Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.youtube.com/watch?v=uB0FrlQvRoI

Ale koleś za.......pitala :)

Było?

 

Ja nie kojarzę, żeby Newbitta ktoś tu wrzucał - zawsze mnie rozwala to jak dyktuje jego pilot :mrgreen:

 

A tu niezła akcja Donelly'iego , zakończona względnym happy-endem :

http://pl.youtube.com/watch?v=Xm9NOLGxT ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu niezła akcja Donelly'iego , zakończona względnym happy-endem :

Przy tej prędkości z którą tam napadał to nie był względny happy-end tylko mega happy-end. :shock:

 

A propos filmu o którym pisał spalili - zagadałem do tego gościa na youtube i zamieścił go na ftp na krótką chwilę. Tzn zamieścił film w pełnej jakości: ponad 700 mb, 1h10min. Same ujęcia rajdowych Imprez, od roku 94 do pierwszych wurców. Film miażdzy jednym słowem. Zespół 555, A grupy z Francji etc. Może ma ktoś jakiegoś ftp to moge go tam zuploadować i każdy sobie pociągnie? Naprawdę warto - mega kąsek dla fanów tematu.

 

PS.

Wurc, nie zapomniałeś może o jakimś miłym mailu dla mnie pt. Imprezy '94 - '96? No chyba, że nie masz czasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, kropek, turdziGT OK ale

Może ma ktoś jakiegoś ftp to moge go tam zuploadować

bo ja nie mam :(

Na pewno jest tutaj ktoś taki kto ma dostęp do jakiegoś serwa porządnego. :cool:

 

Nie zapomniałem

Mail odebrany, wielkie dzięki! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, sprubuję zagadać. Jak zamieścił to wczesniej to mówił, że to na jedną noc tylko i muszę się uwinąć ze ściąganiem pliku.

 

Jeśli chodzi o torrenta to trzeba mieć zewnętrzne ip żeby go utworzyć a ja takiego nie mam. (tzn. słyszałem, że tak jest)

 

Zaraz napisze do gościa na YT. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. http://www.rarlab.com/rar/wrar361pl.exe

2. pakujemy do rara z podziałem na zadaną wielkość pojedynczej paczki

3. wysyłąmy / umieszczamy w sieci

4. ściągamy

5. rozapkowujemy

6. enjoy

 

Sorry ale sendspace to syf. :roll: Mają "przeciążone" serwery - na Polskę mają ileś tam slotów, które są wiecznie zajęte a jak się już uda połączyć to leci jak krew z nosa. :evil: W przypadku 700megowego pliku nie nadaje się to do niczego.

Nikt nie ma dostępu do żadnego ftp?

Gość z yt nie odpowiada na razie, może uda się żeby on to jeszcze raz wrzucił.

 

Świetny materiał filmowy. Oby więcej takic!

Ten film, dla którego szukamy miejsca to jest ponad godzina właśnie takiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, czemu nie chesz sprobowac z http://www.sendspace.com/

 

ja wlasnie cos wysylalem i 10 MB wyslalo w niecale 3 min. co ci szkodzi podzielic i tam wsadzic i bedzie problem z glowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie cos wysylalem i 10 MB wyslalo w niecale 3 min. co ci szkodzi podzielic i tam wsadzic i bedzie problem z glowy ?

Nie jest problemem wysłanie a ściąganie!

 

Mam w domu łącze 6mbps, mogę uruchomić FTP ale dopiero będę około 21:00 w domu...

OK! Jak coś wymodzisz to daj znać i zuploaduje film. Im szybciej tym lepiej, bo dzisiaj tutaj mamy takie jakby andrzejki i... no wiadomo, łącze może się zerwać. :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bawimy się w weekendy w Nysie i okolicach :smile: :arrow: LINK

pedały :mrgreen: :wink: . przerzućcie się na coś dla facetów -> motocykle :twisted:

Przynajmniej jak śnieg leży (nie mówię o 2mm...) to nie odstawiamy maszyn do garażu -> motocykle. A i powodzenia w jeździe pod górę piachu na motorku :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...