Skocz do zawartości

Nick forumowy na szybie


mrowa

Uważem, że Nick forumowy na szybie jest:  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam i uważam że to mega obciach ....... dlatego ich nie zdejmuję :twisted::mrgreen:

 

+1

 

W legacu miałem i widziałem, że dzieci z mijanych samochodów mają straszny ubaw, spodziewając się za kierownicą jednego z bohaterów Scooby Doo :mrgreen:.

 

(no właśnie: scooby doo 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też i ja będę w takim razie robił :mrgreen: z flagą i nickiem moim i mojej drugiej połówki, która choć do Ułęża nie jedzie to i tak na prawym jeździ często choć prędkości jako pasażer się boi a sama swoim Smart'em "gzuje" jak szalona :mrgreen: ot nawiązując do innego postu "niewiasty to dziwne są"...

 

Wrzucajcie fotki.

 

p.s. Bębęn dzisiaj byłem dzisiaj w 4T i nawet Bryku mówił żeby Cię pytać czy nie odbiera telefonu, ale ja jakoś nie zajarzyłem, że Ty to Ty :D a ja się miotałem z kołem od Romka U. czy do mnie przypasuje na powrót do Wawy z Ułęża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na forku nie mam ale mam przy kluczykach grupe krwi i czekam na forumowa swinke do kluczykow :mrgreen:

 

grupe krwi przy kluczykach też mam ... nicki bedą w piatek :mrgreen:

 

-- 13 paź 2010, o 19:52 --

 

31% glosow na 'Totalny obciach - nie mam i nie będę miał'. :shock:

 

ankieta "prawdę Ci powie" jedni lubią to a drudzy owo... nie ma mocnych na nic. Ważne żeby każdy czuł się dobrze we własnym subaraku. To tylko ankieta. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, jak, skąd, u kogo? Nie chce mi się po poligrafach latać, a odkąd zerwałem wieś folie w kolorze fioletu, droga wolna do oklejania szybek.

no ja na forku nie mam ale mam przy kluczykach grupe krwi i czekam na forumowa swinke do kluczykow :mrgreen:

Ja zgubiłem :( BRh+ szukałem jakiś czas i znowu będę musiał się rozglądać.

Ponoć w empiku są!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankieta "prawdę Ci powie" jedni lubią to a drudzy owo... nie ma mocnych na nic. Ważne żeby każdy czuł się dobrze we własnym subaraku. To tylko ankieta. :roll:

 

Wiem, wiem... Zaskoczony tylko jestem, ze tyle bedzie glosow na tego powaznego bulleta. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, jak, skąd, u kogo? Nie chce mi się po poligrafach latać, a odkąd zerwałem wieś folie w kolorze fioletu, droga wolna do oklejania szybek.
no ja na forku nie mam ale mam przy kluczykach grupe krwi i czekam na forumowa swinke do kluczykow :mrgreen:

Ja zgubiłem :( BRh+ szukałem jakiś czas i znowu będę musiał się rozglądać.

Ponoć w empiku są!?

 

Ja mam niebieska folię :mrgreen: i jest nawet nawet, choć mam pewien mankament który mnie zaskoczył - trochę rozjaśnia światła... :shock:

 

:arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, jak, skąd, u kogo? Nie chce mi się po poligrafach latać, a odkąd zerwałem wieś folie w kolorze fioletu, droga wolna do oklejania szybek.
no ja na forku nie mam ale mam przy kluczykach grupe krwi i czekam na forumowa swinke do kluczykow :mrgreen:

Ja zgubiłem :( BRh+ szukałem jakiś czas i znowu będę musiał się rozglądać.

Ponoć w empiku są!?

 

Ja kupilem na poczcie swoj breloczek z grupa krwi, powinny byc w kazdym urzedzie pocztowym

 

-- Cz paź 14, 2010 9:30 pm --

 

porządny szanujący się subaroholik robi wszstko żeby obciach i siara była jak największa 8) :lol:

 

 

Normalnie watek przenosimy do technicznego (bo jak wiadomo, kazda naklejka to plus 5KM i 10pkt do respektu na dzielni) i dostajesz pomuka ode mnie :mrgreen:

 

hmm Simon to ja mam 4x5km to 20km wiecej :) to z plus seria tanim kosztem :P mam 250km :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zachęcony wynikami ankiety, a co ważniejsze własną wewnętrzną chęcią posiadania nicka na autku pognałem do znajomego i wykonałem flagi i nicki - Mój i kumpla, który w niedzielę jedzie ze mną do Ułęża...

 

Wielkość nicka wziąłem z regulaminu PZMot 10 cm wysokości i... niestety takiej samej wiekości zrobiłem dla Pilota (a powinny być 5cm) :mrgreen: efekt jest taki że litery i flagi są gigantycznych rozmiarów - lekko przegiąłem :lol:, zobaczę jak to będzie wyglądało na aucie jutro, jak masakra to będzie trzeba zmniejszać ale to już po weekendzie. Forki wrzucę jutro i jestem ciekawy jaka będzie opinia braci forumowej, a może ktoś z Was będzie 17 w Ułężu i pozdieli się na żywo opinią :wink:

 

p.s.

 

Bęben jakiej wielkości masz literki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...