Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosz kurka Przemeq. Jak wychodziłem o 17 z biura to już nie wchodziłem na forum, ale byłem pewien że wieczorem zobacze śliczne foty ślicznego czarnego estiaja i co ???? Nie ma. Zawiodłem się na całej linii. Liczę, że szybko się zrehabilitujesz !

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska Kochane - robię co mogę, ale pewna spółka zależna, należąca do tej samej grupy kapitałowej, co nasza Telekomuna, ku mojej piekielnej frustracji dostarcza mi połączenie do internetu i od 2 dni postanowiła realizować swoją usługę na poziomie około 1.5% normalnej przepustowości (ocena na tzw. oko, ale wiem, że dużo się nie pomyliłem) :evil::evil::evil:

 

[EDIT]No dobra, coś mi się udało zdziałać... 8)

 

pict00069ia.jpg

 

pict00093ff.jpg

 

pict00052re.jpg

 

pict00221wp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobre są zdjęcia tej czarnej, bo wszystko się tak świeci, że trudno rozróżnić kształty :twisted:. Mój aparat też kompletnie głupiał - nie wiedział, na który punkt robić zoom :|/

 

To jeszcze parę zdjęć tej niebieskiej...

 

pict00247pa.jpg

 

pict00363nu.jpg

 

pict00405dm.jpg

 

pict00306xf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł - dzięki. Poczekam tylko, aż Prodrive ogłosi cenniki na te spojlery :twisted:.

 

Sorry, ze z tygodniowym przesunięciem w fazie, ale służę spoilerem do WRXa jakbyś się zdecydował na skrzydło Prodrive.u. :oops:

 

Co ja napisałem ..., chodziło mi o klapę od WRXa. Sorry za brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są :) Na dobry początek dnia. Rewelacyjnie wygląda niebieskie wnętrze w czarnej ! Ale ja znowu rano jechałem za imprezką, tym razem WR Blue STi i Przemeq, niebieskie są czadowe. Przynajmniej w Poznaniu, bo w takim Krakowie to pewnie na każdym rogu się trafi i żeby nie cierpieć na syndrom "skody octavii" warto wziąć jakiś inny kolor, nawet jak się nie podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, czarne wnętrze nie wchodzi w standardzie w rachubę. Jak ktoś by się uparł, to pewnie można byłoby zamówić... Albo znów zaczekać na Solberg Edition 8).

 

Mogli by zrobić wersję RB Edit. - na pożegananie :(

Choć właściwie nie wiem, czy to nie byłoby odebrane jako nietaktowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić wersję RB Edit. - na pożegananie :(

Choć właściwie nie wiem, czy to nie byłoby odebrane jako nietaktowne.

Jeżeli kasa z tego była by na jakiś szczytny cel to pewnie nie. Natomiast jakby chodziło tylko o zarobienie ekstra, to było by to zwykłe sępienie. I tak w obu wypadakch wymagana była by zgoda rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ochrony lakieru: ta czarna, która stoi w salonie, JUŻ ma łuki, która cholernie widać pod światło. A to samochód, który jeszcze nie widział prawdziwej drogi, a co dopiero mówić o upalaniu...

 

michal - rozumiem, że pytanie było reotryczne 8).

 

PS. W tym tygodniu już nie idę na San Siro :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...