Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Oskarżał Kubicę ?

 

""Jest mi przykro zarówno w stosunku do Roberta jak i mojej drużyny."

oraz

"Jestem idiotą, przepraszam!" - mówił przez team radio Vettel.

 

 

Kiedy wjeżdżaliśmy w zakręt jechałem przed Kubicą, a potem nie miałem gdzie uciec. Nie zostawił mi wystarczająco miejsca, abym mógł przejechać ten zakręt. Potem po prostu zderzyłem się z Robertem. – powiedział Vettel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie słyszałem bo córka przekrzykiwała dźwięk z telewizora, ale za to widziałem

 

ja nie widziałam, bo mój mąż się wkurzył i wyłączył telewizor, za to córka skutecznie końcówkę też nam zagłuszała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyszło jeszcze gorzej :roll: .

 

Ale i tak wyścig podobał mi się i uważam, że nie ma tego złego :wink: ,

Kubica pokazał, że walczy do końca :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyszło jeszcze gorzej .

 

Gorzej,bo... ?

 

Bo nie lubimy Lewisa :D Za charakter i ogólny attitude :P

 

Plus jest taki, że bez ponadwymiarowych dyfuzorów i KERSu Robert nadążał za BGP.. Nie było takiej przepaści, jaką wszyscy przewidywali.. I nie był to defekt, tylko wypadek. Wygląda na to, że ten sezon będzie o wiele bardziej emocjonujący niż poprzednie i tylko wyolbrzymi różnicę skillów kierowców.. Niech no tylko spadnie deszczyk :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozytywne jest to ,że BrawnGP jednak w zasięgu BMW.

 

No tak nie calkiem w zasiegu, gdyby nie safety car (Button stacil 30s przewagi) to rozowo by tak nie bylo. Szkoda Roberta, piekny wyscig.

 

Co do kers, to z tego co widac, nie daje jakies przewagi znaczacej, niby + 80km, ale jakos tego nie widac. Mowili, ze na starcie kers daje ok 3 metry przewagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogs, ? Jakiś przykład ? Nie przypominam sobie wściekłości Lewisa z powodu awarii samochodu.

 

Nie z powodu awarii, ale ogolnie z niepowodzenia zespolu, strategii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był atak na 2 miejsce tylko na pierwsze ! Dlatego tak zaryzykował.

Pocieszające że Robert w tym sezonie prawdopodobnie będzie miła szanse na wygraną GP nie dzięki dużej liści szczęścia, a własnym umiejętnością. Strategia i samo BMW dawało dziś rade !

 

Zgadza sie, dla 1 punktu bylo by to czysta glupota.

 

[ Dodano: Nie Mar 29, 2009 5:15 pm ]

Z jednej strony i dobrze ze jest kara, zwłaszcza za to że oskarżał Kubicę, z drugiej natomiast Kubica mógł mieć dobry wynik na mecie :(

 

Kara nie jest za kolizję z Kubicą, ale za jazdę z naderwanym kołem. Regulamin nakazuje w takim przypadku zjechać w bezpieczne miejsce i zaprkować bolid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara nie jest za kolizję z Kubicą, ale za jazdę z naderwanym kołem. Regulamin nakazuje w takim przypadku zjechać w bezpieczne miejsce i zaprkować bolid.

 

za to dostał $50 000 kary.

 

za uderzenie w Kubice -10 pozycji na starcie w Malezji...

 

Tak czy inaczej ważne że BMW sprawuje się dobrze i myślę że jeszcze nie raz będziemy się cieszyli z podium Roberta...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie calkiem w zasiegu, gdyby nie safety car (Button stacil 30s przewagi) to rozowo by tak nie bylo.

Brałem pod uwagę Best Lap.

Rosberg 1:27.706

Kubica 1:27.988

Button 1:28.020

Vettel 1:28.140

 

4 różne samochody a różnice nie wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...