Skocz do zawartości

impreza do ślubu


Gość karol_ka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym do slubu jechac subaru imprezą czy ktokolwiek mółby mi pomóc !!!!Błagam!!!!Jestem z Wielkopolski (Gostyń ok. 70 km od Poznania)!!!! To takie małe marzenie panny młodej, więc gdyby ktoś był skłonny wypożyczyc mi swój fantastyczny samochód to będe bardzo wdzęczna (wypożyczalnue samochodów nic takiego nie oferują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym do slubu jechac subaru imprezą czy ktokolwiek mółby mi pomóc !!!!Błagam!!!!Jestem z Wielkopolski (Gostyń ok. 70 km od Poznania)!!!! To takie małe marzenie panny młodej, więc gdyby ktoś był skłonny wypożyczyc mi swój fantastyczny samochód to będe bardzo wdzęczna (wypożyczalnue samochodów nic takiego nie oferują)

 

Jaki termin :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym do slubu jechac subaru imprezą czy ktokolwiek mółby mi pomóc !!!!Błagam!!!!Jestem z Wielkopolski (Gostyń ok. 70 km od Poznania)!!!! To takie małe marzenie panny młodej, więc gdyby ktoś był skłonny wypożyczyc mi swój fantastyczny samochód to będe bardzo wdzęczna (wypożyczalnue samochodów nic takiego nie oferują)

 

Jaki termin :?:

Niuniek!Jak dziewczyna zobaczy Twoją maszynę, to może odechce Jej się ślubu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A UAZ-em, psiakostka, to nikt nie chce...? :mrgreen:

ja już trochę po weselu ale gdybym wiedział wczesnej....psia krew :mrgreen:

 

karol_ka, moge pomoc ale jestem z Krakowa wiec bedzie trzeba pokryc koszty paliwa dodatkowo - ile chcecie na to przeznaczyc? (napisz na PW)

OGS może chesz agenta zatrudnić, znowu bedzie jakieś zlecenie :wink:

No chyba, że to pierwsze to niewypał :roll:

:D

Dziś w Cieszynie widzialem S.I. oklejone serduszkami :? przed kościołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA KRAKUSY !!!

 

Pilnie poszukiwane Subaru, które zawiezie młodą parę w najbliższą sobotę (3.09) popołudniu do ślubu. Jest to ślub mojej sąsiadki, i nie ma ona żywcem czym pojechać pod ołtarz, zważywszy że posiadowuje jedynie Seicento.Z tego co mi wiadomo, nie ma dużo jeżdżenia.

Zaznaczam że nie chodzi tylko o Imprezy, ale także Legacy i Forestery też są mile widziane.

 

Osoby które były by w stanie mi pomóc, proszone są o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku we wrzesniu tez biore slub wiec jesli ktos bedzie swiadczył takie usługi prywatnie to sie polecam - bo na razie zastanawialem sie nad wypozyczeniem z http://klub.subaru.pl/partnerzy/jdce.pdf

 

ale najwazniejsze ze przyszła małżonka juz przekonana do imprezki :)

 

Odbieram STi MY'06 w styczniu 2006, w "jedynym słusznym" kolorze :wink:. Jeśli do września nic się z nią/ ze mną nie stanie, to możesz na mnie liczyć. Przypominaj się tylko co jakiś czas, plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...