Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie , Szczecin docelowo Stargard gdzie będzie wesele.

 

Ok, to inny temat.

 

Dawniej Leszek jeździł po Szczecinie, a teraz nie wiem czy ktoś jest chętny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post zamieściłem już wcześniej w innym miejscu, ale tutaj skierowali mnie dobrzy ludzie, którzy nań natrafili. Musze więc się powtórzyć:

 

Jako, że od lat jestem maniakiem granatowych pocisków na złotych felgach, zawsze chciałem pojechać do ślubu właśnie taką maszyną. I tak się złożyło, że poznałem osobę, przy której słowo małżeństwo przestało być tak odległe i abstrakcyjne, a sam ślub zaczął się zbliżać wielkimi krokami... Problem jest jeden (a właściwie dwa) - pierwszym z nich jest to, że nie dorobiłem się obiektu swoich marzeń (wspomnianej granatowej imprezy). Drugim natomiast ogrom wydatków związanych z weselem (zrobiłem ostatnio tabelkę w excelu i nogi mi zmiękły). W związku z tym pomyślałem, że może tutaj znajdzie się ktoś, kto pewnej wrześniowej soboty (11.09.2010) chciałby wykonać przejazd po wrocławskich ulicach z młodą parą na pokładzie i zrobić trochę hałasu? ...i zrobiłby to za niższą stawkę niż te proponowane na allegro (niestety na tę chwilę 600zł to dla nas zbyt dużo). Nie obeszłoby się również bez małego upominku w postaci wysokooktanowego napoju, uśmiechów od ucha do ucha na naszych twarzach oraz zdjęć - być może przydałyby się, by w przyszłości zareklamować się i zarobić w podobny sposób trochę grosza na wydatki, których pewnie nie brakuje... Dodam, że najbardziej interesują mnie modele po 2000 roku (sedany), WRX lub STi. Inne barwy poza wspomnianą klasyczną konfiguracją również:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie 24 kwietania trzeba przewieść 15 dziewczyn na Panieński... nie wiem ile jeszcze będziecie musieli dopłacać ale możecie się zgłaszać :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję z rejonu łódzkiego subaru imprezy by podjechać do ślubu. Interesuje mnie czarna maszyna z spojlerem na bagażniku i wlotem powietrza na masce, mniej ważne jaka to wersja czy GT, czy STI czy WRX ... byleby była drapieżnikiem ma drodze z sportowym charakterem :)

 

Ślub w listopadzie, ale znaleźć takie cacko nie jest łatwo, stąd moja prośba na forum Subaru.

 

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie 24 kwietania trzeba przewieść 15 dziewczyn na Panieński... nie wiem ile jeszcze będziecie musieli dopłacać ale możecie się zgłaszać :cool: :razz:

Poza tym, że 15 dziewczyn :mrgreen: to ciekawie będzie wyglądała parada Subaraków :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie 24 kwietania trzeba przewieść 15 dziewczyn na Panieński... nie wiem ile jeszcze będziecie musieli dopłacać ale możecie się zgłaszać :cool: :razz:

max po 3 laski na auto to potrzeba min 5 aut

ps: ja rezerwuje te lekkie bo mam serie i nie nadaze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję z rejonu łódzkiego subaru imprezy by podjechać do ślubu. Interesuje mnie czarna maszyna z spojlerem na bagażniku i wlotem powietrza na masce, mniej ważne jaka to wersja czy GT, czy STI czy WRX ... byleby była drapieżnikiem ma drodze z sportowym charakterem :)

 

Ślub w listopadzie, ale znaleźć takie cacko nie jest łatwo, stąd moja prośba na forum Subaru.

 

Pozdrawiam

Konrad

 

jeśli kolor nie jest problemem to może mógłbym pomóc :twisted: Nie wiem czemu ale lubię wozić skazańców na rzeź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba 5 samochodów, Panie mają 500 PLN na to więc po 100 na samochód na paliwko, myjnie. Jak będzie Was więcej to nie widzę problemu żeby się podzielić a przynajmiej się spotkamy i będzie lepsza zabawa :twisted: :cool:

 

Na razie na liście są:

 

- ogs :razz:

- GRAF :mrgreen:

- owoc666 :cool:

- ŻQ (ma potwierdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mają 500 PLN na to więc po 100 na samochód na paliwko, myjnie

 

Jak bym mieszkał w Krakowie, postawiłbym ultimatum: albo gwarancja co najmniej dwóch fajnych dup na samochód, albo niech se jadą hulajnogą :mrgreen:. Bo sto złotych to nawet na taksówkę by nie wystarczyło, a co dopiero na specjalny wóz :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek podeslij mi na PW dokladna date, godzine spotkania i trase. Skad mamy odbierac te kobitki? Kazda z domu :mrgreen: :?: Najwazniejsze: czy panie chca zeby im dotrzymac towarzystwa pozniej :mrgreen: i odwiesc grzecznie do domciu :cool:

ps: Sa jakies foty, mozna rezerwowac pasazerki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem dzisiaj potwierdzenie Wieczoru Panieńskiego 17-ego kwietnia w Krakowie. Także wszystko aktualne.

 

Czy ktoś jest jeszcze chętny? Na razie jest ogs, GRAF, owoc666, ŻQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dostałem dzisiaj potwierdzenie Wieczoru Panieńskiego 17-ego kwietnia w Krakowie. Także wszystko aktualne.

 

Czy ktoś jest jeszcze chętny? Na razie jest ogs, GRAF, owoc666, ŻQ

 

ogs, a Evo nie chcą jechać ?

No chyba, że Wy nie chcecie, bo przecież wszystkie będą pragnąć Evo jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaasne :)

 

Zmieniła się data w związku z tym, że Obama przylatuje... jedziemy za tydzień (tj 24-ego)...

 

Jak masz ochotę i termin Ci pasuje to mamy miejsce jeszcze na jeden samochód więc spoko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...