Skocz do zawartości

Krzyż sprzed Pałacu


bakupno

Dobrze że nie ma juz Krzyża?  

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit masz racje................. Moje auto może się podobać :-) natomiast jeszcze raz mówię o rozgraniczeniu niecheci do Kaczyńskich ( i uwierz mi ja tez tych debili nie lubię) Od tego co się stało bo jeżeli pan x w europejskim państwie y ginie w katastrofie samolotu to przejdzie do historii eurpy i kraju tyle.

 

Jak mnie kiedyś przycisnie to wiem już komu pogonie niego tajpera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mnie kiedyś przycisnie to wiem już komu pogonie niego tajpera ;-)

 

Nie kuś nie kuś, jak byłem od zawsze wyznawcą new age, tak coś ostatnio mnie ciągnie w strone GT , naoglądałem sie ostatnio yotube z colinem 555 jak szalał po oesach i mi sie bardzo spodobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, kilka razy przeczytalem Twoj wpis i nie chce mi sie juz tlumaczyc ze nie jestem wielbladem. Moge po raz kolejny powtorzyc jak mantre ze PODNIESIENIE STAWEK PODATKOWYCH VAT Z 3 NA 4, 5 NA 6, 7 NA 8 I 22 NA 23 NIE JEST WZROSTEM STAWEK PODATKOWYCH O JEDEN PROCENT ANI TEZ NIE SPOWODUJE WZROSTU PLACONYCH PODATKOW O JEDEN PROCENT. Tylko po co :roll:. Zas przyklad z kredytem mial jedynie w sposob namacalny pokazac ze wzrost stawki podatkowej/marzy itp. nie jest proporcjonalny do wzrostu ceny calego produktu, a nie mial byc wstepem do dyskusji czy bank moze sobie zmieniac marze i czy ktos ma mocne nerwy. Tak samo jak komentarz do osoby Pilsudskiego wyrazal moje zdanie ze byl to polityk bardzo kontrowersyjny za swojego zycia, ze mial sporo za uszami i ze tak samo zostal wybrazowiony po smierci jak wybrazawia sie Lecha Kaczynskiego - a nie ze Pilsudski nie byl Patriota i nie mial zaslug dla suwerennosci Kraju!

Skonczylo sie jak w tym dowcipie, w ktorym pani nauczycielka podpowiedziec chciala Jasiowi co mozna otrzymac z kaczki... tfu, z gesi.

 

To co mnie przeraza to Twoje/Wasze etykietkowanie. Zakladacie, ze jesli odwazylem sie skrytykowac dzialania PO to znaczy ze jestem pieprzonym PiSowcem (wiesniakiem, fanatykiem, faszysta, nieukiem). I talibem*, co kilkakrotnie sie przewinelo. Otoz nie jestem. Od wielu lat w wyborach NIEZMIENNIE udzielalem poparcia PO, darzac PiS niechecia i nie zgadzajac sie z ich modelem panstwa. W ostatnich wyborach nie udzielilem im poparcia z dwoch powodow. Po pierwsze Pan Komorowski jest w moim odbiorze politykiem bez charakteru i jakiegokolwiek wlasnego punktu widzenia. Po drugie kalkulowalem ze jesli Kaczynski zostanie prezydentem to... oslabi tym pozycje PiS (bedzie musial wystapic z partii, partia podupadnie albo znajdzie sie nowy lider z wlasnymi pogladami) a co najwazniejsze JAROSLAW KACZYNSKI NIE BEDZIE MOGL KANDYDOWAC NA PREMIERA, gdzie zyskalby realna wladze.

 

Swojego postepowania nie zaluje, bo w moim odbiorze mamy prezydenta, ktorego jakby nie ma, a rzadzaca partia (rzadzaca rowniez dzieki moim glosom!!!) oszukala mnie i wbrew programowi wyborczemu podnosi podatki. W zaden sposob nie probuje promowac PiS czy J.Kaczynskiego! Szokuje mnie, ze czesc z Was stajac po ktorejs stronie, "bierze" dana partie z calym dorobkiem inwentarza, traci wobec niej krytyke, za to zajadle zwalcza przeciwna frakcje (choc wg. mnie nie ma przeciwnych frakcji, wszyscy krzewia socjalizm).

 

*Co sie tyczy Talibow, to pozwole sobie na taka uwage ze jeszcze kilkanascie lat temu Osama mieszkal sobie w Peszawarze i byl przyjecielem rzadu US bowiem wspolnie, od lat, finansowali wojne przeciwko Zwiazkowi Radzieckiemu. Nazywano ja Dzihad, na Zachodzie uwazano za cos wznioslego, a Mudżahedini cieszyli sie szacunkiem i nazywano ich bojownikami o wolnosc. Wystarczylo zrobic amerykanom to, co od dziesiecioleci czynia innym i juz Swiat zostal na nowo poetykietkowany.

 

Dzis gdy jakas mniejszosc w sposob zbyt wyrazny manifestuje swoje odmienne poglady, zostaje okrzyknieta terrorystami, ew. w sposob lagodny acz szyderczy - "talibami". Ja nadal uwazam ze rzad mial interes w przedluzaniu sprawy krzyza i ze 'obroncy' - o ile nie byli podstawieni - to na pewno zmanipulowani. Jesli jednak sie myle - i bylo to spontaniczne dzialanie - to mam duze uznanie dla tych nawiedzonych oszolomow (za takich ich uwazam) za determinacje w walce o wlasne poglady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski,

bardzo ładnie napisałeś, bo widać , że od serca. Faktycznie, czas dać sobie spokój z wszelkiego rodzaju etykietami. Dość - kieruję to również do siebie. A tak na serio, wszyscy chyba jesteśmy już skołatani i obici wszystkimi tymi wydarzeniami z ostatnich miesięcy (Smoleńsk, śledztwa, spiski, krzyże, obrońcy, anty-obrońcy itd. itp.). Czas ochłonąć i zastanowić się spokojnie do jakiej ciemnej dupy zaprowadzą nas dalej te swary, brak szacunku do instytucji państwowych, w tym prawa, rozpolitykowanie, histerie religijno-patriotyczne etc. Bo, że zaprowadzą to pewne.

 

 

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z wątku o dwóch deskach zrobiliście tutaj szkołę życia. :mrgreen:

Nie rób tego ! Na forum są ludzie wierzący , więc w ten sposób są obrażani . Pisanie krytycznie o polityku i jego poglądach to nie to samo .

Dokładnie i miejcie to na uwadze.A już myślałem że tylko ja mam odmienne poglądy.Po prostu mamy 2 Irlandię.Z tytułu że byłem bezrobotnym 2,5 roku i przez ten czas żadnej oferty pracy postanowiłem rozpocząć działalność gosp.12tys na rozpoczęcie działalności ładnie brzmiało.2 lata przeleciały na niskim zus i jakoś było ledwo ale do przodu.Po tym czasie zus się zmienił i klapa.Teraz jestem na Krus i se 'dorabiam'.Żona 2lata na bezrobotnym żadnej oferty pracy.No cóż gdzie te funty bo ja ich nadal nie widzę?Raz zagłosowałem na ładne oczy 2 raz oszukać się nie dam.Po co obiecywać coś czego nie będzie się w stanie spełnić.Kaczyński może nie był ideałem ale nie obiecywał gruszek na wierzbie.I był przeciwny prywatyzacji która miałaby załatać 'dziurę' i tu wielkie poparcie ode mnie.Jeśli w państwie kto dostanie stołek na początek chce się nachapać a potem się pomyśli no to sorry nie tędy droga.Afera hazardowa,P.Blida ciekawe tematy i kogo dotyczą?

Co do kościoła , ja wierzę w Boga a nie kościół i księży.A powoli nadchodzi chwila kiedy Ksiądz przestanie być zawodem a zacznie być powołaniem.A no i dodam bo nie pamiętam kto napisał,KOCK jest miastem historycznym a Warszawa tak jak Polska jest dla polaków.Więc jeśli chodzi o pomnik tym bardziej dotyczący historycznego dla Polski wydarzenia powinien powstać na miejsce krzyża.

A teraz wypijmy po piwku bo w politycznych tematach my się nigdy nie dogadamy a tylko niepotrzebne spory powstaną.

 

Polaków :evil: Patrioto....

 

Jaki Prezydent da ci pracę, jeśli siedzisz na tyłku i nic nie robisz?

 

Ja jestem na swoim, płacę ZUS i nie narzekam.

 

A głęboko w dupie mam gdzie będzie krzyż.

Jeden już jest w Kabatach na miejscu katastrofy, tam więcej osób zginęło niż w Smoleńsku.

 

Krzyż to symbol męczeństwa i chrześcijaństwa a nie religijnego fanatyzmu.

Dwa miesiące słabe Państwo walczyło z bandą fanatycznych "obrońców krzyża".

Żenada. Wysyłamy Wojsko na misje pokojowe a nie potrafimy zrobić porządku z bandą emerytów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głęboko w dupie mam gdzie będzie krzyż.Jeden już jest w Kabatach na miejscu katastrofy, tam więcej osób zginęło niż w Smoleńsku.

Ale co ma jeden do drugiego? Tamten krzyz nie jest symbolem "czegos innego" bo tam po prostu jest mogila zbiorowa (i moja ciotka).

 

Mnie tez jest obojetne czy krzyz bedzie stal pod palacem czy nie. Jesli komus to architektonicznie nie odpowiadalo, to mozna bylo odlac z brazu tablice z krzyzem i wmurowac w chodnik, nikomu by nie wadzil. Z jednej strony konsekwentnie unikali propozycji takiego kompromisu, z drugiej bez konsekwencji pozwalali sie szarpac i opluwac (o mundurowych mowie). Powinna byc szybka decyzja, z natychmiastowa realizacja w jedna albo w druga strone, z przyjeciem na siebie odpowiedzialnosci za pozniejsze ewentualne konsekwencje.

 

Na cale szczescie juz pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youtube wystarczy :wink:

 

mi to wystarczy, ale nie wiem czy 'im' też :)

 

 

ale zupełnie serio, ostatni projekt pomnika "poległych" 10.04 miał uwzględniać walkę obrońców pod pałacem ;)

 

moze Majkiel musi imprezke zrobic u siebie znowu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu krzyzem by nie bylo gdyby nie zwracano na to takiej uwagi. Wystarczy ten watek poczytac :!: . Kiedys uczono mnie o Polsce mesjaszu narodow. Teraz to rozumiem :( Ta masakra sie ciagnie juz od wiekow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnik ma stanac!!!

jeden dla obroncow krzyza

jeden dla tych ktorzy zgineli w tej tragedii

jeden dla tych ktorzy lecieli tym feralnym samolotem nad lasem kabackim

jeden dla tych ktorzy zgineli w zawalonej hali w Katowicach

jeden dla wszystkich gornikow jacy zgineli pod ziemia

jeden dla pasazerow promy plynacego do Szwecji

itd.

a jak ktos ma potrzebe to po jednym dla kazdego Kaczynskiego

jeden dla Gosiewskiego

 

 

potem trzeba zmienic Krakowskie Przedmiescie na Obroncow Krzyza/y

 

tylko kazdy niech go stawia za swoje pieniadze - a nie pieniadze panstwowe (moze cegielki?) i po uzyskaniu wszelkich zgod do tego niezbednych (warunki zabudowy, konserwator itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...