Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ proszę 8)

 

Osiągi WRX: 5.9s do 100 km/h, prędkość max. 230 km/h, spalanie: 14.4 miasto, 7.9 trasa, 10.3 mieszane.

 

Moc 169 kW (niech to ktoś teraz przeliczy na KM :wink: :twisted: )

 

Paliwo (to tak w nawiązaniu do jednego z ostatnich wątków): EuroSuper 95

 

Czytaj, CTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co za tym idzie, osiagi po miescie te same a spalanie wieksze o 2 litry :(

W Białymstoku dzisiaj 4.53 za PB95 co latwo przeliczyc przejechanie stu kilometrow kosztuje 68zl :shock: I nie uwierze ze dla was wszystkich spalanie auta sie w ogole nie liczy... Nie myslalem ze bedzie az taka roznica w podniesieniu pojemnosci auta zostajac praktycznie z ta sama mocą a cala ekonomią.

 

Ekonomicznie myśląc - zawsze można smroda założyć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za tym idzie, osiagi po miescie te same a spalanie wieksze o 2 litry :(

W Białymstoku dzisiaj 4.53 za PB95 co latwo przeliczyc przejechanie stu kilometrow kosztuje 68zl :shock: I nie uwierze ze dla was wszystkich spalanie auta sie w ogole nie liczy... Nie myslalem ze bedzie az taka roznica w podniesieniu pojemnosci auta zostajac praktycznie z ta sama mocą a cala ekonomią.

 

Ekonomicznie myśląc - zawsze można smroda założyć. :mrgreen:

 

To juz chyba byloby zbyt ostre przegiecie ;) A tak w ogole slyszal ktos z was lub widzial WRX'a badz STI na gazie ??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę teraz dostać normalną odpowiedź, czy WRX będzie miał ksenony, bo wiem, że STI to chyba seryjnie ma. Ale zmęczyliście człowieka tymi swoimi wypowiedziami, człowiek musi pracować a tu takie długie wypowiedzi.

 

WRX będzie miał xenony w serii.

 

PS. I już nie marudź :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak WRX bedzie mail ksenony w serii, to jak firma moja sie nie zborsuczy i nie powie, Imprezom Mówi NIE, to se na to wlasnie wymienie.

A co, zalezy mie czy jak?

Wam tez niech nie zalezy. Bo od zależenie mogą zię zalezyny zrobić i nawet dobra salowa nie pomoże.

Pozdrawiam panów i panie z upału dzikiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 ale wolno ssie. Zresztą idąc tym tropem to niech nowy WRX kosztuje 60.000 euro, w końcu Fiat Panda jest tańszy. :lol:

 

w ten sposob - gubisz trop - bo Panda to nie Subaru...

 

Ad.2 czytaj ze zrozumieniem, a dopiero później osądzaj
.

 

ta kwestie juz wyjasnil Ci Owoc :wink:

 

Ad.3 tak to nie jest bzdura tylko czysta logiczna prawda. Silnik 250 konny jest słabszy od 230 konnego... :shock: :lol:

 

Po 1 (primo) - eu spec MY04,05 ma 225 KM, a MY06 ma 230 KM - wiec na Twoja logike

MY06 znowu lepsze (ale jaja!).

Po 2 (primo) - silnik to nie tylko moc, ale i moment, i ich przebieg, a tu nowy blok 2,5 bije stara konstrukcje 2,0 na glowe!

Po 3 (ultimo) - znajdz jeden sensowny argument na wyzszosc techniczna silnika 2,0 nad 2,5 - to bedziemy mogli podjac jakakolwiek sensowna dyskusje... niestety na razie caly czas bzdura na bzdurze :-(

 

Czemu mam kupić Alfę ? Wolę Subaru. I może powiesz, że firma nie ma tradycji, że tylko Alfa ma ? :lol:

 

Nie powiem... Subaru ma tradycje i cos jeszcze... Alfa raczej tylko tradycje - wiec jezeli na tradycji komus zalezy to lepiej postawic na Alfe...

 

Ad.4 Jakie desperackie tłumaczenie ? Ja się naprawdę cieszę. Gdyby nowy model kosztował niewiele więcej od "mojego" a miał większą moc to pomyślał bym sobie: szkoda, ale nie skakał bym ze skały krzycząc jaki ten świat jest niesprawiedliwy. Natomiast w obecnej sytuacji naprawdę się cieszę ze starego modelu.

 

Nowy WRX jest lepszy i bedzie niewiele drozszy, a jak dobrze pomyslisz to kupisz go taniej - poza tym polityka cenowa importera na pewno uwzglednia akcyze i niekoniecznie wzrost ceny musi byc 10%.

 

Dlaczego niektórzy kupują GT jak mogli by równie dobrze WRXa i co więcej nie są się, z tego że nie mają nowszego modelu ?

 

- bo jest lzejsze, a przez to stosunek mocy do masy jest wiekszy?

- bo jest ladniejsze?

- bo jest bardziej spartanskie, a komus zalezy tylko na sportowych walorach auta?

- bo za reszte pieniedzy moga kupic Mondeo TDCI?

- kto ostatnio kupil GT zamiast WRXa?

 

Ad.5 Jeśli już rzeczywiście chcesz się z kimś ścigać "na poważnie" to i tak startujesz ze sprzęgła i wtedy do 100 jeśli dane są prawdziwe oba idą w łeb w łeb. Napisałem "podobnie szybkie", ale gdzie tam. One do stówy są tak samo szybkie ! :mrgreen:

 

To nie jest samochod do Dragu wiec "na powaznie" scigac sie nie bedziesz, a ciezko z pod kazdych swiatel startowac ze strzalu... uwierz mi, ze najwazniejsza jest wartosc przyspieszenia w zakresie 20-160. Statystycznie najczesciej potrzebujemy przyspieszyc zaraz po starcie i dluzej jak do 160 nie jedziemy - ograniczaja nas nastepne swiatla.

Ta wartosc 0-100 jest o dupe rozbic...

 

Kosa Ci się stępiła, że jesteś taki drażliwy ? :wink:

 

Lubie jak ktos pisze rzeczowo... np wole 2,0 bo przy moim stylu jazdy - mnie spali, bo nie zamiaru podnosic mocy, bo to bo tamto... ale nie, ze jest gorszy czy slabszy... bo to bzdury...

 

10%-owy wzrost akcyzy ? Wcześniej w europie jakoś sobie radziły dwulitrowe jednostki, dlaczego nagle miały by się zacząć psuć ?

 

Mozesz kupic US-Speca i wyjdzie Cie to wszystko max 100 000 kpln...

Mozesz kupic w innym kraju Europejskim a na samochody z Uni nie ma akcyzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq
WRX będzie miał xenony w serii.

 

PS. I już nie marudź

 

Dziekuje :) Mam okres to marudze :) Ale to jest na pewno pewno, żę WRX, może mylisz z STI, na pewno WRX :)

 

:mrgreen:

 

Będzie miał na pewno. Jak babcię kocham... :)

 

Wyczytałem to w specyifkacjach w .pdf-ie od niemieckiego dealera (podawałem link). Jest tam coś takiego ("C" - opcja, czarny kwadracik - standard):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq nie zrozumiałem tego z kwadracikami, mógłbyś mi jeszcze raz wytłumaczyć, biały do czego służy, wciskam i nie działa :lol: :roll:

I do tego jestem taką blondynką, że nie mogę jeszcze pojąć wklejania i cytowania, chyba się wypisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestane się z was nabijać :lol: :roll: Już nie będe

 

Nie ma sprawy. Po prostu na podstawie poziomu Twoich dotychczasowych wypowiedzi na Forum oceniliśmy, że pytałeś poważnie :wink: :mrgreen:

 

O żesz Ty kurde w mordę, poczułem się obrażony kurdę i normalnie nie wiem co odpowiedzieć tak mi kurdę słów brakuje kurde, nomalnie koniec naszej kurde znajomości chociaż się kurde nie znaliśmy, no i co dobrze godom :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz Ty kurde w mordę, poczułem się obrażony kurdę

 

Ha! Wiedziałem, że Cię to poruszy :wink: :mrgreen:

 

nomalnie koniec naszej kurde znajomości chociaż się kurde nie znaliśmy, no i co dobrze godom :wink: :D

 

Ba...! Koniec. Może mi się Pan od dziś nie kłaniać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie jeszcze lekceważą, khm khm... chciałem dać wam szanse ale widzę, że nie ma co, dobrze rozumiem :cry:

 

 

E no chłopaki chyba się pośpieszyłem z tym obrażaniem, dobra dobra wiedziałem, że chcieliście żebym wrócił, dobra nie ma sprawy, już jestem i o wszystkich przykrościach zapomniałem :P

 

I znowu się pośpieszyłem, już się dzisiaj nie odzywam, spadam na szczaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...