Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no ma... Co oznacza między innymi akcyzę 13.5% zamiast 3.6%... :evil:

 

 

W radiu dzisiaj zapodali, że w 2006 akcyzy na samochody nie będzie. Ma być "coroczny podatek ekologiczny od emisji CO2"... :roll:

 

Mają zebrać z tego podatku PLN 1'000'000'000 rocznie. Jak ktoś wie, ile jest samochodów w Polsce zarejestrowanych, to wystarczy podzielić PLN 1mld przez tę ilość i wyjdzie średni podatek na samochód. Tye, że dla przeciętnego Subaru będzie pewnie 3 x wyższy... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tye, że dla przeciętnego Subaru będzie pewnie 3 x wyższy... :?

 

Hmm... FHI jest na tyle sprytne, że zdobywa dla subaraków normy typu EURO 4, a więc formalnie są... ekologiczne :twisted:. Także o to akurat bym się nie martwił. 8)

 

Bardziej się martwię, że "jaśnie nam panujący" będą tak się taplać w błotku z tym tematem i nie dojdą do żadnych wniosków - ta wiadomość z dzisiaj nie oznacza, że akcyzy nie będzie (więcej: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 12753.html ). Oznacza natomiast, że obecny rząd ma zostawić nowemu plan zastąpienia akcyzy czymś innym. A od planu do realizacji, szczególnie w Polsce, dobrze wiemy, ile może minąć... :roll:

 

Obym się mylił. Bo wcale mnie nie zależy na dopłaceniu parunastu tysięcy PLN-ów samej akcyzy do STi... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się martwię, że "jaśnie nam panujący" będą tak się taplać w błotku z tym tematem i nie dojdą do żadnych wniosków - ta wiadomość z dzisiaj nie oznacza, że akcyzy nie będzie (więcej: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 12753.html). Oznacza natomiast, że obecny rząd ma zostawić nowemu plan zastąpienia akcyzy czymś innym. A od planu do realizacji, szczególnie w Polsce, dobrze wiemy, ile może minąć... :roll:

Trudno się z Sz.Panem nie zgodzić w tej konstatacji kondycji polskiego rzundu... :roll: Pozostaje więc tylko mieć nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit]

 

Chciałem wyłtumaczyć Witka, ale... się nie da :twisted:

 

LOL :lol: piwo++;

 

- checi tez sie licza :wink:

 

Dobrymi checiami to pieklo jest wybrukowane.

Uwazam ze trzeba zalozyc wspolny front obrony Witka.

 

Precz z bezczelnoscia, durna krytyka i czepianiem sie kolegi dla zasady. Przeciez te wszystkie zarzuty sa bezpodstawne. Nie maja zadnych umocowan prawnych, merytorycznych i ideologicznych, sa za to paszkwilnackimi wypocinami różnych offtopiciarzy, którzy nie potrafią odróznić wykresu od momentu, krzywej od magistrali, a twinscrolla od lowpressure turbot.

Witold może zostać honorowym prezesem frontu.

KOLEDZY! NA BARYKADY!

 

P.S. wszelkie nawiązania do osób przebywających czasowo na forum są przypadkowe i niezamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq widze ze niezle jestes nagrzany na tą nową imprezke.Każdy mi mówi że ja jestem maniak Subaru ale przy Tobie to wymiękam,śledząc Twoje posty to chyba nic nie robisz tylko siedzisz na forum---))) Która to bedzie teraz Twoja impreza?

 

Właśnie rzecz w tym, że pierwsza :mrgreen:

 

A co do siedzenia na Forum... hmmm... to urok posiadania stałego łącza i w pracy i poza pracą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak wolalbym 2.0 :))) w japonii ma 280 PS i moment 42X czyli wiekszy od 2.5 US SPEC. autko teoretycznie powinno jechac podobnie do wersji obecnej po ecuteku stage 1. dla mnie to byl kosmos jak to autko sie bujalo i nic wiecej mi nie trzeba. jestem tradycjonalista i STI jest dla mnie zawsze cywilna N-ka czyli 2 litry itp. poza tym zachwyt ludzi....tylko 2 litry i tyle PS jest bardzo przyjemny. jedym slowem szkoda ze nie ma u nas takiej wersji silnikowej jak w Japonii...ale to moje zdanie i nie wszyscy musza sie ze mna zgadzac. moja OT refleksja, ktora nie oznacza, ze nowy model mi sie nie podoba bo jest zajefajny, ale....... :cry: sentyment pozostaje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic dodać nic ująć :-( Nostalgia za Imprezą jako homologation special pozostaje :-(

 

Mi też to 2.5L trąci... brakiem limitów, prawie jak w wyścigach górskich... :roll:

 

Ale z drugiej strony wiem, że na co dzień będzie fajniej z 2.5L...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...