Skocz do zawartości

OT. Modlin 19.07


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pozostaje mi nic inego jak pozazdroscic :)

Macie juz jakies zdjecia? Jak wyglądała ta Subaryna co pojechała 12,5s?

 

 

imprezaszybkawnieserii.JPG

 

Z resztą to nasz Forumowy kolega ;-)

 

Aaaaahaaaaaa to Pan Marcin :wink:

 

No to moje gratulacje :!: Piekny czas :!: sporo lepszy niz black Impreza MTS-SDS która wymiatała 28.06 :)

 

No własnie, a co z tą czarną Imprezą? była dzisiaj w Modlinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj chyba Wielkopolanin niedowiarek :D Już daje ale jak narazie to naprawde nic specjalnego chociaż dla mnie znaczy bardzo dużo :D No i zostałem opuszczony dlatego że zadużo czasu poświęcałem japonce z 3 letnią gwarancją :wink:

 

Generanie skosnookie mnie akoś nie przekonuja, ale taka Japonka jest zdecydowanie grzechu warta, a nawet wielu grzechów - głównie prawno-drogowych ;-) Piekność :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba Wielkopolanin niedowiarek

 

Taki już sie urodziłem, ale nie bierz tego do siebie. No i dzieki za foty; bardzo ładne auto :shock:

 

 

 

 

ale jak narazie to naprawde nic specjalnego

 

Polemizowałbym :wink:

 

 

Klaniam sie

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no srebrne subaru wymiatalo niemilosiernie ( w koncu robione w majer techu :lol: )

az milo bylo jak loił skore wszystkim niemieckim scigaczom

ogolnie bardzo zaskoczylamnietakze astra ktora miala czas 13.40 s

poza tym seat ibiza street shadows to piekielna maszyna :twisted:

mial czasy po 14 s po prostu miodzio

celcia Polaka wiadomo :lol:

ford Ludwiczaka - jakas padaka z niego a mial niby ok 700 KM ?? :shock:

supra kameleon- samochod przerosl kierowce??czy ona byla po prostu slaba ?? ( ale zato przepiekny dzwiek 8) )

pieknie chodzil civic z turbo :lol:

no i jakos te piekielne Audice RS4 sie nie sprawdzily :lol: hehe

ogolne wrazenia bardzo pozytywne mimo 20 zl za wstep, co chyba nie jest malo ?? bylo bardzo fajnie

oczywiscie dodatkowymi atrakcjami byly wyscigi tych malych motorkow oraz ambulanca i dostawczaka debicy

organizacja byla bardzo dobra zadnych incydentow oraz klopotow

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wszystkim :)

mialem przyjemnosc uczestniczyc (jako widz) w ostatnich wyscigach w Modlinie i powiem, ze jestem calkiem milo zaskoczony poziomem organizacji. Nie dotrwalem co prawda do konca :cry: ale to co dane mi bylo zobaczyc wystarczylo :D Zalujemy tylko z Agnieszka, ze nie dotarlismy na wysigi i zlot Subaru 28.06 - ale niestety w tym czasie nalozyly nam sie wakacje na lajbie na Mazurach.

Pozdrawiam

Szymon

p.S. mam nadzieje, ze zdjecia z Modlina uda mi sie wrzucic na forum w ciagu najblizszych paru dni.

P.S. 2 Azreal - milo bylo poznac "w realu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam RC nie podchodzą w Modlinie. To miały być legalne streetracingi czyli auta co po ulicach mogą jeździć a RC? hehehehehehehe

 

A Marcin swoja SREBRNĄ SI pokazał które auta są stworzone od podstaw do wyczynów i wożenia pucharów :D , a które sa próbami...często udanymi, ale tylko próbami aby osiągnąć coś z prawie zwykłych autek.

Takie moje zdanie jako:

BOZGONNIE ODDANEGO SUBARU MANIACCCCCCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam RC nie podchodzą w Modlinie. To miały być legalne streetracingi czyli auta co po ulicach mogą jeździć a RC?

 

 

Wiesz, Celica kiedyś jeździła po ulicy, kiedyś nawet była prawdziwa GT-4, ale potem jej przeszło. Niemniej ciesz sie że Ludwiś nie pozakładał tapicerek i szyb bo to by była niezła ściema. O ile się orientuje nie byłoby przyciwskazań żeby ktoś przywiózł prawdziwe WRC które ma przegląd, katalizator i tapicerkę częściową i wtedy tez byłoby w T+ pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Celica kiedyś jeździła po ulicy, kiedyś nawet była prawdziwa GT-4, ale potem jej przeszło. Niemniej ciesz sie że Ludwiś nie pozakładał tapicerek i szyb bo to by była niezła ściema. O ile się orientuje nie byłoby przyciwskazań żeby ktoś przywiózł prawdziwe WRC które ma przegląd, katalizator i tapicerkę częściową i wtedy tez byłoby w T+ pozamiatane.

 

Ludwiś, jak go pieszczotliwie nazywasz, nie mógłby pojechać w T+ bo ma silnik inaczej ustawiony niż w oryginalnym fokusie.

A WRC nic by nie pozamiatało, wbrew pozorom, bo za dużo waży. Owszem, skrzynia by mu pomogła (i wysoki moment) ale nie byłoby żadnej masakry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, Celica kiedyś jeździła po ulicy, kiedyś nawet była prawdziwa GT-4, ale potem jej przeszło.

 

No ale co to auto ma wspólnego z cywilna/uliczną wersją obecnie?

To czym było to akurat totalnie nieistotne wg mnie.

 

A mnie kręci to że wjedzie na Modlin auto , które możesz spotkać na ulicy

gdy właściciel jedzie do pracy o 7:30, a w sobotę sobie strzeli wynik na

Modlińskim asfalcie rodem z piekielnych czeluści maszyn wyczynowych

WIELKIEGO sportu samochodowego.

To ma być zabawa wg mnie, a wyniki aut RC były nie osiągnieciem a

rutyną i zatraciły zabawę choć sa medialne przyznaję...miło popatrzeć,

ael pucharów bym im nie oddawał :D:D

Najważniejsza jest dobra zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludwiś, jak go pieszczotliwie nazywasz, nie mógłby pojechać w T+ bo ma silnik inaczej ustawiony niż w oryginalnym fokusie.

 

Nie znam dokładnie regulaminów, tak sobie gdybam. Gdyby to było możliwe to byłoby to już straszne przegięcie. A co do Ludwisia to większość Ludu tak na niego mówi - jakoś tak wyszło.

 

 

A WRC nic by nie pozamiatało, wbrew pozorom, bo za dużo waży. Owszem, skrzynia by mu pomogła (i wysoki moment) ale nie byłoby żadnej masakry.

 

 

Niemniej ciezko normalnemu ulicznemu autu konkurować z WRC, nie mówię że to niemozliwe, ale w T+ naprawdę ciężko by było - chociaz nie mówię że niemozliwe, Twój może będzie mógł objechać jak skończysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael czy to nie twój Cossi w tle stoi? :)

 

 

I tak i nie, ten zielony to straszliwy koszmar w ulicznym Escorcie o ile się orientuję. Jakieś graty konkretne itp. A mój stoi za nim i widać go troszeczkę, ale tylko przez szybę tego zielonego.

 

Widze, widze :)

 

 

Twój może będzie mógł objechać jak skończysz ;-)

 

To by było piekne widowisko jak by "seryjna" Impreza objechala auto przygotowane to startów w RC 8)

 

Marcin trzymam ksciuki.......moze kiedys sie uda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jednak WRC by "pozamiatało". W końcu na ubiegłorocznej Barbórce (start do wyścigu równoległego na lotnisku) młody Kosciuszko dość leciwym WRC startował dużo lepiej, niz Ludwiczak.

Pamietajmy, ze oprócz mocy najważniejsze na starcie są możliwości trakcyjne; a tu WRC ma (najwidoczniej) przewagę.

 

pzdr.

 

Korsarus acceleratus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że im większa moc, tym ciężej pozbierać się na śliskim. Barbórka 2002 odbywała na śniegu/błocie toteż "słabsza" Impreza Kościuszki pojechała lepiej aniżeli Ludwiś :) swym potworem.

Też myślę, że WRC ze swoimi ponad 300 konikami (regulaminowo 300 :wink: ) miałaby co pokazać. W końcu przyspieszenie 0-100 km/h w kilka sekund to coś.

 

Czy istnieje oficjalna strona wyścigów w Modlinie :?: Interesują mnie kwestie regulaminowe zawodów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że WRC ze swoimi ponad 300 konikami (regulaminowo 300 :wink: ) miałaby co pokazać. W końcu przyspieszenie 0-100 km/h w kilka sekund to coś.

Czy istnieje oficjalna strona wyścigów w Modlinie :?: Interesują mnie kwestie regulaminowe zawodów itp.

 

Koników mam chyba trochę więcej niż wrc (regulaminowo :wink: ) a masę trochę mniejszą, do 100 ostatnio nie mierzyłem (poprzednio 4,8 ), ale na cywilnych oponach to chyba mniej jak 4,6 pojechać się nie da :roll: - wrc mógłby dzięki szperom i slickom.

Tu jest oficjalna strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...