Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy niech Was reka boska broni przed wycieczka do Olsztyna (...) zrobilismy sobie z kolega wycieczke na mazury (600km w obie strony)

 

Wycieczka na Mazury ... to jest to ! A grzyby przywieźli ? Ponoć zatrzęsienie w tym roku .

 

Czy nadejdzie kiedyś taki piękny dzień kiedy społeczeństwo zrozumie, że Olsztyn to nie Mazury? :P

 

W związku z nazwą Województwa Olsztyńskiego które dzięki radosnej twórczości polityków stało się Warmińsko-Mazurskim,

granice między Warmią i Mazurami się z lekka zatarły....sam mówię: na Mazurach, mając na myśli Warmińsko-Mazurskie.... :oops::D

 

i sam kiedyś usłyszałem: jest do kupienia fajne auto, tam u was, na Mazurach, pod Gdańskiem.... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko... ja to kiedys od jakiegos warszawiaczka uslyszalem, ze Olsztyn i Bialystok to miasta blizej sasiedzkie niz Torun i Bydgoszcz. :mrgreen:

 

A co do granicy... sluszna koncepcje ma nasza wladza stawiajac przy drogach znaki na brazowym tle 'Granica Mazur'. Takowy zauwazylem pod Olsztynkiem niedawno.

 

Pod skryptem. My mozemy nazywac sie jak chcemy i umiejscawiac Olsztyn nawet pod Szykago, gdybysmy chcieli bo mamy taki przywilej i bo tak. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz macie hicior roku :!: :!:

Miałem larwę paskudną Lagunę,z trudem sprzedałem za 2700 ,była po dzwonie z rozwalonym zderzakiem i błotnikiem oklejona na maxa aby jakoś to wyglądało :P Gumy na półosiach rozerwane,abs nie hulał itd itp...sprzedałem paskudztwo za 2700 ,plus dodatkowo felgi 17" na łysych oponach 205/45 oraz 215/40,z tym,że jedna felga spawana a dwie następne krzywe...

I dzis mi kumpel przesyła linka ,że to cudo jest do sprzedania za 4200,jako stan bdb :mrgreen: jest to kolejny własciciel,ma ustrojstwo od miesiąca i już sprzedaje :mrgreen:

 

Mam pompę jak cholera i jutro w pracy pewnie będzie lawina telefonów pytając się o auto i jego stan :!: :mrgreen:

Oto to ustrojstwo,nawet reszta świnki została na lusterku:http://otomoto.pl/renault-laguna-1-8-lpg-alu-17-mp3-el-C20680285.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie,każdy się zachwyca Libero ,ale...jak tym jeździć :?: :?: ja sam nie wiem,nie jeździłem ,ale,to to chyba tylko w teren,na niewielkie przechyły i na niewielkie prędkości :D

Szacun kompletny był,jak na Woodstocku w tym roku z kolegą (forumowicz Igi666) widzieliśmy co niemcy robią tym autem:ŻADNE auto by tam nie zaparkowało,a oni tak :D

A SERIO PYTANIE:na codzień to auto :?: dla kogo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dostawców bardzo dużej pizzy ;]. I tak na serio to następny który może się zaliczyć do kategorii tak brzydki że aż piękny ;]

 

brzydki,piekny,generalnie to tak baniowy,że głowa boli,jak tu nie spojrzeć na liberkę i nie usmiechnąc sie lub wręcz nie parsknąc smiechem :mrgreen: mówie tylko o wygladzie a ie o właściwosciach trakcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...