Jump to content

Udało się!:) Teraz szkolimy

Oskar

Recommended Posts

Witam wszystkich

Część forumowiczów zna moją sytuacje i niejednokrotnie mi już pomagała i zawsze mogłem na Was liczyć. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zorientowany zapraszam na bloga w podpisie, jest tam trochę opisane. To tak tytułem wstępu, bo teraz o co chodzi. Staram się o psa asystującego z tej fundacji http://www.dogiq.webserwer.pl/?c=tv〈= . Aplikacje złożyłem już rok temu, trwały poszukiwania kandydata i sponsora ponieważ koszt szkolenia takiego psa to ok 25.000zł Wszystko się udało i pies jest gotowy a konkretnie to Kala która jest ślicznym labradorem biszkoptowym:)

Z psem już się widziałem i pracowałem ponieważ zawsze trzeba sprawdzić czy między opiekunem a psem jest "chemia" Sprawdzian zdaliśmy na 6 :D.Taki pies to jak dodatkowa para rąk, co taka np. Kala potrafi możecie zobaczyć na stronie gdzie są filmiki. To pomoc mi i odciążenie moich bliskich a także szansa na choć trochę samodzielności.

Pozdrawiam Oskar :)

Oskar, wrzuć tą informację do Trójmiejskich spotów :idea: .

Jest kilku Forumowiczów z Gdyni, może się uda :D .

Ja mieszkam w Gdańsku, co Cię nie urządza, ale popytam znajomych z Gdyni, jeżeli nie znajdzie się nikt z Forum :) .

Trzymam kciuki :idea: .

PS strasznie drogie to szkolenie :shock: .

Somsiad... jaka jest Twa mobilnosc co do ew. wyjazdu do GA?

no problemo :D

Oskar, wrzuć tą informację do Trójmiejskich spotów

oki już wrzucam :D

PS strasznie drogie to szkolenie

suma ogromna fakt, bez sponsora nie było by szans

A to właśnie Kalafior :D

kalav.jpg

Oskar musisz z nim iść do solarium , bo coś blady jest, a nie biszkoptowy

:mrgreen:

Oskar musisz z nim iść do solarium , bo coś blady jest, a nie biszkoptowy

Bo to biszkopt przed pieczeniem :P

Trzymam kciuki, żeby się udało, bo oprócz psa użytkowego, dostaniesz 30kg biszkoptowej miłości

Właśnie fajne jest to że nawet po przejściu na "emeryture" pies zostanie u mnie :D psy rulezzz :D

-- 29 paź 2010, o 19:07 --

to był mój pierwszy kontakt :D

dsc01526c.jpg

dsc01545zh.jpg

• 5 weeks later...

Teraz się z Kalą docieramy, czeka Nas kilkanaście szkoleń i spotkań gdzie będziemy się docierać. Przekazanie Kali, nastąpi ok Marca/Kwietnia

Relacja z pierwszego z nich :-) Dużo pracy czeka mnie i Kalafiorka ale wszystko fajnie idzie i jest chemia :-)

dsc019320.jpg

dsc01985z.jpg

dsc02016a.jpg

Dzięki wszystkim :D obawialiśmy się z trenerką że może 3' Blitz nur spec R nie specjalnie może się Kalki spodobać ale ten pies kocha jeździć :twisted: a podczas wycieczki prawie usnęła przy pomruku boxera :D

PS.

Lanek

Chętnie :D autko super smiga :D a najlepsze że spaliło nie całe 9l :mrgreen:

Blisko morza mieszkam, chyba zostane morsem :mrgreen:

Oooo... dobry pomysł... :D

Teraz jest dobry czas, żeby spróbować - woda jest "przyjemna", tj. <10'C (a dokładniej ok 4-5'C). Błyskawicznie znieczula receptory w skórze i kąpiesz się jak w ciepłych źródłach. :lol:

Jak będziesz kogoś potrzebował do asysty na I raz, to daj znać - popływamy razem... :D