Skocz do zawartości

Utrata wartosci STI/rok


karas26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kończcie dyskusję, wstydu oszczędźcie. Rozpisywać się nad utratą wartości w samochodzie, którego (praktycznie jedynym) sensem istnienia jest dawanie przyjemności z ciśnięcia na zakrętach? Litości...

po twojej wypowidzi mozna jedynie wnioskować , łatwo przyszlo łatwo poszło a najwieksze podzikawania naleza sie rodzicom.......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po twojej wypowidzi mozna jedynie wnioskować , łatwo przyszlo łatwo poszło a najwieksze podzikawania naleza sie rodzicom.......... :wink:

Pewnie Cię rozczaruję, ale moi rodzice nie mają nic wspólnego z kupieniem przeze mnie wymarzonego (od około 15 lat) autka. Coś po nocy wyciąganie wniosków słabo Ci wychodzi... Napisałem, co sądzę. Jeśli traktujesz swoje STI jako lokatę kapitału, pisz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napięcie eskaluje..... :) co jak co, ale kupowanie STI jako lokaty kapitału....nie sądzę, żeby turdzi tak robił, ani nikt na tym Forum... :) się nie da....chyba żeby nową sztukę zalać olejem do pełna, zmumifikować streczem i poczekać 50lat....zakładając czysto hipotetycznie, że ludzkość jeszcze będzie istniała... :twisted: może wtedy będzie to dobra lokata kapitału....na razie - łoić fury ile się da, i nie patrzeć na straty...poprostu - nie brać jeńców... :twisted::lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze rocznik 2006-07 obecnie kosztuje 50-70tys

 

Zorganizuj mi STI z rocznika '06-'07 w dobrym stanie za 50K, a kupię z dnia na dzień :twisted:. Płacę gotówką.

 

po twojej wypowidzi mozna jedynie wnioskować , łatwo przyszlo łatwo poszło a najwieksze podzikawania naleza sie rodzicom.......... :wink:

 

Dziwny wniosek :roll:. Ja myślę dokładnie tak, jak mzy, chociaż od rodziców nie dostałem na STI grosza (ani nie dostałem w prezencie, czy spadku, firmy, domu, mieszkania i innych takich rzeczy, których posiadanie albo brak konieczności kupienia znacznie ułatwiłoby kupienie STI)... :roll:

 

A co do samego wątku: jest on generalnie z tych dziwnych. Samochód to czysta konsumpcja i trzeba o wydanych pieniądzach zapomnieć w dniu ich wydania. Co się odzyska, to się odzyska, ale w dniu zakupu nigdy nie wiemy, kiedy będziemy sprzedawali wóz i w jakim będzie wówczas stanie :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wniosek . Ja myślę dokładnie tak, jak mzy, chociaż od rodziców nie dostałem na STI grosza (ani nie dostałem w prezencie, czy spadku, firmy, domu, mieszkania i innych takich rzeczy, których posiadanie albo brak konieczności kupienia znacznie ułatwiłoby kupienie STI)...

 

A co do samego wątku: jest on generalnie z tych dziwnych. Samochód to czysta konsumpcja i trzeba o wydanych pieniądzach zapomnieć w dniu ich wydania. Co się odzyska, to się odzyska, ale w dniu zakupu nigdy nie wiemy, kiedy będziemy sprzedawali wóz i w jakim będzie wówczas stanie .

 

wiesz zawsze mozna odzyskac mniej albo wiecej , mozna upalac i miec auto w stanie jak byly Gtek waszki w kolorach benetona a mozna miec w stanie jak byly Abta , wiadomo ze auto to g...... inwestecja ale na koniec przy sprzedazy mi czy komus innemu 10K w ta czy w ta robi roznice ,tobie moze nie robic i takie twoje prawo ,tak wiec generalnie wolnosc Tomku .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje ze bedzie tracic mniej niz sedan...

napewno beda tracic wiecej niz sedany, szczegolnie ze nowe STI sedan MY11 jest juz w sprzedazy i chyba wiekszosc sie przesiadzie, do tego jeszcze zla opinia o silniku 2.5T :roll:

 

-- 23 sie 2010, o 20:38 --

 

Kiedys STI bylo sedanem a teraz jest hachbackiem.

juz z powrotem jest sedanem

http://www.youtube.com/watch?v=4PTf_MG0 ... re=related

cale szczescie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli traktujesz swoje STI jako lokatę kapitału, pisz dalej.

 

A co powiecie na limitowane edycje samochodów, które tak naprawde trzymaja wartość pod warunkiem ze sa w pełni oryginalne, garażowane w salonie na dywanie obok swojego ulubionego telewizora, tak jak 22B, gdzie cena trzyma sie na stałym poziomie circa 25k Ł. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70k pln....dla niego może mieć i 100k wartości, jego prawo....ale prawa rynku ustalają wartość pojazdu na taką, jaką ktoś jest gotów zapłacić....inaczej nazywa się to marzeniem....wiem, bo sam często marzyłem :) , bo policzyłem sobie ile mnie coś kosztowało i sobie wymyśliłem, że dobrze by bylo tyle dostać.... :lol: a tu dupa, panie paździochu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na limitowane edycje samochodów, które tak naprawde trzymaja wartość pod warunkiem ze sa w pełni oryginalne, garażowane w salonie na dywanie obok swojego ulubionego telewizora, tak jak 22B, gdzie cena trzyma sie na stałym poziomie circa 25k Ł. ?

 

Hmmm... 22B to były inne czasy, subaru w rajdach itp. itd. Nie jestem przekonany, czy na dzisiejszych limitowanych modelach dałoby się zarobić. Chyba nie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru wróci do rajdów, nie ma lepszego sposobu na reklamę.... :)

jak by zmienili regulamin na normalny to znow pewnie by sukcesy odnosilo na spolke z miskiem, a tak to jezdza jakies wydumki obudowane karoseria auta dla ludu ... porazka jak dla mnie :evil:

w rajdach powinny jezdzic takie auta ktore mozna kupic w sklepie, wtedy C4 czy fokusik wypadly by blado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by zmienili regulamin na normalny to znow pewnie by sukcesy odnosilo na spolke z miskiem, a tak to jezdza jakies wydumki obudowane karoseria auta dla ludu ... porazka jak dla mnie

w rajdach powinny jezdzic takie auta ktore mozna kupic w sklepie, wtedy C4 czy fokusik wypadly by blado

 

dokladnie i dlatego polowa lat 90 byla taka piekna bo szedles do salonu ( a bylo w czym wybierac : Impreza , EVO , Cossi , Integrale , GTi-R nissana i mazdy, GT4 , calibra Turbo i inne) i kupowales pratycznie takie samo auto jakie stawalo na oesie.Wiec jaki ma wymierny efekt to ze C4 bylo mistrzam pare razy jak tak na prawde z citroena to sa moze lampy i drzwi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie i dlatego polowa lat 90 byla taka piekna bo szedles do salonu ( a bylo w czym wybierac : Impreza , EVO , Cossi , Integrale , GTi-R nissana i mazdy, GT4 , calibra Turbo i inne) i kupowales pratycznie takie samo auto jakie stawalo na oesie.Wiec jaki ma wymierny efekt to ze C4 bylo mistrzam pare razy jak tak na prawde z citroena to sa moze lampy i drzwi......

a mnie kusi isc do salonu citrena i uprzec sie ze maja mi sprzedac C4 2.0turbo 4x4 bo takie widzialem w TV :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...