Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tyłu swojego samochodu nie oglądam, także ta nalepka mnie, mówiąc dosadnie, wali :twisted:.

 

A tak na poważniej: zrywał jej nie będę, bo nie chcę uszkodzić lakieru. Może sama odejdzie przy myciu :twisted:.

 

A poza tym dziękuję za gratulacje - samochód jest naprawdę CUDOWNY 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, zrob tak jak mowi OGS, albo sprobuj goraca woda - powinno zejsc. I faktycznie lepiej teraz niz pozniej, bo sie lakier odbarwi!

 

A nadales Imprezce juz jakies imie? :wink: (powazne pytanie)

 

 

[EDIT] chyba zapomnialem dodac, ze JEST PIEKNA A ZAZDROSC MNIE ROZSADZA! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nadales Imprezce juz jakies imie? :wink: (powazne pytanie)

 

Yyyy... nie.

 

[EDIT] chyba zapomnialem dodac, ze JEST PIEKNA A ZAZDROSC MNIE ROZSADZA! :mrgreen:

 

Than - muszę Ci powiedzieć, że wrażenia są niesamowite. Od odbioru fury śmieje mi się morda i nie chce przestawać :mrgreen:.

 

Przy okazji dziękuję bardzo Forumowiczom, że tak ciepło przyjęli moją nową "ślicznotkę" - widziałem, że cieszycie się razem ze mną, co było bardzo miłe 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dziękuję bardzo Forumowiczom, że tak ciepło przyjęli moją nową "ślicznotkę" - widziałem, że cieszycie się razem ze mną, co było bardzo miłe 8).

No Przemkosław, zadowolony jestes jak ja, kiedy moja odbierałem. Uczucie jakby sie człowiek zakochał. Fajnie masz.

A nalepkę może niech Ci Dawoj sam zdejmie, skoro u nich i tak masz być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than - muszę Ci powiedzieć, że wrażenia są niesamowite. Od odbioru fury śmieje mi się morda i nie chce przestawać :mrgreen:.

 

Przy okazji dziękuję bardzo Forumowiczom, że tak ciepło przyjęli moją nową "ślicznotkę" - widziałem, że cieszycie się razem ze mną, co było bardzo miłe 8).

 

A żebyś wiedział. :)

 

A widzisz, nie nakręcilismy filmiku z dźwiękiem wydechu STi, dla porównania do H&S... Coś z tym trzeba zrobić... :wink:

 

Ja odklejałem np. PL-kę podgrzewając suszarką, odchodzi, klej zostaje, potem trzeba go zmyć czymś, ja robiłem benzyną ekstrakcyjną i nic nie stało się z lakierem, ale w przypadku STi bym nie ryzykował. :wink: Ale usuń ją, psuje urok dupci Imprezki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że moja naklejka "is a no-go" .

 

CO do naklejek, to nie zauważyłem naklejki forumowej szefie. :mrgreen:

 

No cóż - to wyciągam "parówki" z lodówki i naklejam :twisted:.

 

Dźwięk nagram dziś. Wczoraj, gdy wracaliśmy z Kielc z michalem, byłem zauroczony dźwiękiem jego wydechu - już się nie mogę doczekać, aż zamontuję swój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A widzisz, nie nakręcilismy filmiku z dźwiękiem wydechu STi, dla porównania do H&S... Coś z tym trzeba zrobić...Imprezki. :mrgreen:

Jak nagrywacie wydech? Bo jak mysmy rpobowali, to mikrofon na zewnatrz zbiera głównie szum powietrza. W srodku sie nie liczy.

Wsadzilismy mikrofon do silnika, to mamy głównie dźwięk turbiny.

Podejrzewam, ze dźwięk na wyzszych biegach nagrywa sie na hamowni?????

Ewentyualnie mikropfon musi byc w jakieś osłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że moja naklejka "is a no-go" .

 

CO do naklejek, to nie zauważyłem naklejki forumowej szefie. :mrgreen:

 

No cóż - to wyciągam "parówki" z lodówki i naklejam :twisted:.

 

Dźwięk nagram dziś. Wczoraj, gdy wracaliśmy z Kielc z michalem, byłem zauroczony dźwiękiem jego wydechu - już się nie mogę doczekać, aż zamontuję swój!

Przemeq, a jak z komfortem podrozowania, ze sie tak wyrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająco wysoki... Zawieszenie wcale nie jest takie twarde (do miasta to dobrze, ale czy na tor też...?), dźwięk silnika nie przeszkadza... Naprawdę: dopóki nie naciśniesz porządnie gazu, możesz mieć wrażenie, że jedziesz zwykłym, cywilnym wozem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, Przemeq, jak sie nie pojawisz na Plejadach, to Cie zlinczujemy i, co gorsza, odbierzemy Impreze! :twisted:

 

Nie będzie takiej potrzeby 8). Pojawię się, tym bardziej, że obiecałem już dawno temu owocowi, że go zabiorę ze sobą. Żeby tylko nie sfermentował do końca do tego czasu... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...