Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzieliscie na Eurosporcie reklame MY'06? Fajna 8). Tylko zastanawiam sie, dlaczego zarowno forester, jak i impreza, w reklamie sa... srebrne. :roll: :twisted:

 

Jest świetna. Taka rozbrajająca, że aż się łza w oku kręci ... Powiedziałbym, ze hipnotyzująca.

Przemeq, wydaje mi się, że niebeiskie imprezy świetnie się reklamują same, przy wydatnej pomocy pewnego pana z Norwegii, co o nim mówią pan Hollywood czy jakoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliści na Eurosporcie program o MY06? Ale fajny :!: :)

 

Było o modelach cywilnych, pokazywali wurca, były wywiady z Solbergiem i Sarazzinem... Po prostu miodzio :!:

 

Nota bene trafiłem na niego w dość nietypowy sposób: wróciłem wczoraj wieczorem złachany do domu po świątecznych zakupach, włączyłem TV i oczywiście przysnąłem w trakcie oglądania... Śpię sobie spokojnie i nagle budzę się o godzinie 1 z minutami, a dokładnie w tej samej chwili zaczyna się ten program :shock:. I jak to wytłumaczyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliści na Eurosporcie program o MY06? Ale fajny :!: :)

Przemqu, a może będą powtarzać, albo choć podaj tytuł, może jeszcze bedzie! :twisted: 8)

 

Cholera, chciałem go zapamiętać, ale byłem pod takim wrażeniem, że mi się nie udało. Nawet sprawdzałem dziś na stronie eurosportu, czy nie będzie powtórki (liczyłem, że jak zobaczę tytuł, to mi się przypomnie), ale niczego nie znalazłem :roll: Pamiętam tylko, że tytuł był dwuczłonowy, coś w stylu Moto Test, Moto Sport, Sport Test, Auto Test... Nie wiem, kurde :|.

 

Wypowiedzi Solberga i Sarrazina na temat MY'06 były superentuzjastyczne. Ja wiem, że oni są na garnuszku FHI i nie wypadało im powiedzieć niczego innego, ale sprawiali wrażenie naprawdę zadwolonych z jazd MY'06. I jeszcze te zdjęcia z jazd... PIĘKNE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...