Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Takie małe pytanko. Będę po raz drugi "podpisywać wyrok" no ale tylko cywilnie. Tak sobie wymarzyłem żeby do USC pojechać Legasiem MY'09 lub MY'10 :mrgreen: Imprezka będzie w 3mieście. Przejazd z USC z Gdańska głównego do Brzeźna na przyjęcie. Czy szanowni koledzy coś by poradzili? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem chętny na róznego typu usługi w okolicy Myślenic, Krakowa ;)

Jeśli tylko praca pozwoli :)

 

Grzesiek,

trzymam za slowo:P :D

chociaz w sumie pewnie nie predko to nastapi:D ale takim furaczem to bym sie na ta "ostatnia droge" wybral:)

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem osobę do pomocy przy subarudoslubu.com, przeglądając "konkurencję" natrafiłem na oferte PJAY-a z forum :) Widzieliście? http://www.slub-subaru.pl/

 

Jak dzwonią do mnie klienci i pytają to ja nie podaję im raczej mniej niż 800 PLN i teraz nie wiem - czy macie ochotę jeździć taniej i konkurować np z PJAY-em czy nic nie zmieniamy w cenniku?

 

Chyba, że PJAY podniesie ceny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że PJAY podniesie ceny? ;)

 

mogę podnieść :wink: 8)

 

ogs :arrow: PW

 

W sumie, to nie wiedziałem, ile bierzecie za wynajem, moją cenę przyjąłem tak, żeby się, chociaż 1-2 wyjazdy trafiły na kwartał.

 

cena 150-200, za godzinę to wg mnie max, no chyba że ktoś chce pojechać za więcej..., lecz taka oferta trafi się pewnie raz na 2 lata :roll: Biorąc za odnośnik alledrogo, to w tej cenie "potencjalni klienci" maja już auta typu X6, A8,CLS itp itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ustaliłem z PJAY-em, że na razie zostawi taki cennik bo i tak nie ma chętnych.

 

W związku z tym, że SDS ma już około 80 samochodów (dużo, ale sporo jest tam GT-ków i Bug-ów, które niestety nie mają powodzenia), a sam mam czasu jak na lekarstwo, postanowiłem zaangażować siły dodatkowe tj mojego brata i przeogranizować akcję.

 

Chcemy zrobić nową stronę z mapą samochodów i galerią oraz ustalić wspólny cennik tak żeby klient mógł sobie wycenić sam usługę. Model rozwoju będzie zakładał, że minimum 50% prowizji będzie szło na reklamę.

 

Sporo ludzi ogłasza się na Allegro i na własnych stronach, ale nikt nie ma tyle samochodów i nie potrafi się tak zorganizować jak my tutaj na forum także myślę, że mamy szansę trochę rozruszać temat.

 

Zaczynamy od:

1. Sprawdzenia całej listy samochodów bo pewnie połowa już ich nie ma ;)

2. Uaktualnienia fotek

3. Nowej rekuratacji

 

Będę Was informował na bieżąco (albo mój brat - tylko nie wiem jaki będzie albo ma nick na forum he he) ;)

 

P.S. Tak, brat też jeździ Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zrobić nową stronę z mapą samochodów i galerią oraz ustalić wspólny cennik tak żeby klient mógł sobie wycenić sam usługę.

Super, to bardzo ważny i potrzebny krok :) W dzisiejszych czasach klient wstępnie przeglądając ofertę w internecie chce znać orientacyjnie kwotę takiej usługi. Poza tym to zmniejsza ilość pytań i wątpliwości. :)

 

Sporo ludzi ogłasza się na Allegro i na własnych stronach, ale nikt nie ma tyle samochodów i nie potrafi się tak zorganizować jak my tutaj na forum także myślę, że mamy szansę trochę rozruszać temat.

Fakt, szczególnie, że dla nikogo nie wiąże się to z zaangażowaniem środków czy inwestyacjami - chętni oferują swoją pomoc i gotowość.

 

W sierpniu zeszłego roku wiozłem moich znajomych do ślubu Imprezką NA w ramach prezentu ślubnego. Mieli jechać Matizem - powiedziałem, że to się nie godzi. Wypadło super, znajomi zadowoleni. O dziwo nalegali, żeby auto nie darło ryja i żeby nie było niebieskie ze spoilerami - jakie kwestie skromności rodziny. Zdziwilem się, bo raczej wszyscy chcą STi. Poniżej fotki poglądowe :)

 

img7236e.th.jpg

img7232d.th.jpg

img7218u.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen, wydaje mi się, że każdy samochód mógłby mieć swoją wyjściową cenę - to pozwoli dać "zarobić" też GT, które mogą być np 200 zł tańsze i będą klienci z mniejszym budżetem, którzy będą mogli sobie mogli pozwolić na Subaru.

 

W tym momencie wyceniam mniej więcej tak: Cena podstawowa za 4 godziny i 50km + 1 zł za dodatkowy km + 150 zł za dodatkową godzinę

 

Powiedzmy, że najbardziej chodliwy model (niebieskie STi 2006 Przemeq-a) ma wyjściową cenę 750 PLN to GT móglby mieć 550, Bug 650... myślę, że każdy kierowca powinien sobie sam wycenić cenę wyjściową w zależności od sytuacji finansowej. Czy to wydaje Wam się sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się na jakąś sesję foto umówić z czerwonymi felgami. :mrgreen:

 

 

twoj to raczej do innych "imprez " pasuje :twisted:

 

Na Panieńskim już byliśmy cała kolumną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...