Skocz do zawartości

Boost 1,25 cieszyć się czy martwić?


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie przyszły nowe hamulce i ... to niesamowite, ale mimo tego że jeszcze hamuję delikatnie bo się układają (jakieś 140 km przejechane, więc chyba można już przestać być tak delikatnym ) to różnica jest ooooooooogroooomna !

Znaczy sie dobrze jest uczyc sie na gowiennych, zeby pozniej docenic i wykorzystac kawior :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie przyszły nowe hamulce i ... to niesamowite, ale mimo tego że jeszcze hamuję delikatnie bo się układają (jakieś 140 km przejechane, więc chyba można już przestać być tak delikatnym ) to różnica jest ooooooooogroooomna !

Znaczy sie dobrze jest uczyc sie na gowiennych, zeby pozniej docenic i wykorzystac kawior :mrgreen:

 

Jak nie :?: jak TAK :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówa jakbyś wydupcył te falbanki
więc chyba można już przestać być tak delikatnym

:lol:

mrowa, różnica jest dlatago że miałeś coś total zjeżdżone, czy dlatego,że zmieniłeś z jakiś innych hamowników- no i chodzi oto z jakich?

 

zmieniłem z siakiś takich dziwnych (w technicznym nawet zadałem pytanie co to jest i ktoś znalazł w necie podobne jak nie takie same) zajechane nie były - tarczy było bardzo dużo a klocków jeszcze też na trochę.

 

Te wynalazki poprostu nie hamowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latający został wczoraj w 4T...

 

A od wymiany tarcz wszyscy zastanawiali się co to leży na warsztacie. Bryk wczoraj nie wytrzymał tego widoku i ożenił je ze śmietnikiem... a takie ładne były, mogły zostać na ścianie jako przestroga... echhh zrobiłem się sentymentalny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a jaki wężyk włożyć? Skoro to groszowe sprawy to warto zacząć od tego - w skrócie - mam problemy z ładowaniem zarówno w serii jak i na chipie i szukam po kolei co moze byc nie tak. Może przy okazji bym wywalił ten szmatławy wężyk z castoramy :wink: i wsadził coś co nie będzie przekłamywać. co i gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiewając wszystkie wątpliwości - awaria nie jest poważna tylko chłopaki nie mieli czasu. Ciągle wpadam do nich z "zaskoczki" i nie zawsze mogą na "cito" zająć się Latającym Holendrem. W piątek powinno być wszystko ok.

Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pączki to już są wręcz historyczne ;) jestem na diecie i ilokroć wpadam do Mysiadła, a ostatnio często ;) to mam duuuuuży trening dla silnej woli :mrgreen: nawet moja druga połówka powiedziała, że pączki pycha.

 

-- 25 lis 2010, o 19:39 --

 

No to mamy finał historii :!: Ale niestety nie napiszę Wam nic rewolucyjnego.

 

Auto było w Mysiadle cały dzień i kwestia doładowania została naprawiona. Auto ładuje 0,9 i czasami 1,0.

 

Czyli niestety jest trochę wykastrowane bo wcześniej ładowało 1,2 potem po wymianie przewodów podciśnienia 1,5 :shock:

 

Teraz jest już wszystko OK. Znowu jest seria w pełni bezpieczna dla auta.

 

A nie powiem nic rewolucyjnego bo Adam. powiedział... że mi nie powie i już :!: Ot co. Tajemnica zawodowa :twisted:

 

Trzeba przyznać, że wszystko jest teraz w jak najlepszym porządku i nie boję się, że mi tłoki popłyną :twisted: choć jak auto ładowało 1,5 to samochód zap....ał nieziemsko.

 

Ale kwestię zap... załatwimy na wiosnę :) Teraz muszę uporać się z jakimś przeciekiem z chłodnicy.

 

Wielkie podziękowania za pomoc dla 4T. Radość ze sprawnego auta ... bezcenna.

 

aha zegar pokazuje ok, choć wężyki akwariowe od początku powinny iść do śmietnika i zmienione na SAMCO - jak jest teraz zgodnie z zaleceniem Bryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zegar pokazuje ok, choć wężyki akwariowe od początku powinny iść do śmietnika i zmienione na SAMCO - jak jest teraz zgodnie z zaleceniem Bryka.

 

Hm, czyli namiary co do powodów tajemniczych wskazań były OK ? ;-)

 

Fajnie, że wszystko gra i buczy, ważne, że masz bezpieczne auto, a parametry moc/moment się zrobi profesjonalnie w przyszłości.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...