Skocz do zawartości

28 Maja (sobota) w NMnP trening nauka i gryll :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zobaczyłem "sti hawk eye" to sie ucieszyłem :P Zamer, nie miałbyś takiego samego filmiku tylko z białym? :mrgreen:

 

Akurat tam gdzie stałem i kręciłem to nie przyjeżdżałeś, tylko jechałeś na skróty.

Mam tylko taki jeden króciutki... :roll:

 

 

Może się gdzieś jeszcze załapałeś. Później poszukam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównuje tą hondę do mojej foki - różnica jest ogromna :)

trzeba by porownac czas przejazdu - wtedy latwiej zrozumiec - gdyby nia jechac na taki czas jaki robia przecietnie golfy gti czy focusy :mrgreen: tak do 170KM - to bys usnal z nudow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szubaru ja nie wiem moze ja dla Ciebie zorganizuje jakis przejaz bryczką dwukółką co byś miał wolniej :mrgreen:

 

Wydaję mi się z nmnp daje masę możliwości i dziś wlasnie pokazaliśmy w pełni jego potencjał :idea:

 

 

Vert swoje 130 km zrobiłem , zadowolony jestem dzięki za całą organizację 8)

 

jak bryczka dwukółka będzie na pewno skorzystam :P

 

 

Bardzo fajna imprezka, mimo, że się nie załapałem na grilla ;)

 

w hangarze był bardzo długo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: socko szkoda, ze tylko dwa okrazenia, ale i tak bylo fajnie, nastepnym razem rzezbimy na bank opis, musze miec co robic miedzy zakretami hehe

 

Niestety, Legaś zaczął niedomagać i nie chciał w ogóle iść powyżej 3 kRPM :-( Pewnie trzeba go było mocno ostudzić, bo dziś znów śmiga jak dziki... Strasznie żałuję, bo widziałem, ze potem spadł deszczyk, więc musiało być fajnie. Do tego nie załapałem się na żaden filmik :-)

 

No i na pewno następnym razem przyjeżdżam sam, bez piękniejszej połówki na prawym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foki nie masz gdzieś??

 

trzeba by porownac czas przejazdu - wtedy latwiej zrozumiec - gdyby nia jechac na taki czas jaki robia przecietnie golfy gti czy focusy :mrgreen: tak do 170KM - to bys usnal z nudow :)

nie prowokuj :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
No i na pewno następnym razem przyjeżdżam sam, bez piękniejszej połówki na prawym ;-)

 

szowinista :mrgreen::twisted:

 

dobrze, dobrze, będę miała więcej okazji się powozić cudzymi autami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foki nie masz gdzieś??

 

trzeba by porownac czas przejazdu - wtedy latwiej zrozumiec - gdyby nia jechac na taki czas jaki robia przecietnie golfy gti czy focusy :mrgreen: tak do 170KM - to bys usnal z nudow :)

nie prowokuj :roll: :D

jak bedzie gdzies pomiar to sie przejedziesz oboma :) i ja też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się ogarnąłem i mogę podziękować za imprezę. Vert jak zwykle profi impreza. Super traski i dzięki za prawy. Następnym razem poproszę prawiznę na początku imprezy i później na końcu w celu oceny :wink: . Dzięki dla Piotrka i jego brygady za serwis. No i dzięki dla cybla za prawy zwłaszcza te próby na 1/4 mili na koniec dnia. Nie było szału ale i tak wygraliśmy :twisted::mrgreen: :wink:

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich uczestników za mega fajną imprezę. Do następnego razu albo do zobaczenia na Plejadach :twisted:

 

-- 29 maja 2011, o 23:00 --

 

zamer, dzięki również dla Ciebie za foty. Może masz trochę więcej moich, albo jakiś filmik mojej srebrnej SuboLanosicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamer, dzięki również dla Ciebie za foty. Może masz trochę więcej moich, albo jakiś filmik mojej srebrnej SuboLanosicy

 

Są i foty i filmiki z Twoim udziałem. Będą jutro. :P

 

Specjalnie wypucowałem auto, co by na zdjęciach się prężyć ładnie, a tu co ... nigdzie mnie nie ma :cry:. Ehhh zamer :wink:

 

Spoko loozik. Twoje też są. Będą jutro wieczorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...