Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Super wynik dla Juniora 8) Mam nadzieje, ze to zakonczy serie pecha i wreszcie bedzie mogl pokazac na co go stac :)

I to już niedługo. Za dwa tygodnie, myślę że sklepie Bouffiera i całą czołówkę. W każdym bądź razie Kościuszko, Bouffier, Kajetanowicz, Sołowow, Bębenek będą walczyć. Reszta stawki przyjedzie za pięć minut :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czy wygra? Pewnie chciałbym, ale uważam że trochę już wypadł z tej zabawy. Teraz ma inne zabawki i będzie trudno tak wsiąść na jeden rajd i wygrać. Myślę że start w tym rajdzie sprawia mu przyjemność, tym bardziej jeśli pojedzie Subaru. A z drugiej strony każdy kto startuje pocichu liczy na to że wygra. No może są wyjątki, są zawodnicy którzy startują tylko dla przyjemności. I tych też szanuję. Oczywiście chciałbym aby Hołek zlał Bouffiera, ale ...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nie skreslal... nie zapominajcie, ze jak Rajd Polski byl eliminacja Mistrzostw Swiata to Holek wsiadl do Foki WRC i tez podgryzal czolowke. 8) Ja jestem dobrej mysli, ze bedzie sie bil z BB, a prawie na pewno bedzie najszybszym Polakiem w tym rajdzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nie skreslal... nie zapominajcie, ze jak Rajd Polski byl eliminacja Mistrzostw Swiata to Holek wsiadl do Foki WRC i tez podgryzal czolowke. 8) Ja jestem dobrej mysli, ze bedzie sie bil z BB, a prawie na pewno bedzie najszybszym Polakiem w tym rajdzie 8)

 

Wg. ostanich info jakie słyszałem, to BB nie był planowany na rajd Polski , no chyba ze coś sie zmieniło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...