Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Użyj emulatora CD/DVD. Ten jest bardzo fajny

 

a co to jest i co mam z tym zrobic? :roll:

 

Sciagnij porzadny emulator CD/DVD

http://www.download.net.pl/127/Daemon-Tools/

zainstaluj, dajac w instalatorze caly czas dalej...po instalacji zobaczysz nowy naped CD/DVD i na pasku zadan nowa ikonke tego emulatora (Daemon tools), takie z blyskawica. Klikasz prawym na niej i wybierasz Virtual CD/DVD ROM -> Device [x] cos tam -> mount image -> tu wybierasz plik z obrazem plytki *.ISO i juz masz tak jak bys wlozyl plytke do tego napedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drifterzy miazdza, widzialem jak polody w niektorych momentach puszcza kierownice i czeka az sie sama odkreci :mrgreen:

 

Polody jest dobry, ale zobacz jak to robi Ueo :arrow:

 

chcialbym sie kiedys przejechac z jakims drifterem, mysle ze mogloby byc rownie fajnie jak na prawym fotelu w WRC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że każdy z nich by narobił w portki z wrażenia w WRC na odcinku specjalnym, a do nich jakoś mnie nie ciągnie.

 

Nie wątpie, ale drifting i rajdy są zdecydowanie spokrewnione, pamiętasz jak pieknie driftowal Walter Rohl zanim jescze to się nazywało drifting.

 

Pozatym drifting w swoim naturalnym środowisku, czyli drogi w górach Togue, robi wrażenie : http://www.youtube.com/watch?v=7kHSTW4Injg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drifterzy miazdza, widzialem jak polody w niektorych momentach puszcza kierownice i czeka az sie sama odkreci :mrgreen:

 

Polody jest dobry, ale zobacz jak to robi Ueo :arrow:

 

Kurcze, co gosc robi jadac przy bandzie (na tej dlugiej prostej)...przytulony do niej prawa strona wywija kierownica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetamm mnie jakoś drift nie bierze....

Ja również nie przepadam za tym.

 

A ja lubie wszytskie formy motorsportów. Od wyscigów kosiarek, przez drift, drag, rajdy, samochody turystyczne, Moto GP, MX, FMX, aż po F1. Jedyne dwie dyscypliny które uważam za bez sensowne to Indy i żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...