Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jak zobaczyłem to uderzenie to od razu przed oczami stanął młody Surtees,całe szczęście że przedmiot który uderzły w kaska Felipe był dużo lżejszy. Nie zdziwie się jak FIA po tych dwóch,dziwnie bliskich zdarzeniach weźmie pod rozwage pomysł zabudowania kokpitu :neutral:

 

Ja z kolei bałem się, że ktoś rzucił puszką i że to ktoś z naszych...

:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na intensywnej terapii jest ponoć massa po operacji

straszliwy pech :evil:

 

a kwalifikacje - fajnie, że alonso, i fajnie, że brawny troszkę z tyłu - dalsza część sezonu będzie ciekawsza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, F1 nigdy nie będzie bezpieczna jak gra na konsoli.

Takie wpadki są wpisane w zawód kierowcy F1 i nigdy nie wyeliminuje się groźnych sytuacji. Tam zawsze będzie największa prędkość, najszybsze zakręty i nieoczekiwane sytuacje.

Wg mnie wszystkie zabezpieczenia zadziałały prawidłowo - Massa żyje. Kask na pewno będzie grubszy i wytrzymalszy niż przezroczysta szybka kokpitu, a w zamkniętych nadwoziach kierowcy nie używają szybek w kaskach. Pomyślcie jakie szkody mogą wywołać odłamki z szyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask na pewno będzie grubszy i wytrzymalszy niż przezroczysta szybka kokpitu

Niż kopuła wykonana z lexanu? Nie sądzę. Tym bardziej, że lexan jest lżejszy i wielokrotnie bardziej wytrzymały niż szkło.

 

 

Poza tym nie zapominaj, że kask wytrzyma bardzo dużo - kręgosłup szyjny kierowcy nie jest aż tak wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton pojechał jak przystało na mistrza,równo i bez większych błędów :smile: .Świetnie również Raikkonen,przesunął sie o 5 pozycji do przodu. Niespodziewanie to Webber,nie Vettel stanowi teraz największe zagrożenie dla Buttona w wyścigu o mistrzowski tytuł.

 

IMO wielka szkoda Alonso,szans na wygranie nie było,ale moze jakieś miejsce na podium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...