano wlasnie ! w kazdych warunkach nalezy cwiczyc a dzisiejsze byly tym bardziej pouczajace... pomiaru czasu zwyczajowo w NMNP nie ma wiec generalnie jezdzisz i cwiczysz dla podnoszenia swoich umiejetnosci !

 

Ps.

Artur, dzieki za prawy ! Zaper... to Twoje evo jak zle :mrgreen: zainwestuj w zawias i bedzie mega fajnie !

 

pozdrowienia dla Wszystkich napotkanych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniawszy - podziękowania dla Jabara za przejażdżki na prawym. o ile biały to po prostu zapieprza, to mega wrażenie zrobiła na mnie przejażdżka hondą - pięknie wyciągnięty bok i mocno na granicy jechane bramki na tych wąskich pasach. mega nerwowy samochód - tam gdzie ja szedłem po prostu z gazem w podłodze to w hondzie była walka. ogólnie to chciałbym tak ogarniać swoje wozidlo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - szacunek i czapki z głów. Impreza zacna: organizacja profi, uczestnicy i gości znakomici, przeżycia na dłuuuuugo pamięci! Gratuluję.

 

Wszystkim znajomym i nowopoznanym - także wielkie DZIĘKI!

 

Żal tylko, że miast jeździć, przyszło mi jeno patrzeć. Uroki dwóch kółek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamer czy już jest wieczór? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tak Jabar to już. Tylko łamię regulamin bo trochę się zbetoniłem właśnie... :P

 

97d09e705f6de756gen.jpg

 

d0a3e607d2ddc9c9.jpg

 

62b259e1b461dd38.jpg

 

72cfde63b4e3413f.jpg

 

286187df141885b8.jpg

 

a58f86383b0c9829.jpg

 

df595ef8c7854bf0.jpg

 

ef40658c38871b3f.jpg

 

8469eb021c825345.jpg

 

1c3acb153a12ef36.jpg

 

43ef099e41163e27.jpg

 

d36c5972061a6df9.jpg

 

7eedf62ed0eb25f8.jpg

 

c5faf2b5c14952ca.jpg

 

NIEKTÓRZY TO NAWET TRAWĘ ZWIEDZALI :mrgreen:

dac6be15f4e2d77e.jpg

 

70498df86ea0d025.jpg

 

-- 29 maja 2011, o 00:38 --

 

Resztę ciekawszych zdjęć wrzucę jutro rano. Ale zdjęcia to słabe. Filmiki są znacznie lepsze. :twisted:

 

-- 29 maja 2011, o 00:49 --

 

Oto jeden filmik na zachętę... :mrgreen:

 

Harvester :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mnie boli....

 

No to masz na pocieszenie :wink:

 

logan + biała e30 :arrow:

 

3df332825186672c.jpg

 

b5daca00ab0d366a.jpg

 

-- 29 maja 2011, o 10:58 --

 

I jeszcze jeden :wink:

 

Jabar civic :arrow:

 

 

A jak już dojdę do siebie to w tygodniu zmontuję jakiś fajny filmik, z całego dnia. Ale muszę się tego nauczyć i może coś fajnego wyjdzie. :oops:

 

A tymczasem wieczorem wrzucę jeszcze kilka pojedynczych filmików. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, bardzo dziękujemy za pojeżdżawkę :twisted: Wyjeździliśmy się z Tatą naprawdę grubo. W sumie Testament zrobił 250 km :).

 

Wielkie dzięki dla Piotrka i jego ekipy za pomoc przy samochodzie ;)

 

zamer, wielkie dzięki za fotki i filmy :)

 

Przepraszam DNLa, za gruuuuube ratowanie :oops:

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pum - honda jest najbardziej wdziecznym i przewidywalnym autem jakim upalalismy - nie wiem o jakiej nerwowosci piszesz - jakbys sie przejechal z nami Loganem - w czasach jak jeszcze sam decydowal na ktore kola wrzucic naped (strasznie lubil tyl) to bys wiedzial co to nerwowosc i walka za kierownica - w Ulezu potrafil postawic sie bokiem na trzecim biegu - jadac na sliku - na lekkim luku - na suchym.

 

Harvi - ale widać, że sie lamal: skręcić, nie skręcić, a może jednak skręce, eeee pie!@#$%@ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...