Skocz do zawartości

///<<FJS - Tor KIELCE 22 LISTOPADA {pon}>> ///


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

comando nie wydaje mi się ze byłeś najwolniejszy bo nas napewno sklepałeś :mrgreen:

Fajnie pojechać na Kielce i poupalać tak żeby mieć banana na twarzy, my coprawda z małymi przygodami na początku ale zabawa przednia. Poupalaliśmy aż zaczeło padać bo niestety ani ja ani mój samochód nie dogadujemy się z mokrą nawierzchnią.

Fajnie sobie z subarkami poupalać: Potwór Bebna - szacun, wspaniałe RA aż miło popatrzeć, szybkie GT - nie schodziące nam z tyłka, równie szybki bugeye, no i oczywiście wyłaniający się z mgły czarny WRX.... normalnie czarny rycerz :mrgreen:

Panowie w FWD dawali naprawde rade: celica, mini i CC i dwa RWD czyli BMW i intintinifinintintinity :mrgreen:

Prawdopodobnie były też jakieś EVo ale jakoś nie zwróciłem uwagi :lol:

 

Impreza super, dzięki panowie organizatory wyjeżdziłems się w koncu.

Fitowi dziękuje za dobre ustawienie auta... znowu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie w bardzo miłej atmosferze. W końcu mogłem się przekonać jak na żywo wyglądają FJS'y. Ja w prawdzie tylko na prawym ale mimo to sporo emocji, kawał dobrej jazdy w wykonaniu wszystkich kierowników.

Fitnes - miło było poznać, super organizacja, szacun :)

 

Garstka zdjęć mojego autorstwa. Wybrałem możliwie najlepsze. Dawno aparatu w ręce nie miałem i jeszcze łapy mi się trzęsły.

http://picasaweb.google.com/stupidbeave ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam chwilę żeby coś szerzej napisać. FIT potraktuj to jako odpowiedź na smsa, żeby nie było że cham jestem i nie odpisuje :mrgreen:

 

Fit jak zwykle dał rade choc jakiś taki lekko podmęczony :mrgreen: Generalnie było zajebiście. Ekipa potwornych evek i dosłownie kilka subaraków. tendencja jest bardzo niepokojąca 8) . Prawie pół roku nie upalałem więc byłem najarany na jazdę jak nigdy. Początek był bardzo wymagający bo było mokro, a srednia mieszanka niedociętych slicków nie ułatwiała panowania nad autem. Na szczęście dla mnie i chyba dla wielu, ok 11 zaczęło przesychac i opony zaczęły pracować jak należy. Suche skończyło się niestety ok 14. Czasówki właściwie nie było, ale tez i nie bardzo był chyba sens, większość miała ogumienie kompletnie niedostosowane do warunków i napinka na czas mogłaby pogiąć trochę blach.

 

Jesli chodzi o mojego białasa to jestem zachwycony. Wygląda na to że na Kielcach czuje się jak ryba w wodzie. Pieknie odjeżdża z każdego zakrętu. Generalnie bajka. Efekt jest taki ze praktycznie tylko Ostry w swoim żółtym eN-kowym potworze mi odchodzi systematycznie z kółka na kółko, pozostałe Evy które były są jak najbardziej w zasięgu, choc na prostej do niektórych troszkę mi brakuje. Mega wrażenie zrobił na mnie również hebel AP Ryking. Na rozgrzanym slicku oczy zbierałem z przedniej szyby, działa rewelacyjnie, polecam bo cena za zestaw w porównaniu do firmówek raczej pasztetowa

 

Nikon, faktycznie wrzuć cos dynamiczniejszego bo pomyślą że ekodriving ćwiczyliśmy :twisted: :wink: . Poza tym daj mi PW z danymi do płytki bo chyba gdzies zapodziałem

 

last but not least pozdro dla ekipy upalaczy i podpowiadaczy, czyli dla Bartezza, jurkaP, Premo, Abt, Lezo (mam nadzieję ze jestes zadowolony z postepów) i pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, widziałem że Bartezz latał jak głupi, ale on jeszcze młody jest strachu nie zna 8) . Zresztą nie to miałem na myśli, bardziej to że ujęcia w klipie są takie raczej na okrągło a tak było cholernie cięzko jechac i były w mniejszości :twisted: . Tak czy inaczej dobra robota, fajnie zmontowany klip i nadal z ciekawością czekam na płytkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...