Jump to content

Mędrcy, dymi na biało, jak dodaję gazu

yorey

Recommended Posts

brawo! Dokładnie tak samo myślę!:) Jedno mnie tylko dziwi - mam do roboty 16 km, dziennie jeżdżę od cholery i trochę i jak patrzę w rury innych samochodów, to żaden tak długo nie odparowuje - stąd mój niepokój. Inna rzecz, że po ubiegłorocznej wymianie UPG jestem kapkę przeczulony na tym polu...

brawo! Dokładnie tak samo myślę!:) Jedno mnie tylko dziwi - mam do roboty 16 km, dziennie jeżdżę od cholery i trochę i jak patrzę w rury innych samochodów, to żaden tak długo nie odparowuje - stąd mój niepokój. Inna rzecz, że po ubiegłorocznej wymianie UPG jestem kapkę przeczulony na tym polu...

Masz wydech zwykły czy przelot?

Widzę, że zima strasuje użytkowników, to już kolejny wątek z tym problemem. Tutaj :arrow: viewtopic.php?f=22&t=139873&p=1196292#p1196292 masz wyczerpującą odpowiedź + sposób na prosty test by carfit, przepraszam Pan Carfit :mrgreen:

Nie trzeba wiedzieć wszystkiego, ale dobrze wiedzieć, gdzie co znaleźć :P

Mam to samo , trochę więcej pary wodnej w spalinach niż w innych markach , może wynika to również z konstrukcji układu wydechowego :?: , w każdym bądż razie żadnych płynów ustrojowych w moim aucie nie ubywa , wszelkie parametry prawidłowe czyli TTTM , można spać spokojnie :) .