Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rajd Wisły 2011 już za nami. Fajne odcinki, sporo kibiców i bardzo dobra organizacja. Oby w przyszłym roku te zawody zagosciły w RSMP.

Pozdrowienia dla naszego forumowego kolegi Zdziska, który fajnie się zaprezentował w swoim Focusie WRC*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*prawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warminski rowniez za nami. stanik z holkiem klasa sama dla siebie. reszta bez podejscia do nich, najblizej byl typa, ale bardzo nieprzyjemnie wydachowal na hopach odcinku jonkowo. najfajniejszym autem prologu byl legacy szymanskiego, w bezposredniej rywalizacji z lancerem tomaszka golym okiem bylo widac, ze lancer jest slabszy. polski zapowiada sie niezwykle ciekawe, holek ze stanikiem na pewno beda walczyc o pudlo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie za to zawiodlem sie na Bebenkach ...

 

:shock: Przecież oni byli drudzy na tym "rajdzie".

 

 

szkoda ze Leszek mial takie problemy z autem... ale na RP pojedzie juz dziesiatka, wiec licze na dobre wyniki

 

Czyli widać Lesiu znalazł rzeszę naiwniaków, którzy mu zasponsorowali rajd...

Nie wiem jak Wy, ale ja to odbieram jako przykład DZIADOSTWA. Jezeli się nie ma kasy na start, to się siedzi w domu, proste. Choć akurat w jego przypadku nie chcę mi się wierzyć, że tak krucho u niego z finansami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie za to zawiodlem sie na Bebenkach ...

 

:shock: Przecież oni byli drudzy na tym "rajdzie".

 

 

wskoczyli na trzecie po tym jak Typa rolowal na przedostatnim oesie. na kazdym odcinku notowali spore straty do czolowki. czemu slowo "rajd" wziales w cudzyslow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskoczyli na trzecie po tym jak Typa rolowal na przedostatnim oesie. na kazdym odcinku notowali spore straty do czolowki.

 

Nie ich teren, nic dziwnego.

 

czemu slowo "rajd" wziales w cudzyslow?

 

Strasznie mało załóg się zgłosiło. Myślałem sobie szutry, to będzie tam chętnych moc.

 

-- 18 wrz 2011, o 10:04 --

 

Faktycznie Bębenki na trzeciej pozycji. Niedopatrzenie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskoczyli na trzecie po tym jak Typa rolowal na przedostatnim oesie. na kazdym odcinku notowali spore straty do czolowki.

 

Nie ich teren, nic dziwnego.

 

czemu slowo "rajd" wziales w cudzyslow?

 

Strasznie mało załóg się zgłosiło. Myślałem sobie szutry, to będzie tam chętnych moc.

 

mysle, ze jak na rajd III ligowy to obsada byla az nadto ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze jak na rajd III ligowy to obsada byla az nadto ciekawa

 

No napewno. Czołówka swoje zrobiła i napewno zyskało te widowisko na atrakcyjności.

 

 

U nas za tydzień również startuje 3 liga. Rajd Czechowicki się to to nazywa. Ciekawe ile tam zgłosi się załóg. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja to odbieram jako przykład DZIADOSTWA

 

 

ja się dorzuciłem - oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji, ta "kampania" ma większy wymiar, od zwykłej "zrzutki" - szeroki odzew kibiców i rozgłos tego "pospolitego ruszenia" już zaowocował w pewien bardzo wymierny sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dorzuciłem - oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji,

 

Dzięki za zrozumienie carlos-wrx, :wink: Normalność na The Forum rzecz święta.

Byłem przygotowany, że pojadą tu ze mną jak po zdechłej kobyle, za ten wpis.

 

ta "kampania" ma większy wymiar, od zwykłej "zrzutki" - szeroki odzew kibiców i rozgłos tego "pospolitego ruszenia" już zaowocował w pewien bardzo wymierny sposób...

 

Czyli w tym wszystkim nie chodzi tylko o sponsorowanie udziału Kuzaja w zawodach :?:

Jeśli prócz tego ta akcja ma jakiś wymiar dobroczynny czy coś w tym rodzaju, to jak najbardziej jestem ZA.

Trochę mnie tylko sposób organizowania tego dziwi(facebook)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym wszystkim nie chodzi tylko o sponsorowanie udziału Kuzaja w zawodach :?:

Jeśli prócz tego ta akcja ma jakiś wymiar dobroczynny czy coś w tym rodzaju, to jak najbardziej jestem ZA.

Trochę mnie tylko sposób organizowania tego dziwi(facebook)...

 

 

cała akcja, jest w pewnym sensie "dobroczynna"...

 

Leszek ma jeszcze mase potencjału, aby uczynić wiele dobrego dla atrakcyjności i popularyzacji rajdów w Polsce...

 

 

nie jest tajemnicą, że bez sponsorów daleko się nie zajedzie, a akcje tego typu są jednorazowe i tyle...

aczkolwiek zainteresowanie mediów , a facebook można uznać jako jedne z Nich, oraz TVNu Turbo (reportaże bodajże w Raporcie Turbo), sprawiają że Cię widać i łatwiej jest cokolwiek zdziałać... nieważne jak o Tobie mówią, ważne że mówią :wink:

 

nawet gdybym coś wiedział, a nie wiem - to i tak nie mógłbym powiedzieć :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB:

"Właśnie zakończył się rajd warmiński w którym startowałem. Ogólne wrażenia- super! Szkoda tylko że archaiczne EVO IX którym jechałem regularnie się psuło. Na drugim odcinku specjalnym urwała się cała kolumna kierownicza a kierownica znalazła mi się na kolanach, na trzecim, spadł wąż od intercoolera i stałem na odcinku koło 15 min. 4, 5, 6 os to jazda "bez" hamulców."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB:

"Właśnie zakończył się rajd warmiński w którym startowałem. Ogólne wrażenia- super! Szkoda tylko że archaiczne EVO IX którym jechałem regularnie się psuło. Na drugim odcinku specjalnym urwała się cała kolumna kierownicza a kierownica znalazła mi się na kolanach, na trzecim, spadł wąż od intercoolera i stałem na odcinku koło 15 min. 4, 5, 6 os to jazda "bez" hamulców."

Dzięki za info. Cholera, trochę mu furę przymęczyłem w czwartek :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie mamy w Polsce za dużo szutrów.

Eee nie przesadzajmy. Na pewno trochę szutrowych dróg w Polsce się znajdzie. Przykładowo w okolicach Brodnicy są genialne szutry. Twarde - dużo twardsze niż na Mazurach, a i drogi fajne się znajdą.

 

Ja myślę, że większym problemem są budżety załóg i dość silne lobby w PZM aby takich rajdów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...