Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

A Młody spotyka się z Dorotką? :mrgreen:

 

:lol::lol::lol: Lepiej żeby moja dziewczyna nie dotarła do tego forum ;) Za same takie insynuacje miałbym ciepło :P nie chce myśleć co miał Piotrek po klapsach :D :D :D

 

A tak na marginesie w środę byłem na testach zimowych przed Rajdem Lotos Baltic Cup i powiem Wam że to co robi Kajtek na trasie OSu "to jest nie pojęte..."! Naprawdę wielki szacun dla niego ;) a przy tym wszystkim jest w stanie swobodnie opowiadać o wszystkim tym co się dzieje z samochodem - Szok! No i miałem okazję karnąć się wartą 600 000 PLN Rajdówką Mistrza- bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta enka jest warta bańke :idea:

 

a program ...pewnie ktoś sie obrazi ale jest nudny jak flaki z olejem :roll:

dorotka jest fajna do oglądania w CKM.natomiast tu szkoda ze chlopaki z sjsu nauzerali sie z kolesiami ktorzy kompletnie nie maja pojecia ani checi do nauczenia sie czegokolwiek.a program jest o dorotce.jak sie wdzieczyc i lansowac majac do dyspozycji fajne cycki...

 

żenła :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a program ...pewnie ktoś sie obrazi ale jest nudny jak flaki z olejem

 

niestety ale dokładnie tak !

nie wiem, ale mi się wydaje że gdyby był choć troszeczkę wyreżyserowany a nie nagrywany na spontanie z dziwnymi pytaniami długimi czasami oczekiwania na odpowiedź która i tak jest dziwna bądź zupełnie w innym kontekście (w większości przypadków) byłoby co najmniej fajnie

takie są moje odczucia

 

i pewnie kilka osób to już pisało, ale Dorota jest chyba główną atrakcją tego programu i to dlatego chce się go nam oglądać choć jest mega nudny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie kilka osób to już pisało, ale Dorota jest chyba główną atrakcją tego programu i to dlatego chce się go nam oglądać choć jest mega nudny :mrgreen:

 

że co :?: :?: :?: atrakcją to jest Kajto :D

o całym programie to powiem tyle co Vert w 100% się z nim zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a program ...pewnie ktoś sie obrazi ale jest nudny jak flaki z olejem :roll:

Z tym się zgodzę, bo ogólnie całe przygotowanie, montaż itd. to, patrząc z perspektywy czasu, totalna amatorka.

natomiast tu szkoda ze chlopaki z sjsu nauzerali sie z kolesiami ktorzy kompletnie nie maja pojecia ani checi do nauczenia sie czegokolwiek.

A akurat tym to parę osób możesz obrazić. Nie byłeś tam i nie masz zielonego pojęcia jak to wyglądało. Nikt z SJSu nikogo tam nawet nie próbował uczyć, bo najzwyczajniej nie było na to czasu - był jeden przejazd, trwający 1-2 minuty, bez żadnego zapoznania z trasą, autem itp. Do tego stres związany z rywalizacją i kamerą. A chłopaki z SJSu byli głownie w roli pilotów, co by podpowiedzieć trasę i ostudzić trochę nasz zapał. Wręcz uwielbiam takie komentarze pisane nie mając zielonego pojęcia tym co i jak było :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem.

Chłopaki z SJSu oraz sam tor jest mega ciekawy.chłopaki naprawde potrafią uczyć ( sam u nich zaczynałem nauki pare lat temu) i szkoda ze ten potencjał został spieprzony.Na dodatek mając taką gwiazdę jak Kajto.

Pamietam jak Kajto wsiadł do mojego WRXa i tak mnie przewiózł ze kupa wypadała mi nogawkami. I tego wlasnie brakuje w tym programie.Przychodzą lebiegi bez totalnej wiedzy o kierowaniu a po paru lekcjach nie widac progresu (choć da się ) tu tego nie ma.

Kolesie jak nie umieli tak dalej nie maja pojęcia o co kaman ...

 

szkoda.

 

jestem przekonany ze gdy by dali mozliwosc zrobienia programu chlopakom z SJSu, Kajtkowi i np wislakowi który by to poprowadził było by duuuuuuuzo ciekawiej i mądrzej. a tak kolejna motoryzacyjna kicha :roll:

 

lukass w programie wygląda to inaczej :idea:

 

a sama dorotka totalnie nic tu nie wnosi.choć oczywiscie w innych okolicznosciach bzyknął bym ja z radością :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile kosztuje auto S2000 lub WRC? gdzies kiedys czytalem, ze auto Focus WRC to okolo 450tyś ojro...

 

od 280k euro do 320 k euro za fieste np. :roll:

wurc chyba bańke euro

 

-- 22 lut 2011, o 21:37 --

 

choć oczywiscie w innych okolicznosciach bzyknął bym ja z radością :twisted:

 

poczekaj łajzo jak sie spotkam z Twoją Kaśką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z SJSu oraz sam tor jest mega ciekawy.chłopaki naprawde potrafią uczyć ( sam u nich zaczynałem nauki pare lat temu) i szkoda ze ten potencjał został spieprzony.Na dodatek mając taką gwiazdę jak Kajto.

Pamietam jak Kajto wsiadł do mojego WRXa i tak mnie przewiózł ze kupa wypadała mi nogawkami. I tego wlasnie brakuje w tym programie.Przychodzą lebiegi bez totalnej wiedzy o kierowaniu a po paru lekcjach nie widac progresu (choć da się ) tu tego nie ma.

Kolesie jak nie umieli tak dalej nie maja pojęcia o co kaman ...

Czytaj ze zrozumieniem. Tam nikt nikogo niczego nie uczył :!: Wsadzali w nieznany samochód i jazda po nieznanej trasie na czas :idea: - tylko jedna próba, bez żadnego przygotowania. A Kajto praktycznie nie uczestniczył w nagraniach - pojawił sie dopiero w dwóch ostatnich odcinkach :?

Jedyne co mogę Ci przyznać to to, że program był głownie ku uciesze i promocji Doroty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno troszkę nie zgodzić się z Vertem bo faktycznie można było w każdym programie zrobić po jednej lekcji szybkiej jazdy a nie tylko wywalać tych, którym powinie się noga - czyli tak jak mówi Vert nikt tutaj niczego się nie nauczy, potencjał instruktorów i Kajto został zmarnowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Tam nikt nikogo niczego nie uczył :!: Wsadzali w nieznany samochód i jazda po nieznanej trasie na czas

Tu chyba chodzi o fakt, że ludzie popełniali te same błędy z poprzednich odcinków mimo, że chłopaki z SJS zawsze te błędy wytykali.

Zastanawia mnie fakt czy nie można było zrobić kilka prób. Przecież w Kielcach było Was mało i nie wierzę, że te 5 czy przejazdów trwało cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Przychodzą lebiegi bez totalnej wiedzy o kierowaniu a po paru lekcjach nie widac progresu (choć da się ) tu tego nie ma.

 

Boluś, odnoszę wrażenie, że do wątku wpadłeś dopiero nie dawno i nie zarejestrowałeś, że dwie z tych "lebieg" to nasi Forumowicze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemciu no fakt wpadłem do wątku bo jakos niedawno obejrzałem ze dwa odcinki i mnie poprostu wzieło zażenowanie straszne jak sobie na to popatrzyłem.Fakt napisałem ze lebiegi ale zrobiono z chlopaków jełopów.

I ja i ty bylismy na sjs sach i sam wiesz jak nawet szkolenie pierwszego stopnia nam ćwokom z subaraków duzo dało i pokory nauczyło ale...i samej techniki.

 

zatem zapytam jeszcze raz o co chodzi w tym programie? ze dorotka przejedzie traktorem ?

ze przejedzie sie prosiakiem i instruktor pieje oh ah jaka ty jestes zdolna ??????

 

nie wierze ze gdyby chlopaki pojezdziły po 2 godziny z kajtem czy instruktorami to potem robili by takie błedy :idea:

 

kaman

 

-- 22 lut 2011, o 21:28 --

 

Generalnie chodzi mi o to ze cały ten pomysł na program jest z dupy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znalazłem chwilę czasu to postanowiłem zobaczyć program w TV :oops: Wszedłem w momencie gdy trwała akcja w autobusie . Pokazywali tak nagrane że nic nie było widać i nie zrozumiałem o co realizatorowi chodziło . Po trzech minutach nicniewidzenia mnie znudziło i wyłączyłem telewizornię . Nie wiem czy dużo straciłem i czy dobrze zrobiłem , bo mogę jeszcze powtórkę obaczyć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt czy nie można było zrobić kilka prób. Przecież w Kielcach było Was mało i nie wierzę, że te 5 czy przejazdów trwało cały dzień.

Nie dało się bo oni w 1 dzień kręcili 2-3 programy do TV więc musieli się uwijać, my oglądamy tą superprodukcję przez kilkanaście tygodni a oni to nakręcili pewnie w 5-6 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą lebiegi bez totalnej wiedzy o kierowaniu a po paru lekcjach nie widac progresu (choć da się ) tu tego nie ma.

Kolesie jak nie umieli tak dalej nie maja pojęcia o co kaman ...

 

Dużo racji.

Niektóre osoby (np. dziewczyny i ten gość z busa) mają umiejętności poniżej przeciętnej zwykłego kierowcy. Zal było patrzeć na asekuracyjną i pełną błędów jazdę.

Inna sprawa: nasz forowicz (bez urazy), który na codzień jeździ WRX-em, robi gorsze czasy niż ludzie siedzący w tym aucie pierwszy raz.

Myślę, że do tego programu nie wybrali osób z sukcesami np. w KJS-ach i innych pojeżdżawkach (na pewno były takie zgłoszenia) tylko przeciętnaików, żeby widz mógł się pośmiać i powiedzieć eee, ja lepiej bym to zrobił.

 

No i najważniejsze: Program zadał pytanie: Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?

Odpowiedź brzmi: NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji.

Niektóre osoby (np. dziewczyny i ten gość z busa) mają umiejętności poniżej przeciętnej zwykłego kierowcy. Zal było patrzeć na asekuracyjną i pełną błędów jazdę.

Inna sprawa: nasz forowicz (bez urazy), który na codzień jeździ WRX-em, robi gorsze czasy niż ludzie siedzący w tym aucie pierwszy raz.

Myślę, że do tego programu nie wybrali osób z sukcesami np. w KJS-ach i innych pojeżdżawkach (na pewno były takie zgłoszenia) tylko przeciętnaików, żeby widz mógł się pośmiać i powiedzieć eee, ja lepiej bym to zrobił.

 

No i najważniejsze: Program zadał pytanie: Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?

Odpowiedź brzmi: NIE!

 

 

ojej ojej :roll: aleśmy się pospinali...

 

ja się nie "urażam", wystawia się mordę w ekran, to potem kazdy mówi co myśli

 

Adi - nie praw tylko morałów...

 

nie pojechaliśmy się tam uczyć tylko robić za "szympansy" - wyszło jak wyszło, ale z Makinenem dupsko przewiozłem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji.

Niektóre osoby (np. dziewczyny i ten gość z busa) mają umiejętności poniżej przeciętnej zwykłego kierowcy. Zal było patrzeć na asekuracyjną i pełną błędów jazdę.

Inna sprawa: nasz forowicz (bez urazy), który na codzień jeździ WRX-em, robi gorsze czasy niż ludzie siedzący w tym aucie pierwszy raz.

Myślę, że do tego programu nie wybrali osób z sukcesami np. w KJS-ach i innych pojeżdżawkach (na pewno były takie zgłoszenia) tylko przeciętnaików, żeby widz mógł się pośmiać i powiedzieć eee, ja lepiej bym to zrobił.

 

No i najważniejsze: Program zadał pytanie: Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?

Odpowiedź brzmi: NIE!

 

 

ojej ojej :roll: aleśmy się pospinali...

 

ja się nie "urażam", wystawia się mordę w ekran, to potem kazdy mówi co myśli

 

Adi - nie praw tylko morałów...

Dobrze że ja szybko odpadłem i nie mam już Imprezy, więc mnie to się nie tyczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co popadać w skrajności. Program jest średni ale nie ma co tak jechać po uczestnikach, bo dobrze się prawi morały siedząc przed telewizorem.

Jest dużo czynników, które wpływają na to jak nam idzie za kierownicą.

Dlatego proponuję wstrzymac się od takich mocnych ocen. Była to pierwsza edycja...będzie druga i może TVN Turbo postara się go trochę usprawnić, tak aby (prawie)wszystkim przypadł do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...