Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już chyba jakiś czas temu pisałem, że w Poznaniu jest jeszcze jedna niejakiego Fiodor'a od słynnego zielonego forka i Imprezy 700

 

Stoi na Naramowicach. Swego czasu chciał mi sprzedać za 60tys $... Jak ktoś jest zainteresowany to mam numer do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@gryka, Tak jak maniujr pisze. W sumie od tego auta zaczął się chyba ten wątek, bo jego założyciel był i oglądał, ale wyszła jakaś niedobra sytuacja i sprawa padła. Nie wiem dokładnie o co chodziło, zresztą nie jestem osobą upoważnioną do opowiadania o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna pięknisia:

http://www.ebay.co.uk/itm/Subaru-Impreza-22B-/261507184149?pt=Automobiles_UK&hash=item3ce30af615

Niespotykanie godny przebieg, cena - co sądzicie?

 

180tys. km... i cena nie aż tak wygórowana....ciekawe w jakim jest stanie...???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, auto było normalnie na co dzień użytkowane i natrzaskane 180tys. km., silnik co prawda świeżo po remoncie, ale już drugim, więc nie wiem jak to oceniać. Wiadomo, że bez oglądania, to zawsze wróżenie z fusów, auto może być w niezłej kondycji. Ciekawy przypadek, bo chyba jeszcze nie spotkałem takiego przebiegu w 22B. Raczej podniecamy się rekordowo małymi przebiegami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, auto było normalnie na co dzień użytkowane i natrzaskane 180tys. km., silnik co prawda świeżo po remoncie, ale już drugim, więc nie wiem jak to oceniać. Wiadomo, że bez oglądania, to zawsze wróżenie z fusów, auto może być w niezłej kondycji. Ciekawy przypadek, bo chyba jeszcze nie spotkałem takiego przebiegu w 22B. Raczej podniecamy się rekordowo małymi przebiegami :)

 

 

no tak jak Tym "WRC"...z Japonii 10tys. KM przebiegu....:) a Tu normalne użytkowanie...i cieszenie sie jazdą...

i cena jakaś "normalna"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyścielił za auto kupę kasy i korzysta, cieszy sie jazdą bardzo wyjątkowym samochodem.

Niestety taki przebieg może sie wiązać z jakimiś przygodami, wypadki, stluczki, obcierki parkingowe...

 

i wiele "innych doznań...." o których nie musimy wiedzieć.... :biglol: , a mogły mieć miejsce....ale po aucie z 98r...możemy się wszystkiego spodziewać???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@gryka, Tak jak maniujr pisze. W sumie od tego auta zaczął się chyba ten wątek, bo jego założyciel był i oglądał, ale wyszła jakaś niedobra sytuacja i sprawa padła. Nie wiem dokładnie o co chodziło, zresztą nie jestem osobą upoważnioną do opowiadania o tym.

 

małe sprostowanie: to nie kolejna, a ta sama nazywana "właściciel to ojciec znanej aktorki z Poznania". Facet sprzedaje różne części do Subaru, np. kons6 kupował od niego kute korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem, że to kolejna osoba. To ciągle jeden i ten sam właściciel.

Inna sprawa, że nie wiedziałem, że handluje częściami do Subaraków. Jest jakaś strona, sklep, czy coś w tym stylu?

 

 

 

już chyba jakiś czas temu pisałem, że w Poznaniu jest jeszcze jedna niejakiego Fiodor'a

 

to bardziej ja tak napisałem, nie Ty ;)

 

strony chyba nie ma, wystawiał na allegro, ale widzę, że pusto aktualnie http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6452361

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to może uporządkujmy polskie 22B :)

 

018 - Marek Gieruszczak

 

post-3615-0-85160600-1403272025_thumb.jpg

 

033 - ex Samochodzik teraz jest w Krakowie (z tego co tu wyczytałem)

 

post-3615-0-59910500-1403272064_thumb.jpg

 

097 - Poznań - Grintop

 

post-3615-0-97508600-1403272130_thumb.jpgpost-3615-0-07635000-1403272147_thumb.jpg

 

Oraz taka jedna co Subaru zapomniało ją dokończyć i przez pomyłkę wyszła z fabryki jako RS :D

 

post-3615-0-49938900-1403273320_thumb.jpg

 

Dobrze, że na forum jest ktoś wytrwały kto to poprawia po fabryce :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...