Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

no miło było aczkolwiek wnoszę postulat aby przybyszów spoza forum bacznie obserwować i eliminować bo jak mam się szarpać z kolesiem który na prostej mnie atakuje przypierdzielając w tył i spychając albo urządza rzeźnie na pierwszym zakręcie wchodząc jak Grosjean w Belgii w ubiegłym roku to trochę mnie to irytuje i wypacza sens wspólnej zabawy w zacnym gronie :facepalm::cry:

 

 

edit

Than nawet tu był szybszy :puchar:

Edytowane przez akow
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miło było aczkolwiek wnoszę postulat aby przybyszów spoza forum bacznie obserwować i eliminować bo jak mam się szarpać z kolesiem który na prostej mnie atakuje przypierdzielając w tył i spychając albo urządza rzeźnie na pierwszym zakręcie wchodząc jak Grosjean w Belgii w ubiegłym roku to trochę mnie to irytuje i wypacza sens wspólnej zabawy w zacnym gronie :facepalm::cry:

 

 

edit

Than nawet tu był szybszy :puchar:

 

Trochę w tym racji jest. Szczególnie obcokrajowcy są dosyć chamscy w jeździe, chociaż to nie reguła. Wczorajszy Hiszpan dopóki wygrywał był grzeczny. Dopiero jak został z tyłu zaczął coś burczeć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jego sugestie zeby zdac u niego egzamin oralny mialem nawet zamiar odpowiedziec ze bardzo chetnie, czy u niego czy u mnie, moze by go to troche wytracilo z rownowagi :biglol:

 

Chociaz chyba nasz smiech go wystarczajaco dobil ;)

 

Za to calkiem spoko byl koles z Polski ktory "szukal kulturalnych wyscigow" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomysł na 15 okrążeń na monzy przy zmiennej pogodzie całkiem czaderski...nie wiedziałem, ze opony kończą sie tak gwałtownie ;-)

 

Trzeba taki wyścig jeszcze raz zorganizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby tez dac mozliwosc jazdy wlasnym autem, ograniczyc tylko marke i typ auta oraz maksymalna ilosc power pointow :) Tak wlasnie zrobione bylo na Monzie i bylo ciekawie!

 

Żaden problem tak zrobić. :) To będziecie coś zakładać czy ja mam założyc? Musielibyście zaczekać do 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie nr pokoju ja dołącze gdy sie do telewizora dużego dopcham bo na razie to młody sie na KSW szykuje...ale kwalifikacje F1 o 1 więc może uda sie pośmigac troche z Wami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...