Skocz do zawartości

Mędrcy, dymi na biało, jak dodaję gazu


yorey

Rekomendowane odpowiedzi

brawo! Dokładnie tak samo myślę!:) Jedno mnie tylko dziwi - mam do roboty 16 km, dziennie jeżdżę od cholery i trochę i jak patrzę w rury innych samochodów, to żaden tak długo nie odparowuje - stąd mój niepokój. Inna rzecz, że po ubiegłorocznej wymianie UPG jestem kapkę przeczulony na tym polu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo! Dokładnie tak samo myślę!:) Jedno mnie tylko dziwi - mam do roboty 16 km, dziennie jeżdżę od cholery i trochę i jak patrzę w rury innych samochodów, to żaden tak długo nie odparowuje - stąd mój niepokój. Inna rzecz, że po ubiegłorocznej wymianie UPG jestem kapkę przeczulony na tym polu...

Masz wydech zwykły czy przelot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zima strasuje użytkowników, to już kolejny wątek z tym problemem. Tutaj :arrow: viewtopic.php?f=22&t=139873&p=1196292#p1196292 masz wyczerpującą odpowiedź + sposób na prosty test by carfit, przepraszam Pan Carfit :mrgreen:

 

Nie trzeba wiedzieć wszystkiego, ale dobrze wiedzieć, gdzie co znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , trochę więcej pary wodnej w spalinach niż w innych markach , może wynika to również z konstrukcji układu wydechowego :?: , w każdym bądż razie żadnych płynów ustrojowych w moim aucie nie ubywa , wszelkie parametry prawidłowe czyli TTTM , można spać spokojnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...