Skocz do zawartości

Nareszcie, nareszcie :D.Nowe felgi w wrx'ie.


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

W srode przyplynal w koncu kontener, na ktorym znajdowaly sie felgi, ktore sciagalem z usa.Pstryknalem kilka fotek, to pomyslalem, ze wrzuce na forum, zeby podzielic sie moja radoscia :wink: :) .

 

 

EDIT:Kurde nie moge wrzucic fotek :( .Ktos mi powie co jest grane?Moze ja nie potrafie tego robic :( .Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik myszka na odpowiedz, potem na dole załacz plik i szukasz na swoim komputerku zdjęć. Tylko za dużych nie wcisniesz, wiec do porogramu jakieś sprytnego zmiejszasz i juz. :wink:

To tak ogółnie :) Wiem, że pedagogiem nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trzeba coś napisać, chocby literkę.

A propo felg to ja z wrażenia zaniemówiłem. FAJNE :wink: Ale czy dość twarde :?:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić :wink: Na ciemnych felgach wygląda super :)

I myć ich nie trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi śliczności :twisted: Luuubię takie.

 

A offtopicznie:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić

 

No więc mam właśnie ostatnio to samo... :roll: Im dłużej patrzę w te wyłupiaste ślepia, tym mam względem nich coraz cieplejsze uczucia :twisted: Tylko co do koloru nie mogę się zdecydować - w ogóle najbardziej pasują mi takie auta w czerwieni, ale akurat u Szuwara to rarytas 8)

 

Piotrze, a gdybyś "przyswajał WRX-a" - i szukał nowego opiekuna dla antyczka... może daj znać... tak na wszelki wypadek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluje na swiatla od STI, ale najpierw hamulce, pozniej moze wydech.Kurde musze sobie znalesc sponsorke, bo za duzo rzeczy musze kupic.Tak w ogole ciesze sie,ze sie podobaja, bo wielu ludzi wlasnie narzeka (czym sie zreszta w ogole nie przejmuje), ze szkoda ze ciemne, a nie srebrne albo zlote.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A offtopicznie:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić

 

No więc mam właśnie ostatnio to samo... :roll: Im dłużej patrzę w te wyłupiaste ślepia, tym mam względem nich coraz cieplejsze uczucia :twisted: Tylko co do koloru nie mogę się zdecydować - w ogóle najbardziej pasują mi takie auta w czerwieni, ale akurat u Szuwara to rarytas 8)

 

nom ten model ma coś w sobie (myślałem, że GT będzie dla mnie #1 zawsze) i jak wpadnie jakiś spadek/wygrana w lotka/dadzą mi za darmo to biorę takie STi

 

A co do felg: PIĘKNE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...