Skocz do zawartości

Co się stało z wątkiem, w którym pisałem odpowiedź...?


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie!Uważam,że wybory 2005 zmieniły tylko "siły kombinujące". SLD,czy PO lub PiS to tylko ludzie!Inictiatywy legislacyjne poprzedniej ekipy, jak również nowej nie wniosą wiele nowego!Mnie osobiście wali nowy układ polityczny, ponieważ w głównej mierze od mojej operatywności zależy kondycja mojej firmy....Niezależnie od wyborów zawsze w Polsce znajdziemy osoby, które krytykują KAŻDY wynik wyborów.. Niektórzy tylko krytykują. W każym razie moim zdaniem ta dyskusja jest porównywalna poziomem (pozornie! wyższym) od rozmów na targu w Wąchącku!!!

My ludzie z iniciatywą!!!Wykorzystajmy możiwości i działajmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten stajl... Czarna kurtka, glany, długie włosy...

Stajlu nie znam, ale nick - dla funkcji morderetora odpowiedni.

Morderator niewinnych wątek (niewiniątek)...

Jak nic, Morderator nakazał (pod groźbą śmierci) Przemqowi zrobienie killa na wątku. I pod tą samą groźbą zakazał komukolwiek mówienia o tym.

 

To już tylko kwestia czasu kiedy zniknie (bez śladu i w dziwnych okolicznościach) sam Przemeq. Ja wam to mówię - a jak mówię, no to wiem.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło....................................................

 

Bardziej wygląda na to, że się już skończyło. Ale i tak będzie wesoło.

 

myślę, że chłopaki się jeszcze rozkręcą i wydumają takie cuda o których nawet najbardziej szalonym filozofom się nie śniło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie interesuje specjalnie czy będzie to SLD, PO...czy PiS. Płacę uczciwie podatki (za duże,ale takie same jak konkurencja) i dlatego nie dramatyzuję i nie nakręcam wątek, który powinien się nazywać przynajmniej jak "M jak miłość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ale osso chodzi...? :lol:

Chodzi o to, ż nie cierpię zrzucania winy przez polskich business manów :mrgreen: na każdą :!: z rządzących formacji. Wieczna krytyka :!: Niezależnie,czy to jest SLD,PiS,czy PO. Krytykanci dla mnie są nieudacznikami, którzy swoim "kalectwem w prowadzeniu intersów" w łatwy sposób chcą obarczyć partię rządzącą.

Mnie uczyli Na Akademii Ekonomicznej:

Że prawdziwy przedsiębiorca potrafi sobie poradzić w warunkach niezależnych od podatków,ani od sytuacji innej ekonomicznej.Natomiast flustraci to osoby, które odbiegają wiedzą i rozwojem w stosunku do bieżącej sytuacji :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ale osso chodzi...? :lol:

Chodzi o to, ż nie cierpię zrzucania winy przez polskich business manów :mrgreen: na każdą :!: z rządzących formacji. Wieczna krytyka :!: Niezależnie,czy to jest SLD,PiS,czy PO. Krytykanci dla mnie są nieudacznikami, którzy swoim "kalectwem w prowadzeniu intersów" w łatwy sposób chcą obarczyć partię rządzącą.

Mnie uczyli Na Akademii Ekonomicznej:

Że prawdziwy przedsiębiorca potrafi sobie poradzić w warunkach niezależnych od podatków,ani od sytuacji innej ekonomicznej.Natomiast flustraci to osoby, które odbiegają wiedzą i rozwojem w stosunkiem do bieżącej sytuacji :!:

 

Alex, weź pod uwagę, że mnie przez cały tydzień nie ma na forum... Więc nie znam wszystkich wątków. I wciąż nie wiem, o co chodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy z naszego forum są przykładem cytowanego już kalectwa ekonomicznego.....Cóż....niektórzy mogli się dorobić OBK,czy innych Subaru w postkomunie---też było źle. Nie cierpię takich ludzi, którzy niezależnie od okazji zawsze są....pokrzywdzeni...i biedacy jeźdżą WRX

'ami, OBK'mi czyForester'ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż nie wiem, o co chodzi .

I czy uważasz,że po tygodniu....musisz się żegnać?!Przemeq!Staraciłeś wiele w moich oczach tą wypowiedzią, która była na poziomie....(no już z szacuniem dla Ciebie) na poziomie Andzeja Leppera...Sorry,ale trzebs liczyć się z tematami mimo,że pracujesz poza Polską!To nawet nieładnie z Twojej strony.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, halo, to ja pisałem. Owoc.
:mrgreen: ...Jarząbek....

Sorry, ale dla mnie wieczni krytykanci typu...(nie napiszę o nickachę,może wezmą się za robotę lub przestana narzekać)Generalnie dialog z polskim przedsiębiorcą wygląda tak (również z obserwacji forum.subaru.pl) How are you? Jest strasznie,nie zarabiamy nic,dręczy nas ,że my użytkownicy Subaru lewdwie wiążemy koniec z końcem,nie mamy już prawie pieniędzzy,żeby tankować STI...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...