Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

W wikipedii jest ze około 75l/100km
1 wyscig to ok 200km

Raczej około 300km.

Najkrótszy wyścig to GP Monaco - 260km 520m i jest to jedyne GP, w którym całkowity dystans wynisi mniej niż 300km. Z kolei najdłuższym wyścigiem jest GP Malezji - 310km 408m.

 

75l/100km - 1 wyscig ok 300 km to daje ciezar samego paliwa ponad 200kg

Coś mi się wydaje, że wg przepisów bolid musi ważyć minimum 620kg (razem z kierowcą) przez cały czas

620kg - 70kg (Robert) = to daje 550kg pusty bolig

 

Na poczatku wyscigu 620kg + 200kg paliwa = ok 820kg

 

Ciekawe to wszystko, ciekawe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że RedBulle między sobą się potną na początku wyścigu i będzie bardzo ciekawie

 

-- 1 sie 2010, o 06:36 --

 

a i jeszcze jedno

pokazywali wczoraj kółko z kamery umieszczonej w RedBullu (nieważne którego)

kamera była umieszczona nad głową kierowcy

i z tej perspektywy widać było pięknie jak ten ich przedni spojler pracuje

różnica pomiędzy wysokością na prostych (maxymalnie obniżony) a na mocnych dochamowaniach (max podniesiony) co najmniej kilka centów różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory uwazalem MSC za swietnego kierowce naprawde wielkiego mitrza swiata.

Zdaje sobie sprawe ze mial na swoim koncie rozne grzeszki

Ale to co zrobil z Baricello powinno skonczyc sie w sadzie i wyrokiem wiezienia za np. "usilowanie morderstwa"!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go pajacem nie nazywal. Bo jest szybkim kierowca.

Poprosu mu sie trudno pogodzic z porazka. Bo jechal pierwszy i mia przewage, ile 30 sec?

a tu nagle z d..y samochod bezpieczenstwa. Tam lezala opona z tira ze on wyjechal?

I co sie z nia stalo nie pokazali jak ja usuwaja.

A pozniej jeszcze ta kara przejazdu. I obstawiam ze nie zrobil tego specjalnie ze wypusil tak przed siebie Webbera bo w koncu z nim sie tez sciga.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dal bo tor na to nie pozwalal, albo team orders zeby dojechac do mety.

 

 

Ale nazwywanie go przez ciebie pajacem jest troche nieeleganckie z twojej strony

biorac pod uwage jak kiedys w tym watku broniles swojego ulubionego "czarnuszka".

Dostrzegajac jakim to on jest wybitnym kierowca a nie pzyjmujac do wiadomosci jakim jest personalnie zapyzialym bucem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nazwywanie go przez ciebie pajacem jest troche nieeleganckie z twojej strony

biorac pod uwage jak kiedys w tym watku broniles swojego ulubionego "czarnuszka".

Dostrzegajac jakim to on jest wybitnym kierowca a nie pzyjmujac do wiadomosci jakim jest personalnie zapyzialym bucem!

 

 

To jest książkowa definicja hipokryzji. Pajac to brzydko, ale czarnuch już nie. Tak trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSC przegiął pałe. Powinni mu zabrać licencję :evil:

 

 

Skandaliczny manewr. Kara powinna być dotkliwa i to nie finansowa za coś takiego. :evil:

 

 

Nigdy go nie lubiłem i dziś wcale się nie zdziwiłem, że to właśnie on coś takiego wymyślił.. ale powiem szczerze, że Rubens nie odjął przed tą ścianą to jestem pod wrażeniem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki :D Się pochwalę że byłem, widziałem, posmarzyłem się niemiłosiernie na słońcu(bo mi ochrona parasola wnieść nie pozwoliła...za długi i "wapon" jest...) I przy okazji pozdrawiam kolegę z czarnego S-Turbo co wypatrzył świnki na moim i przyszedł się przywitać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...