Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

piekna - kiedys sie przymierzalem do takiej tylko czarnej ale troche za duzo szpachli miala

 

No ta chyba tez bo zderzak tez juz nie od Carlosa.Tez sie kiedys do takie przymierzalem bo z wygladu super ale jak sie tym przejechalam to stywierdzilem ze 208 KM to gdzis sie chyba pasa daleko.Zaturbiony antyk to przy tym prawie jak WRC.Ale nie ma sie co dziwic bo waga to ponad 1400 kg wiec straszny spaslak i po prostu slabo to jezdzi :)

Druga ktora jechalem mial juz OK 260KM na N grupowym kompie z TTE i to juz jezdzilo.

Ale niukrywam z nadal mi sie bardzo podoba.

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 1:52 pm ]

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie kiedys do takie przymierzalem bo z wygladu super ale jak sie tym przejechalam to stywierdzilem ze 208 KM to gdzis sie chyba pasa daleko.

 

Bo one tak mają, że dopóki się ich nie odetka to słabo jeżdżą. Z tego co pamiętam, to w serii mają jakieś śmiesznie niskie ciśnienie doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Celicach mowa, mi się ta szczególnie poboba: http://www.fensport.co.uk/fensportcars.htm

 

650 koni, jedyna na świecie :twisted:

 

Taka delikatna rzezba widze ;)

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 2:31 pm ]

Tez sie kiedys do takie przymierzalem bo z wygladu super ale jak sie tym przejechalam to stywierdzilem ze 208 KM to gdzis sie chyba pasa daleko.

 

Bo one tak mają, że dopóki się ich nie odetka to słabo jeżdżą. Z tego co pamiętam, to w serii mają jakieś śmiesznie niskie ciśnienie doładowania.

 

No chyba tak bo ta druga wcale nie byla jakos strasznie dlubnieta a szla poteznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Toyota wycofała się z rajdów. Powinni zrobić Celicę w tej aktualnej budzie(ST225?) taką jak należy tzn. z turbo i 4x4

 

Adrian z Fensport też tak uważa, dlatego zbudował tego potwora, co ciekawe bude, i dużo częsci podarowała Toyota za pośrednictwem TTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna polemizowac.Ja tez wole cele ale ja zdecydowanie jestem fanem aut z rajdowym rodowodem. Wiekszosc osob sie mi dziwi co ja takiego widze w lanci delcie integrale zwlaszcza EVO a ja po prostu kocham to auto ;)

 

Ale to prawda ze celica tej generacji byla slicznym autkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Toyota wycofała się z rajdów. Powinni zrobić Celicę w tej aktualnej budzie(ST225?) taką jak należy tzn. z turbo i 4x4 i heja na OS'y Mistrzostw Świata. A tak to, jak narazie bez sensacji w tym F1... :roll:

 

Jestem tego samego zdania. Czyjeś rozbudowane ego w Toyocie wymyśliło sobie F1. I się wpier....ło. Nawet MS im nie pomoże, gdyby dali mu tyle złota, ile waży bolid F1. O RS i RB nawet nie wspominam. Oni nie potrafią jeździć. Za tą kasę,którą biorą, mogliby się trochę wysilić.

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz za 25k pln i więcej kupować N/A to już lepiej kup od Grafa jego GT. niezłego N/A można śmiało kupić za mniej niż 20k pln. a poza tym nie oszukujmy się. każdy (no może większość) posiadaczy wolnego ssaka prędzej czy później przesiądzie się na GT/WRX. ale w Twoim przypadku skoro możesz to zrobić wcześniej to dlaczego chcesz to zrobić później? ;)

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 8:15 pm ]

KrisKristoffers: aha i jeszcze nawiązując do Twojego wcześniejszego posta. widze, że bierzesz pod uwagę tylko wersje 125km. mogę wiedzieć dlaczego? dupohamownia moja i mojego kolegi (posiadacza 2.0 N/A 125km sedan) nie wykryła specjalnych różnic w osiągach naszych autek... a ja mam kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 2 lata różnicy (jeśłi chodzi o auto Grafa te czerwone jest 95) nie ma większego znaczenia?

 

Nie, nie biorę pod uwagę tylko 125 KM. Wolałbym może i coś ok 218 KM, ale na poczatek na starcie nie mam tyle siana, a subarkę musze mieć bo mnie już trafia i spać po nocach nie moge (a na razie w mojej Astrze tylko dziurawy tłumik chodzi jak w Imprezie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie ciułam grosik do grosika i na razie kupuje Subarynki w skali 1:24, ale myślę że już niedługo.. hm... brrrrummm...

 

A co dobrego można za ok 35 koła kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...