Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

Na japonskim yahoo znalazlem katalog który można było dostać w salonie przy okazji zakupu(?) 22B lub jako reklama:

aki_hrd_onigiri-img600x462-1416140595svv

aki_hrd_onigiri-img436x600-141614059521s

aki_hrd_onigiri-img444x600-1416140595mog

 

Mocno kolekcjonerski przedmiot.Cena jak dla mnie chora - 370$ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Hmmmm... mam mieszane uczucia - niby niektóre zmiany fajne, ale jakoś tak nie jestem pewien co do ich 100% trafności - głównie te tylne ledowe lampy i dziwna koncepcja wnętrza (zmienione obicia boczków i kanapy + jeden fotel oryginał, a drugi Recaro) no i ta carbonowa skóra na ręcznym i podłokietniku. Carbony na plastikach deski nawet tak bardzo nie kłują w oczy. Samo auto bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że w razie czego zmiany wnętrza są to odkręcenia i można nie jakimś gigantycznym kosztem wrócić do serii. Sądzę, że to lepsze niż np cięcie przedniego zderzaka pod FMIC. Jak by fotel pasażera też był recaro do kompletu to po prostu uznał bym, że ktoś nie lub niebieskich wstawek i chciał wnętrze na wzór tego w Solbergach czy spec C. Co do ledów - tak mi też się nie podobają ale z drugiej trzeba docenić, że jak nie świecą to lampa wygląda serynie bo zawsze mogły to być jakieś "gejluki" :)

 

My tu gadu gadu o minusach a i taką bym chętnie zaparkował w garażu :)

 

Pzdr,

soha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbuje ją sprzedać już około roku, jak nie dłużej, ale wydaje mi się, że głównie cena odstrasza.... no, może też brak oryginalnego spojlera ;)

 

Moje archiwum mówi, że już dwa lata a od roku ogłoszenie jest ze zdjęciami :) Moim zdaniem cena jest zaporowa zwłaszcza tak jak pawlaswrc dobrze ją kiedyś podsumował min brak spojlera, fabrycznych przyciemnianych tylnych szyb i tylnej wycieraczki. Moim zdaniem to sugeruje, że coś się mogło z nią dziać. Jeżeli tak nie było to tym bardziej cena abstrakcyjna jak za coś co odbiega od oryginału. 

Moja obserwacja jest taka, że 22B co się pojawiają na mobile czy autoscoute mają znacznie wyższe ceny niż te np. w uk. Teraz jest jeszcze 330/400 we Włoszech za 55k ojro i nie ma seryjnych BBS-ów.

 

Dla porównania teraz we Francji do sprzedania jest jedna 22B (tylko nie znalazłem info o jej numerze) za 'jedyne' 33,9k ojro

 

http://www.leboncoin.fr/voitures/747356984.htm?ca=12_s

 

post-3615-0-94056800-1420189681_thumb.jpgpost-3615-0-69591100-1420189688_thumb.jpg

 

Na tylnej klapie jest emblemat 22B z wersji JDM dlatego obstawiam, że to nie jest Type UK jak by mogły sugerować tylne lampy. (Pewnie wymienione by było tylne światło przeciwmgielne do rejestracji we Francji )

 

Teraz czas na pawlaswrc, który się pewnie jeszcze czegoś tu dopatrzy co ja pominąłem (lamp clearów halogenów i białych kierunków nie liczymy) :D

 

Pzdr,

soha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Japonii wyszukał 22B od prywatnego sprzedawcy :-) zapsuty felgami, reszta seria. 55.000km przebiegu, cena z dostawa do Niemiec wyjdzie ok 140.000pln, mysle ze bardzo okazyjna :-)

 

cd581bf8c85af49agen.jpg

 

c41cd83e12c01f28gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Japonii wyszukał 22B od prywatnego sprzedawcy :-) zapsuty felgami, reszta seria. 55.000km przebiegu, cena z dostawa do Niemiec wyjdzie ok 140.000pln, mysle ze bardzo okazyjna :-)

 

 

 

 

 

Cześć,

 

to jest numer 319 :) Ona jeszcze w środku jest trochę pozmieniana ale do odratowania. Kiedyś jak była sprzedawana były do kompletu jeszcze ori BBS-y. Jak byś sprowadzał to dopytajcie o nie bo to jednak cenna rzecz.

 

I udało mi się znaleźć na kompie link na stare jej ogłoszenie:

http://www.polojp.com/cardata/171863/

 

 

Pzdr,

soha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto nada wygląda jak na zdjęciach z poprzedniego ogłoszenia, to jest naprawdę zajebiste. Od spodu jak nówka. Te wszystkie bazarowe gadżety chyba da się posprzątać bezinwazyjnie.

A cena - jeśli rzeczywiście była by taka jak @@MegasWRC, podaje, to chyba super okazja!!!!!

Edytowane przez pawlaswrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w PL by sie sprzedal jakbym go przytargal.

 

Btw, chyba wszystkie auta ktore sciagnalem z jp mialy takie 'dziewicze' spody. Najlepiej wyglada wanna sti ktora kupil ode mnie bartek1986. Jak z fabryki.

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

długo długo nic, a teraz już druga pojawiła się na sprzedaż. Tym razem 365 i bliżej bo w UK. Tylko ta cena.....

 

http://www.pistonheads.com/classifieds/used-cars/subaru/impreza-sti/subaru-impreza-22b-sti-for-sale/4162743

 

post-3615-0-47340900-1431549547_thumb.jpg

 

Pozdrawiam,

soha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...