Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

dario007, pojedź na Rajd WRC z carfitem i spółką to odechce Ci się F1 :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wrażenia bezcenne 8) 8)

 

Hehehe Ciekawe ile bym zobaczy? Tez nie wylewam za kolnierz i to jest najgorsze.

 

Pawlo gdzie sie wybierasz? Italia jest dla mnie na tyle lepsza ze znam klimat no i Ferrari...

 

 

 

 

Byłem w Monaco,w Niemczech na Nurburgringu,na SPA w Belgii i 3razy na Węgrzech.Bardzo chętnie pojadę do Włoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram z kumplem w tym roku camperem na tygodniowy wypad formulowy- polaczenie Wegier i Niemiec 8) i oczywiscie po drodze zwiedzanie .... imprez :lol:

 

 

 

 

 

Szkoda,że w tym roku GP Niemiec jest na Hockenheim.W 2007 byłem na Nurburgringu,niestety Oplem Combo i nie próbowałem przejechać się po Zielonym Piekle :roll: W tym roku mógłbym naprawić swój błąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram z kumplem w tym roku camperem na tygodniowy wypad formulowy- polaczenie Wegier i Niemiec 8) i oczywiscie po drodze zwiedzanie .... imprez :lol:

 

 

 

 

 

Szkoda,że w tym roku GP Niemiec jest na Hockenheim.W 2007 byłem na Nurburgringu,niestety Oplem Combo i nie próbowałem przejechać się po Zielonym Piekle :roll: W tym roku mógłbym naprawić swój błąd :wink:

no my camperem raczej bysmy nie wjechali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja osobiście nie wierzę w te medialne doniesienia, jakiś czas temu pisałem, że Robert już co nie co jeździł rajdówką (29 listopada), a poniżej fotka z testów, które podobno odbyły się niedawno (tej informacji już potwierdzić nie mogę bo mnie tam nie było;) ) :

 

431022_10150740557563083_52634073082_11742477_1258127582_n.jpg

 

a podobno nie może utrzymać szklanki z wodą?

 

edit:

hmm no i jednak coś w tym jest:

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... s&&s=36061

 

Jaime Alguersuari przekazywał ostatnio hiobowe wieści na temat rzekomo nadal kiepskiego stanu ręki Roberta Kubicy, na szczęście szybko zdementowane przez Mikołaja Sokoła i Marcina Czachorskiego. Tymczasem dziś z Włoch nadeszły co prawda niepotwierdzone, ale za to bardzo radosne informacje.

Według serwisu Rallye Emotion, Kubica nieco ponad rok po swoim fatalnym wypadku w Ronde di Andora chwycił byka za rogi i jeździł Skodą Fabią WRC. Testy miały odbyć się wczoraj w Rovegno pod Genuą. Ekipa Rally Che Pasione umieściła zdjęcia na Facebooku.

 

12testy02kubica-fabi_460.jpg

12face02kubica-460.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...