Skocz do zawartości

popieramy? PO PIE RA MY


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa inicjatywa..może do kogoś wreszcie dotrze że "nasi" w sportach motorowych odnoszą sukcesy, że warto o tym pisac dla tysięcy fanów których bardziej interesują dokonania na światowej arenie niż pryszcz na nosi pana X.Y. z III ligi okręgowej....

 

p.s. ja już wysłałam :mrgreen:

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Szanowni Państwo!

 

Robert Kubica jest aktualnie jednym z maksymalnie dziesięciu Polaków odnoszących międzynarodowe sukcesy. Nie jestem przekonany czy jest sens rozważać przewagę sportów motorowych nad piłką nożną lub odwrotnie. Fakty są jednak takie, że Kubica w ostatnią niedzielę wygrał w wielkim stylu oba, arcytrudne wyścigi drugiej bądź trzeciej pod względem ważności serii wyścigowej w Europie.

 

Faktem jest również to, że Gazeta zupełnie niedoceniła występu Roberta Kubicy. To na Gazecie spoczywa odpowiedzialność opiniotwórcy! Gazeta nie może popełniać takich błędów przy tworzeniu hierarchii ważności tematów. Bo nikt chyba nie zgodzi się z tym, że Kubicy należało się mniej miejsca w Gazecie niż meczowi 2. kolejki II ligi - Górnik Polkowice - Radomiak Radom.

 

W imieniu swoim oraz wielu tysięcy fanów apeluję:

 

Nie przedkładajcie taniej sensacji, afer, konfliktów i złej atmosfery nad ciężką pracę, olbrzymi talent i co najważniejsze, wielkie sportowe serce!!!

 

Z poważaniem

 

Marcin Biernacki

Redaktor Naczelny

 

Wszystkich, którzy popierają powyższy list, prosimy o przesłanie na adres sport@gazeta.pl maila o temacie Apel oraz następującej treści:

 

W imieniu swoim oraz wielu tysięcy fanów apeluję:

Nie przedkładajcie taniej sensacji, afer, konfliktów i złej atmosfery nad ciężką pracę, olbrzymi talent i co najważniejsze, wielkie sportowe serce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chodzi ogólnie o obecność sportów motorowych w mediach..a Robert i jego sukces są tylko przykładem że te są zapomniane przez ww.

 

No znów nie chcę marudzić, bom w końcu nie maruda :twisted:, ale tam wyraźnie stoi:

 

"Nie przedkładajcie taniej sensacji, afer, konfliktów i złej atmosfery nad ciężką pracę, olbrzymi talent i co najważniejsze, wielkie sportowe serce!!!"

 

Nie wiem, czy wszyscy nasi motorowcy to mają - dla mnie wyraźnie chodzi tu o konkretną osobę, czyli R. Kubicę :roll:

 

PS. I się nie kłóć, bo ja wiem lepiej :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znów nie chcę marudzić, bom w końcu nie maruda :twisted:,

 

hmm..a może choć rodzina? 8)

 

ale tam wyraźnie stoi:

 

"Nie przedkładajcie taniej sensacji, afer, konfliktów i złej atmosfery nad ciężką pracę, olbrzymi talent i co najważniejsze, wielkie sportowe serce!!!"

 

Nie wiem, czy wszyscy nasi motorowcy to mają - dla mnie wyraźnie chodzi tu o konkretną osobę, czyli R. Kubicę :roll:

 

no może faktycznie..może lepiej gdyby dodane było nazwisko..albo treść bardziej ogólna..ale nie ja pisałam apel..więc nie moge zmieniać..no i skoro nawet ja wpadłam o co chodzi , z czym i po co..to chyba inni też dadzą rade :wink:

 

PS. I się nie kłóć, bo ja wiem lepiej :wink: :mrgreen:

no dobra..ale ja mam racje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzieci, nie dajcie sie wpuszczac w maliny. Zainteresowanie Monisi mlodymi przystojnymi facetami ktorzy odnosza sukcesy i jezedza dobrymi furami mnie nie dziwi , NO ALE ZEBY ANGAZOWAC CALE FORUM DO SWOICH OSOBISTYCH, INTYMNYCH ROZGRYWEK ????

Moni, czemu nie mówilas wczesniej. U mnie w biurze pracuje wójek (brat ojca) Twojego Idola Kubicy.

Jedno slowo i masz randke zalatwiona.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzieci, nie dajcie sie wpuszczac w maliny. Zainteresowanie Monisi mlodymi przystojnymi facetami ktorzy odnosza sukcesy i jezedza dobrymi furami mnie nie dziwi , NO ALE ZEBY ANGAZOWAC CALE FORUM DO SWOICH OSOBISTYCH, INTYMNYCH ROZGRYWEK ????

Moni, czemu nie mówilas wczesniej. U mnie w biurze pracuje wójek (brat ojca) Twojego Idola Kubicy.

Jedno slowo i masz randke zalatwiona.

 

mamusia

 

Matka..a Ty co mnie tak swatasz??co...to zemsta za to że już nie pukam co rano?? ładne kwiatki..forumna zaangażowałam w jedynym słusznym celu..mam dość trampkarzy na każdej stronie w dodatkach sportowych..co ja poradze za to że wole spaliny :twisted:

 

p.s. Matka..portret pamięciowy jakiego zięcia możesz mi szykać pośle na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wyslalem, chociaz mam takie samo wrazenie jak reszta - nie wiadomo tak na prawde o co chodzi w tym apelu :? No ale apeli sie z zasady nie edytuje wiec poslalem w takiej formie jak jest tu na forum. Moze sie redakcja domysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka..a Ty co mnie tak swatasz??co...to zemsta za to że już nie pukam co rano?? ładne kwiatki..forumna zaangażowałam w jedynym słusznym celu..mam dość trampkarzy na każdej stronie w dodatkach sportowych..co ja poradze za to że wole spaliny :twisted:

 

Moniqa, spaliny to masz, za oknem, a trampkarzy i przede wszystkim trawkę (nie mylić z polem minowym) niekoniecznie. Wprawdzie we Wrocławiu nie mogę narzekać na brak, którejkolwiek z tych rzeczy ale np. taki Bytom ? Zieloni wszędzie rosną w siłę ( lub pozorują, że rosną siłę tzn. głośniej krzyczą). Niedługo tak jak w Anglii każą nam jeździć 20km/h, bo lepiej z taką prędkością rozjechać żabę niż jadąc 80.

 

p.s. Matka..portret pamięciowy jakiego zięcia możesz mi szykać pośle na PW :wink:

 

Portret pamięciowy ? Tak szybko uciekają ? To trzeba w kolana strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj..no a człek chciał dobrze dla ludu..i weź tu tłumacz że nie jestem wielbłądem..

Apel wystosował kto inny, ja wpadłam na niego przypadkiem i przekleiłam uznając to za dobrą inicjatywe..a myśle że osoba która wystosowała apel poinformowała o całej akcji redakcję..żeby nie zrobili sie zieloni jak zobaczą na poczcie 56874316998211 wiadomoiści "apel"

czy ja źle myśle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz bardzo dobrze - tylko Polacy są z natury pesymistami i szukają dziury w całym.....całkiem niepotrzebnie. A pozytywne zrywy narodowościowe - takie jak kiedyś - chyba już nam nie grożą, sądze to po ilości wpisów w tym wątku.

:wink:

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...