Jump to content

Nareszcie, nareszcie :D.Nowe felgi w wrx'ie.

kanap4

Recommended Posts

W srode przyplynal w koncu kontener, na ktorym znajdowaly sie felgi, ktore sciagalem z usa.Pstryknalem kilka fotek, to pomyslalem, ze wrzuce na forum, zeby podzielic sie moja radoscia :wink: :) .

EDIT:Kurde nie moge wrzucic fotek :( .Ktos mi powie co jest grane?Moze ja nie potrafie tego robic :( .Pomocy.

klik myszka na odpowiedz, potem na dole załacz plik i szukasz na swoim komputerku zdjęć. Tylko za dużych nie wcisniesz, wiec do porogramu jakieś sprytnego zmiejszasz i juz. :wink:

To tak ogółnie :) Wiem, że pedagogiem nie będę :D

jeszcze trzeba coś napisać, chocby literkę.

A propo felg to ja z wrażenia zaniemówiłem. FAJNE :wink: Ale czy dość twarde :?:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić :wink: Na ciemnych felgach wygląda super :)

I myć ich nie trzeba :lol:

Felgi śliczności :twisted: Luuubię takie.

A offtopicznie:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić

No więc mam właśnie ostatnio to samo... :roll: Im dłużej patrzę w te wyłupiaste ślepia, tym mam względem nich coraz cieplejsze uczucia :twisted: Tylko co do koloru nie mogę się zdecydować - w ogóle najbardziej pasują mi takie auta w czerwieni, ale akurat u Szuwara to rarytas 8)

Piotrze, a gdybyś "przyswajał WRX-a" - i szukał nowego opiekuna dla antyczka... może daj znać... tak na wszelki wypadek? :wink:

Poluje na swiatla od STI, ale najpierw hamulce, pozniej moze wydech.Kurde musze sobie znalesc sponsorke, bo za duzo rzeczy musze kupic.Tak w ogole ciesze sie,ze sie podobaja, bo wielu ludzi wlasnie narzeka (czym sie zreszta w ogole nie przejmuje), ze szkoda ze ciemne, a nie srebrne albo zlote.Pozdr.

Piotrze, a gdybyś "przyswajał WRX-a" - i szukał nowego opiekuna dla antyczka... może daj znać... tak na wszelki wypadek

Odezwę się. W dobre ręcę to przyjemnie się auto oddaje :wink:

A offtopicznie:

W ogóle ostatnio spodobał mi się WRX z tym ryjkiem z okragłymi światłami, właśnie srebrny. Może się uda takiego przyswoić

No więc mam właśnie ostatnio to samo... :roll: Im dłużej patrzę w te wyłupiaste ślepia, tym mam względem nich coraz cieplejsze uczucia :twisted: Tylko co do koloru nie mogę się zdecydować - w ogóle najbardziej pasują mi takie auta w czerwieni, ale akurat u Szuwara to rarytas 8)

nom ten model ma coś w sobie (myślałem, że GT będzie dla mnie #1 zawsze) i jak wpadnie jakiś spadek/wygrana w lotka/dadzą mi za darmo to biorę takie STi

A co do felg: PIĘKNE :twisted:

Widzialem takie jak Twoje tylko dodatkowo ze srebrnym rantem oraz srebrne ze zlotym rantem - tez rewelacja, ale chcieli za nie 3000$ :shock: ile dales za swoje?