Skocz do zawartości

Ogólnopolski zlot subaru


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

siema tak sobie własnie mysle i sie zastanawiam czy kiedykolwiek miał ktos taki pomysł by zaplanowac ogólnopolski zlot subaru....mogło by byc zacnie,latem,gdzies na opuszconym lotnisku,itd. tylko czy jest jakas osoba co by była w stanie taka impreze ogarnąc i zaplanowac od A DO Z???czekam na wasze opinie i propozycje czy w ogóle na takie cos byscie sie pisali i czy znacie kogos obrotnego co był by w stanie taka impreze doprowadzic do skutku...pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale myślałem o "zlocie"na innych zasadach,taki bardziej pokazowy itp.na wielkiej płycie lotniska pokaz aut,,pózniej impreza cało nocna itak dalej,tak jak sa zloty np.wszystkich marek samochodów :P

 

 

Na The Forum takie coś nazywa się pojeżdżawka, tylko zamiast stania i palenia opon się upala auta :wink:

 

W sumie odbywają się co tydzień na terenie całej Polski :wink:

 

Subaru to nie wszyscy, nasz Zlot jest inny, wyjatkowy i jedyny w swoim rodzaju... jak Subaru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadajcie, takie zloty ogólnopolskie z noclegami, impreza całonocną, sobotą na lotnisku itd. są bardzo fajne i to nie tylko domena golfów czy beemwe. w tym roku będzie już 4 Ogólnopolski Zlot A3-club.net (klub miłośników Audi A3) i jest naprawde mega ciekawie spędzony weekend. Mamy i coś w stylu rozety wróbla i wynajęty sprzęt do pomiarów czasów na 1/4 mili i rózne konkursy z nagrodami, grile, kiełbaski, muzyka i wszystko czego dusza zapragnie.

3 lata robiliśmy to w kąkolewie pod Poznaniem (nocleg w Grodzisku Wielkopolskim, sprawdzona, przyjemna i tania miejscówka) w tym roku atakujemy Ryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wpadł na taki pomysł, nawet kilka lat temu. :wink: Nazywa się to Zlot Plejad, i odbywa co roku, maj/czerwiec. http://zlot.subaru.pl/ :)

 

Taaa... z tym tylko zastrzeżeniem, że Plejady to w zasadzie tylko dla bezpośrednich klientów SIP... :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wpadł na taki pomysł, nawet kilka lat temu. :wink: Nazywa się to Zlot Plejad, i odbywa co roku, maj/czerwiec. http://zlot.subaru.pl/ :)

 

Taaa... z tym tylko zastrzeżeniem, że Plejady to w zasadzie tylko dla bezpośrednich klientów SIP... :P:mrgreen:

 

Krótko mówiąc nie jest to zlot Subaru ale zlot klientów ASO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tak sobie własnie mysle i sie zastanawiam czy kiedykolwiek miał ktos taki pomysł by zaplanowac ogólnopolski zlot subaru

 

siema tak sobie własnie mysle i sie zastanawiam czy samosia.pl nie byłaby lepszym miejscem na tego typu Przemyślenia (przez duże "P") :mrgreen:

 

ie gadajcie, takie zloty ogólnopolskie z noclegami, impreza całonocną, sobotą na lotnisku itd. są bardzo fajne i to nie tylko domena golfów czy beemwe

 

Fakt. Był zlot Evo i się ścigali na ćwiartkę. Musiało być super :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tak sobie własnie mysle i sie zastanawiam czy samosia.pl nie byłaby lepszym miejscem na tego typu Przemyślenia (przez duże "P") :mrgreen:

a co ty sie tak irytujesz??forum subaru jest dla miłosników i posiadaczy SUBARU wiec można na nmi rozmawiac o wszystkim co jest z ta marka zwiazane wiec nie przesadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był zlot Evo nie jeden i ...było miło.

 

Możemy cos pomóc ,jeśli wiara Subaru się nakręci...i napewno będzie fajnie...dla zasuwaczy,dla początkujących..dla średnich..dla pań...dla Dzieci....jakies konkursy,jakieś quady...wieczorne konwersacje ...pomysłów co niemiara.

Nawet gościliśmy posiadaczy Subaru i ...nie pogryżliśmy się...

Jeśli są chętni można pomysleć...NMnP lub Ułęż...centralne miejsce.

 

Plejady to..........inna para kaloszy....................zróbmy impreze dla Wszystkich.

 

Więc lepiej usłyszeć konkrety niż przekomarzania.

Pozdrawiam.Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Był zlot Evo i się ścigali na ćwiartkę.

 

 

Byłem na ubiegłorocznym Ogólnopolskim Zlocie EVO i... na ćwiartke się nie scigali ale samochodów było z... 12 sztuk :mrgreen:

 

Musiało być super.

 

Blizsze to było upalanku niż zlotowi, fakt odwiedziliśmy zlot tylko podczas jazd po lotnisku, nie wiem jak wyglądały zajęcia po upalaniu.

 

Nawet gościliśmy posiadaczy Subaru i ...nie pogryżliśmy się...

 

 

Robiliśmy tłum... w trzy auta :mrgreen:

 

 

W Tychach pierwsze spotkanie EVO vs Impreza było niezłe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny,czy trzy auta czy 43 co za róznica...wiesz,Plejady to impreza "grubo budzetowa"chyba,ale nie dla Wszystkich...zreszta ja sie nie znam,jak ktoś nie będzie chciał ,to nie przyjedzie.Nic na siłe...jedni towarzysko w drugi dzien,inni byli dzien wcześniej .Subarowicze Też...trza było być.... :wink:

Zlot był mały ale był i napewno jeszcze będxzie....nie wszyscy wytrzymali dzień pierwszy...i robibli co chcieli w dzien piewrswszy i drugi..Jeśli pomysł słaby to podopowiedzx cos inaczej,lepiej....ja tylko powiedzialem ,ze moge zadbać o sprawy pojezdzawkowo-atrakcyjno-treningowe,znaczy pomóc....reszta do omowienia i mysle ,że będą chętni do pomocyw ten czy inny sposób.

pozdro.Fit.

 

PS..cholera ,tak zle,tak niedobrze.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES i ty widze rozumiesz oco mi chodzi,wiec jesli było by wiecej takich ludzi jak ty fajnie by było cos takiego ogarnac mysle ze nie jeden subaromaniak na to by sie pisał a plejady tak jak mówisz to inna para kaloszy,brakuje takich imprez .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny,czy trzy auta czy 43 co za róznica...

 

 

nie wiem, nie znam się, zlot jest zlot :wink:

 

 

Jak ktos chce niech robi, średnio raz 1,5 miesiąca mamy w Poznaniu pojeżdżawki na 80-120 aut nikt tego zlotem nie nazywa a zabawy w pyte :wink:

 

Wigilijne zabawy są dwudniowe.

 

jedni towarzysko w drugi dzien,inni byli dzien wcześniej .Subarowicze Też...trza było być....

 

Zarobiony byłem :wink:

 

W pierwszy dzień byłem, widziałem, bawiliście się fajnie i wróciłem do norki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnopolski zlot subaru, to nic innego jak pojeżdżawka na Kielcach, połączona z noclegiem...

 

Wydaje mi się, że cały problem w nazwie - "zlot". Tak jak nie organizujemy zlotów, tak i posiadacze subaru nie mają "clubu" / "fanclubu". Ot, takie dziwadła jesteśmy :).

 

Ale oczywiście jakieś spotkanie nieoficjalne, połączone z pojeżdżawką i noclegiem - czemu nie. Na kresce robią od dawna i regularnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...