Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę dołączyć....nie mam kompatybilnosci sieciowej z gospodarzem pokoju cokolwiek by to miało znaczyć...kicha

 

Tym razem miałem typ łącza NAT3(cokolwiek to znaczy), a poprzednim razem jak grałeś NAT2. To chyba o to chodzi.

 

Równie dobrze można mi to po chińsku napisać...tyle samo z tego bym zrozumiał hihihi totalny lewus jestem w tych tematach więc potrzebuje szczegółowych instrukcji obrazkowych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz otworze pokoj, ale dolacze dopiero kolo 22

 

dam wybor dowolny z garazu, ale limit power pointow na moze 400. niech sie kazdy pochwali swoimi umiejetnosciami tunerskimi i ustawiania auta :)

 

1472-6399-8494-1420-7404

 

a ci co mnie maja w kontaktach to po prostu w samej grze wsrod znajomych klikac na mnie i na dolacz do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zebym nie musial mozolnie pisac za kazdym razem na PS: narazie dla rozgrzewki i testowania ustawien aut jedziemy NBR, a potem do wyscigu wezmiemy krotszy tor!

 

o kurcze soplica byl i zniknal! zauwazylem dopiero jak wyszedl. Wracaj, sorry :)

 

Zaraz zrobimy nowy wyscig i nie na nbr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi ostatnio nie idzie łączenie z pokojami w których gracie - postaram się to rozgryźć poaktualizować wszelkie ustawienia konsoli żeby nadrobić zaległości...

 

 

pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...