Skocz do zawartości

Co się stało z wątkiem, w którym pisałem odpowiedź...?


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na spocie wyglądał normalnie :) Ale fotki z ukrycia robił, kto wie :) Fliper - przyznaj się no co się z wątkiem stało.

Kaczory!

To one!

Zabrały wątek.

To początek faszystowskiej ingerencji w wolność słowa. Gazeta Wyborcza już dawno to prorokowała. A głupi elektorat wybrał, jak wybrał. I się nie słuchał GW.

Złe ludzie. Głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... to trochę moja wina :oops:. A w zasadzie tylko moja wina... :twisted:

 

Otóż po wnioskach, żeby temat zamknąć, po tym, jak dyskusja zrobiła się dość ostra, ustawiłem wygaśnięcie tematu na za 3 dni. Tak, żeby wszyscy zdążyli dopisać wnioski kończące dyskusję. Tylko, że nie wiedziałem, że... engine obsługujący forum liczy te dni wygaszania nie od momentu ustawienia terminu wygaśnięcia, a od momentu powstania wątku... :roll:. Wątek powstał w niedzielę, niedziela + 3 to... resztę już widzieliście... :roll:

 

PS. Z Kaczorami nie mam nic wspólnego i nie należę do ich bojówki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wydało! A tłumaczenia na nic się zdadzą, kaczory obsadziły senat, w poniedziałek obsadzą rząd. Od środy zapewne granice i skończy się! Szykować majątki! Już niedługo i do każdego z nas zapuka sejmowa komisja - będą lustrować, prześwietlać, sprawdzać czy nie współpracowaliśmy z radiowęzłem lub gazetką szkolną albo pełniliśmy inną funkcję narażającą nas na pochwałę ze strony dyrektora szkoły. A potem konfiskata zagrabionego mienia i 5 lat ciężkich robót na budowach rydzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tyle złotych myśli poszło się paść...

 

Może to i dobrze. Politykę mam gdzie indziej, tu wpadam odpocząć i się odchamić.

 

No właśnie WiS-ie. Dlatego, choć ręka zadrżała, zwyciężyła opcja likwidacji wątku...

 

Jedyne, co nie było moją intencją, to takie drastyczne zakończenie dyskusji - chciałem ogłośić, że zostały 3 dni do jego likwidacji, a tymczasem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tyle złotych myśli poszło się paść...

 

Może to i dobrze. Politykę mam gdzie indziej, tu wpadam odpocząć i się odchamić.

 

No właśnie WiS-ie. Dlatego, choć ręka zadrżała, zwyciężyła opcja likwidacji wątku...

 

Jedyne, co nie było moją intencją, to takie drastyczne zakończenie dyskusji - chciałem ogłosić, że zostały 3 dni do jego likwidacji, a tymczasem... :roll:

 

Tja... Miało być dobrze, a wyszło... "jak zwykle"? 8)

 

Bywa. Szkoda tej części dyskusji, kiedy cepy stały jeszcze w sieni, ale trudno.

Atmosfera w pewnym momencie rzeczywiście zaczęła przypominać zebranie PZPR/ Samoobrony/ kazanie zionącego miłosierdziem prałata Jankowskiego (wybrać co komu pasuje, resztę skreślić).

 

Aha: Jezus też był Żydem. (Sprawdzone.) Do tego miał ciągoty mocno lewicowe. Skandal po prostu.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już wiemy dzięki temu, że Przemeq nie jest Żydem (podobnie jak jeden z braci Kaczyńskich, tylko nie wiadomo, który...)

 

Bo jakby był, to by mu się tak fatalnie ręka nie omskła. Myli się i błądzi, a jeszcze daj Boże po pijaku, znaczy się - swój. Słowianin i Sarmata całą gębą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już wiemy dzięki temu, że Przemeq nie jest Żydem (podobnie jak jeden z braci Kaczyńskich, tylko nie wiadomo, który...)

 

Bo jakby był, to by mu się tak fatalnie ręka nie omskła. Myli się i błądzi, a jeszcze daj Boże po pijaku, znaczy się - swój. Słowianin i Sarmata całą gębą...

 

Ba...! Pomyłka była wyjątkowo na trzeźwo (stan dość rzadki, ale czasem się zdarza). Tylko tak sobie myślę, że jestem nie do końca normalny, bo się sam bez bicia do winy przyznałem, miast zapierać się i zarzekać, że to nie ja, że to... ONI :twisted:.

 

Ale cieszę się WiS-ie, że we mnie wierzysz 8).

 

PS. Ale cel zupełnie niechcący osiągnąłem - możemy dalej rozmawiać na tamten temat, a jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki opadły emocje... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy to Forum już zniosło, także nie musimy się na zapas obawiać :).

 

Azrael człowiek pokojowy, nie ulega emocjom, na wiele pozwala, także... będzie dobrze 8). A o Flipperze słuch wszelki zaginął, także ten jest tym bardziej niegroźny :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Flipperze słuch wszelki zaginął, także ten jest tym bardziej niegroźny .

 

Ja go widziałem na żywo niedawno i ostatnio sobie rozmawiamy - także możemy o was naszych owieczkach ;) LOL

 

 

Azrael człowiek pokojowy, nie ulega emocjom, na wiele pozwala, także... będzie dobrze .

 

Wazelina, osobiste kontakty itp nic nie pomogą ;-)

 

Ale jestem przekupny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...