Skocz do zawartości

piszczace hamulce w WRX


vert

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie wymienilem klocki zrobilem na nich juz 3 tysiace km. i jest problem w czasie normalnej jazdy czyli kiedy nie uzywam hamulcow piszcza klocki jak cholera czy to jest zwiazane z tym ze klocek nie jest odciagany do konca ?bo generalnie nic nie sciaga i teoretycznie jest ok ale srasznie mnie to irytuje.co mozna z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyhamowałem 3x mocno ze 100 km/h do zeraz i przeszło.

Miałem wstawione EBC green i dokładnie piszczały podczas jezdy bez hamowania.. jak nie to to zamontoważ raz jeszcze.

 

mi green podpiskuja delikatnie czasami (jeszcze niebylo gwaltownego hamowania, nadal czekam jak sie troszke uloza) ale mam jeszcze dodatkowy zgrzyt i wystepuje on tylko przy rozgrzanych hamulchach, powinien przejsc po dotarciu ?? (finalowym hamowianiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze brembo ale nie wiem dokladnie jakie wsadzaja w serwisie u KOPRA generalnie i tak sie przymierzam do zmiany tarcz i klockow bo te seryjne nie sa dobre.mozecie wierzyc albo nie ale lepsze chamulce mialem w seryjnym mitsubie.carismie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze brembo ale nie wiem dokladnie jakie wsadzaja w serwisie u KOPRA generalnie i tak sie przymierzam do zmiany tarcz i klockow bo te seryjne nie sa dobre.mozecie wierzyc albo nie ale lepsze chamulce mialem w seryjnym mitsubie.carismie.

 

nie wierzymy, ze chamulce

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze brembo ale nie wiem dokladnie jakie wsadzaja w serwisie u KOPRA generalnie i tak sie przymierzam do zmiany tarcz i klockow bo te seryjne nie sa dobre.mozecie wierzyc albo nie ale lepsze chamulce mialem w seryjnym mitsubie.carismie.

 

nie wierzymy, ze chamulce

:?:

 

hamulce piszemy przez "samo h"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi piszczał niemożliwie tylny hamulec zwłaszcza gdy wszystko było rozgrzane. Dźwięk był jeszcze bardziej doniosły gdy jazda zaczynała odbywać się na wstecznym. W serwisie przeczyścili klocek spr. powietrzem. Nasmarowali wszystko i było OK ale nie potrafili wytłumaczyć co było przyczyną hałasu. Myślałem też, że może mieć to związek z ręcznym ale w niego nie ingerowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem ja mam caly czas piszczenie hamulow w czasie jazdy .dopiero jak zaczne lekko przyciskac pedal to przestaje a potem znow zaczyna.czyli tak jak by klocek nie odbijal .bylem juz w serwisie ale gowno to dalo niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, Się wie co dobre chopie hehe

 

Jeszcze żeby dyfry wyły troszkę :-/

 

Ale klocki mi piszczą :-) Ale nie zawsze...

 

 

No mi było trochę wstyd. Jak mi samochód piszczy w czasie jazdy to mi się to nie podoba.

 

Wstydzić to się można jak mas zklocki za 20PLN które nie hamują, albo jak smrodzisz z rury jakoś makabrycznie albo dymisz, ale tak? Bez przesady. Z resztą wstyd nie dym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...