Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczcie co znalazłem na Allegro dzisiaj. Ogłoszenie jest całkiem normalne. Nie pasuje mi tylko ostatnie zdjęcie (to z zegarami). Jak sobie powiekszycie to zdjęcie to zobaczycie, że na liczniku ma 70 km/h mimo, że stoi pod garażem. Cos jest nie tak czy ja czegoś nie rozumiem???

Mialem tak w a4, dzialalo od 30-40 mil/h i nizej nie chcial zejsc. trza bylo zresetowac komputer chyba i przeczyscic sciezki na elektronice zegarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem na Allegro dzisiaj. Ogłoszenie jest całkiem normalne. Nie pasuje mi tylko ostatnie zdjęcie (to z zegarami). Jak sobie powiekszycie to zdjęcie to zobaczycie, że na liczniku ma 70 km/h mimo, że stoi pod garażem. Cos jest nie tak czy ja czegoś nie rozumiem???

Mialem tak w a4, dzialalo od 30-40 mil/h i nizej nie chcial zejsc. trza bylo zresetowac komputer chyba i przeczyscic sciezki na elektronice zegarow

Z tego co piszesz po prostu od zera do 40 w ogóle nie działał tak? Według mnie powinna wyskoczyć kontrolka od silnika jeśli samochód ma już OBD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na liczniku ma 70 km/h mimo, że stoi pod garażem. Cos jest nie tak czy ja czegoś nie rozumiem???

Kreci licznik, co tu do rozumienia? :mrgreen:

to auto bardzo powaznego czlowieka, czeka na oferty do 19Czer, bo zmienia miejsce zamieszkania. najwyzszy bid zabiera auto.

To szkoda, ze nie wystawil na aukcje, bo otomoto, to nie portal aukcyjny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, nie madrzylbys sie tak, gdybys wiedzial, kim jegomosc jest. to cale Allegro to on moze sobie kupic.

foreksz a co on od razu Bogiem jest, Jed ma rację na otomoto licytować nie można i chyba to chciał Ci przekazać. :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu te opowiesci dziwnej tresci :roll: o tajemniczym "przyjacielu" J.W., ktory moglby kupic allegro za USD 2.000.000.000 (slownie: dwa miliardy dolarow) ale nie kupil bo mu jakies trolle z RPA sprzatnely sprzed nosa :roll:

 

2007-12-18, ostatnia aktualizacja 2007-12-18 18:36

 

Południowoafrykański Naspers, właściciel Gadu Gadu, kupi firmę Tradus (QXL Ricardo LLC), właścicela Allegro.pl za kwotę 946 mln GBP, podały dzisiaj rano do wiadomości firmy Naspers i Tradus. Zyski QXL Poland/Allegro.pl stanowią 80% zysków Tradusa (Grupy QXL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cale Allegro to on moze sobie kupic

mamy czas przeszly, terazniejszy i przyszly. W zdaniu uzywajac slowa "moze" oznaczasz czas terazniejszy lub przyszly. Zatem nie mowimy o tym za ile Arjan Bakker jeszcze w latach 90-tych, po tym jak padla spolka Cadena zalozyl Allegro, tylko o obecnej wartosci. A ta wynosi wedlug wyceny ostatniej transakcji nieco wiecej niz 75.000 USD,

 

Ty nie odrozniasz zakupu giganta Tradusa od zakupu Allegro.

akurat zakup QXL Ricardo odbyl sie wlasnie ze wzgledu na allegro.pl - kktora jak doczytasz jest wlasnie ta perelka w koronie - generujaca 80% zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartosc sprzedazy realizowana przez spolke to jedna rzecz, wycena rynkowa spolki to druga rzecz. To nie sa pojecia rownoznaczne.

 

Zreszta - jak juz tak bardzo chcesz porownywac sama sprzedaz z wartoscia transakcji to obecnie 2.000.000.000 USD (wartosc transakcji) x 80% (wartosc allegro w grupie) x 2,2 ( z grubsza USD/PLN) = 3.520.000.000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze przeciez, ze obroty to c.PLN3,5 jarda. tylko nie znam spolki handlowej, a raczej zwyklego, glupiego posrednika w handlu, ktora kupuje sie za 1,5-krotnosc jej rocznych obrotow. Szymon, pomysl, wartosc rynkowa ebay to jakies USD30 kilka jardow, a Ty mi piszesz, ze Allegro ma kosztowac 2mld?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda rzecz jest tyle warta za ile ja mozna sprzedac :) Sprzedaz allegro stal sie faktem - tak jak i zakup GG - ktore poszlo za kwote zblizona do 200 mio USD. Allegro poza tym dziala juz nie tylko na rynku polskim i ma dosc duzy potrncjal - zobacz jak pozamiatalo ebay-a w Polsce. E-bay to smutny cien dla nich w Polsce.

Kolejny przyklad: nasza-klasa , ktora poszla za ponad 200 mio PLN za 80% akcji. A nic nie sprzedaje... to tylko spora bazza potencjalnych klientow. Tak samo zreszta jak allegro.

Onet.pl poszedl za 800 mio PLN i uznawane to bylo za przeplacenie. Wejchert kupil i moze opchnac za 1,3 mld PLN.

Przyklady mozna by mnozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno sie mowi, ale ciekaw jest, ile moze taka hipotetyczna wartosc Allegro wynosic. chyba zaraz do moich murzynow z due diligence z konsultingu napisze. bo jezeli mialbym wszystko odhauczec i te USD2mld to realna figura, to pakuje klamoty i czekam w piwnicy na kolejny dotcom crisis. JW chyba nie stac byloby wtedy na Allegro, ale moge go zaraz zapytac, bo moze go obrazam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, nie madrzylbys sie tak, gdybys wiedzial, kim jegomosc jest. to cale Allegro to on moze sobie kupic.

Powiem Ci tak: mam gleboko to, co on moze kupic.

Znalem duzo, duzo bogatszych (NA PEWNO) i co z tego?

Ales zasunal! :roll:

I sie nie madrze, a pisze jak jest.

Jak jest napisane 30kPLN, to taka powinna byc cena.

A jak cenna jest inna, to trzeba napisac, ze ta podana jest wywolawcza.

Tyle.

 

p.s. A moze gosc ma tel w jakiejs sieci (heyah?), gdzie doladowuja konto, za odebrane rozmowy?! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...