Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialem sie pochwalic - 30.06 obejrzalem na zywo mecz pomiedzy Unia Tarnow a Startem Gniezno. Zuzel na zywo (to byl moj pierwszy raz) robi mega wrazenie, emocje przy pojedynkach, dzwiek i zapach sa swietne.

No i milo bylo potem zwiedzic boksy i obejrzec trening dwoch zawodnikow stojac przy samej bandzie - dostalem zwirem spod kol po ryju :mrgreen:

1000475_10201485229555610_801217442_n.jpg

 

u69b.jpg

 

gmy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Uważaj bo jak Cię wciągnie to po Tobie.To jest jak narkotyk. W zimie się telepiesz z wyczekiwania pierwszych treningów a w sezonie nie opuścisz żadnego meczu. Tylko w Twoim przypadku jest jeden problem, nie ma żużla w stolicy.

Dostałeś szprycę sjenitem a nie żwirem. Dzwięk to akurat urzędasy trochę zepsuły ostatnio ale zapach jest cały czas.

12.10 w Lublinie będzie mecz Polska-Mistrzowie Świata, masz dosyć blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja gratuluje chłopakom z Zielnoki! Bo złoto będzie raczej Wasze....

 

 

A chciałbym poznać Wasze (wszyskich) opinie na temat głośnego półfinału Czewa - Toruń. O tym, że było gorąco to wiem, bo o mało co na zawał nie zszedłem... a co sądzicie o zachowaniu Szombierskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po finale.....Protasiewicz in plus, był cholernie szybki, zrobił mecz dla Zielonki. W Unibaxie troszkę zabrakło punktów Pawełka, jak by dorzucił ze 2-3 pkt i do tego pewne 2 pkt Miedziaka wynik byłby nieco inny i nastroje wśród "krzyżaków" zapewne tez. Zostało jeszcze 15 biegów i wszystko może się wydarzyć, każdy bieg będzie bardzo ważny.

 

Co do "Szuminy", i meczu w Częstochowie, powinien być wykluczony z tego biegu, awarii łańcuszka tam nie było. Uślizg, ok ale po czym powinien szybko opuścić tor, a tego nie zrobił. Jeżeli ma dyskopatię i nie może szybko wstawać z toru to jego świadomy problem. Regulamin jest jeden. Niejednokrotnie widziałem jak zawodnicy wykorzystywali tą lukę w przepisach i nie schodzili z toru. Po czym uśmieszek perfidny na buźce. W końcu jest przepis i trzeba go egzekwować. Nie mniej cała sprawa miała duży wpływ na wynik końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Miedziaka, ostatnio jeździ na prawdę na granicy rozsądku, czasami go przekraczając...

 

Co do wczoraj - moim zdnaiem nie zabrakło punktów Pawełka, w końcu to junior i nie możemy od niego wymagać minimum 10 pkt w każdych zawodach. Najbardziej zabrakło punktów Brzozowskiego i Pulczasa... ja nie wiem co oni w tej drużynie robią... ale wiem jedno - w przyszłym roku miejsca w drużynie dla nich nie powinno być. Zwłaszcza, że Pulczyńscy przechodzą na seniorstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gratuluje chłopakom z Zielnoki! Bo złoto będzie raczej Wasze....

A dziękuję ;)

 

mam taką nadzieję, zobaczymy. Szala jest w tej chwili po naszej stronie i wierzę, że nie zostanie to spieprzone ;)

 

No szala to chyba jednak jest po naszej stronie - w końcu mamy 3 punkty przewagi :P Wy możecie jedynie ją w bardzo łatwy sposób przeciągnąć na swoją...

 

Warto pamiętać, że w zasadniczej wygraliśmy z Wami na wyjeździe... tylko wtedy był Holder w składzie... ah jaka szkoda, że go nie ma, gdyby nie jego kontuzja myślę, że złoto byłoby pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..Warto pamiętać, że w zasadniczej wygraliśmy z Wami na wyjeździe... tylko wtedy był Holder w składzie...

 

ano było 43:46, czyli identycznie jak teraz w Toruniu, tyle tylko, że Jonnson wystartował tylko dwa razy i PePe "szukał" szybkości.

Teraz wydaję się, iż AJ walczy jak za dawnych lat a PePe idzie ze startu jak strzała....no ale to jest sport, poczekamy zobaczymy, po "cudach" w Częstochowie mogą być kolejne w Zielonej :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, że w zasadniczej wygraliśmy z Wami na wyjeździe... tylko wtedy był Holder w składzie... ah jaka szkoda, że go nie ma, gdyby nie jego kontuzja myślę, że złoto byłoby pewne.

Wczoraj ZZ dała 10 pkt w 4 startach. Nie wiem, czy Holder zdobyłby więcej. W każdym razie pewne złoto mogłoby nie być takie pewne, aktualnie Falubaz jest bardzo mocny. Wynik z Torunia nie w pełni odzwierciedla siłę Falubazu, popatrzcie, że zastosowano tylko jedną rezerwę taktyczną. W Zielonej Górze obstawiam 51:39, ale tylko dzięki taktycznym, które Toruń wykorzysta maksymalnie. Gdyby nie RT wynik mógłby być w ZG wyższy.

 

 

....no ale to jest sport, poczekamy zobaczymy, po "cudach" w Częstochowie mogą być kolejne w Zielonej :biglol:

Oby nie było żadnych cudów bo zabiją ten sport.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans zeby Zielonka dala sie ograc w rewanzu. Wlasciwie wszyscy jada, Torun ma za duzo dziur w skladzie. Oby tylko nie byl to mecz do jednej brmki.

Jesli chodzi o polfinal Czewa-Torun to Czewa miala wiecej pecha, i zlych decyzji sedziego, ale zawazyla kontuzja Emila i slaba postawa Griszy w drugim meczu.

Natomiast postawa Szuminy zaslugiwala na takie wykluczenie. zrobil to jak szkolkowic i jeszce potem smial sie jak debil pry tylu kamerach. Tak doswiadzony zawodnik mogl to zasymulowac 100 razy lepiej. Teraz juz raczej nikt sie nie odwazy robic podobnych rzey i to chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś GKS "jedzie" z Grudziądzem o Ekstraligę. Szanse mają duże tyle, że z tą ekipą daleko w Ekstra nie zajadą.

Swoją drogą, nie podobają mi się zmiany w ligach. IMO powinni zrobić Ekstralige powiększoną do kilkunastu zespołów, zlikwidować II ligę a zostawić jedynie I. A z KSM to chyba już przegięli. Podobno jak zlikwidują KSM to kluby chcą ogłosić strajk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Małego ! Szkoda niefortunnego wypadku Tomka, miejmy nadzieje, że na kolejnym GP będzie już w pełni zdrów.

 

Ogromne gratulacje dla Winnego Grodu za złoto i dla Jaskółek za brąz oraz Wybrzeża za awans !

 

....no ale to jest sport, poczekamy zobaczymy, po "cudach" w Częstochowie mogą być kolejne w Zielonej :biglol:

Oby nie było żadnych cudów bo zabiją ten sport.

A jednak...zabijanie polskiego żużla trwa w najlepsze, ech. Widzę, że my kibice, dla niektórych jesteśmy piątym kołem u wozu.

 

http://www.sportowef...stapic-do-meczu

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mina powie wszystko na temat finału: :( wstyd i tyle, a właściciel klubu zachował się jak małe dziecko - spakował zabawki i odszedł obrażony, szkoda mi was aby kibice z Toronto, czytając komentarze władz może się spotkamy w niższej lidze i spota S zrobimy przy stadionie ;)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gratuluje chłopakom z Zielnoki! Bo złoto będzie raczej Wasze....

A dziękuję ;)

 

mam taką nadzieję, zobaczymy. Szala jest w tej chwili po naszej stronie i wierzę, że nie zostanie to spieprzone ;)

 

No szala to chyba jednak jest po naszej stronie - w końcu mamy 3 punkty przewagi :P

Warto pamiętać, że w zasadniczej wygraliśmy z Wami na wyjeździe...

A teraz to odszczekaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kolejny raz na Włókniarzu
przez cztery lata na ten stadion - jeśli mowa o Częstochowie - miałem "przez ulicę" i zajawka żużlowa jest naprawdę niezła.

Szkoda, że w Warszawie nie ma drużyny i swoja droga się dziwię troszkę, że nie ma odważnego z kasą który by zaktywizował ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze.... dajcie już spokój. Ja od siebie mogę dodać - wstyd i hańba. Jestem zniesmaczony i bardzo ale to bardzo zły na to co się stało w Zielonce.

 

Najgorsze jest to, że tu nie są winni kibice i zawodnicy, ale to pewnie my i oni dostaniemy najbardziej po tyłku (ewentualna degradacja, odebranie medalu...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...