Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze chciałem mieć fotkę na rajdówce :wink:

 

no to dajesz :)

 

 

szukajcie na "Polskim" - carlosa na rajdówce :twisted: mnie osobiście, niestety nie będzie, ale przynajmniej miło będzie posłuchać czy, fotogeniczny ze mnie gość :lol:

 

 

Jesteś przegość :idea: , dziękuje w swoim i Leszka imieniu :idea: , duch w narodzie nie ginie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze co to Leszek dzis "nawydziwial" ?:)

Tak ktoś wie :D , wybuchł amortyzator i przy 40 km/h przy odjezdzie z nawrotu na bardzo zrytym rolka na miękko i nic sie nie stało oprócz szyby :roll: I kilku wgiec :wink:

Auto całe zawodnicy ok jedziemy dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze co to Leszek dzis "nawydziwial" ?:)

Tak ktoś wie :D , wybuchł amortyzator i przy 40 km/h przy odjezdzie z nawrotu na bardzo zrytym rolka na miękko i nic sie nie stało oprócz szyby :roll: I kilku wgiec :wink:

 

 

Dzieki, juz sie balem ze cos grubszego, bo na autoklubie panika (swoja droga, powoli tam sie rajdowy pudelek robi...) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze co to Leszek dzis "nawydziwial" ?:)

Tak ktoś wie :D , wybuchł amortyzator i przy 40 km/h przy odjezdzie z nawrotu na bardzo zrytym rolka na miękko i nic sie nie stało oprócz szyby :roll: I kilku wgiec :wink:

 

 

Dzieki, juz sie balem ze cos grubszego, bo na autoklubie panika (swoja droga, powoli tam sie rajdowy pudelek robi...) ;)

Daj spokój z tym forum :evil: dzieci onetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie lanos" raczej jest wolniejszy niż N16 więc ja bym się cieszył.

 

 

Jumpman, ja Cie bardzo prosze ;-) Nie ma czegos takiego jak N16 :!:

 

N10, N11, N12 i N14 to bylo nazewnictwo, jakie obral Prodrive do nazywania swoich rajdowek. Zadna inna stajnia (czyli ani Tommi Makinen Racing, Stohl Racing czy inne) takiej nomenklatury nie uzywaly. Prodrive nigdy nie wprowadzil zadnej N15, bo przeciez nie bylo nowej budy od N14ki ;-)

 

Wiec to czym jedzie Holek, to jest de facto TMR Subaru R4 2011. My zas w grupie N jezdzimy Subaru WRX STI TMR 2010.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze co to Leszek dzis "nawydziwial" ?:)

Pewnie zobaczył na masce swojej rajdówki zdjęcie carlosa-wrx i uciekł :mrgreen:

 

 

coś mi się wydaje , iż ALEX maczał w tym palce - ciekawe na którą stronę auto się położyło, wiecie- balans masy i takie tam , wozisz takiego "cielaka" na prawym i cały rozkład masy w pizdu :lol: zanim się obejrzysz, auto już się kładzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N10, N11, N12 i N14 to bylo nazewnictwo, jakie obral Prodrive do nazywania swoich rajdowek. Zadna inna stajnia (czyli ani Tommi Makinen Racing, Stohl Racing czy inne) takiej nomenklatury nie uzywaly. Prodrive nigdy nie wprowadzil zadnej N15, bo przeciez nie bylo nowej budy od N14ki

 

A tego to nie wiedziałem ja głupi myślałem że N14 to jest jakaś specyfikacja klasy. :)

 

@Jumpman: Lanos jest tak wolny że Kajto wygrał nim tytuł MP o tym jak słaby i wolny jest Lanos można pogadać też z pkociał`em ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jumpman: Lanos jest tak wolny że Kajto wygrał nim tytuł MP o tym jak słaby i wolny jest Lanos można pogadać też z pkociał`em ;)

Otóż to,

Akurat auto pkociol'a to w akcji widzialem pare razy ;)

 

TJ, dobrze dowiedzieć się czegoś nowego :) - poza tym ciągle zapominam o nowej specyfikacji R4 !

 

Mój błąd wynika z lektury "pismaków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd wynika z lektury "pismaków"

 

 

spoko, luzik :) Ja sie wlasnie dziwie redaktorom, ktorzy przeciez powinni byc obeznani, a widze ze po prostu tworza coraz nowsze wersje - niedlugo sie pewnie pojawi N17, a inzynierowie w Anglii tylko sie beda drapali w glowe "kiedy mysmy takiego skonstruowali??" :mrgreen:

 

 

Podobno Malysz wydachowal przy jakiejs probie bicia rekordu - ktos cos wie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...