Skocz do zawartości

Citroen C1 opinie


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

jaka kase chcesz przeznaczyc :?:
a jaką byś za niego chciał? I czemu tak drogo :wink:

Ale Ty nim jeździłeś, bo jak tak to pewnie cały pozarywany jest i buda już nie trzyma sztywności :lol::twisted:

Jak byś chciał mam smarta MY05 z pl salonu
nie smarta to chyba nie
Zanim kupisz C1, przejdź się do Peugeota i sprawdź ceny. Na chwilę obecną można mieć P107 z radiem z MP3, klimą i lakierem metalic (normalnie wymaga dopłaty), czyli wersję Urban Move, za 33200 zł (3D) lub 34500 (5D)
wiesz ja tamtego mam za mniej niż połowe ceny tego, nawet sporą połowę, dlatego rozważam tą opcję, inaczej nawet bym nie brał go pod uwagę, tylko szukał czegoś przynajmniej o klasę wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kase chcesz przeznaczyc :?:
a jaką byś za niego chciał? I czemu tak drogo :wink:

Ale Ty nim jeździłeś, bo jak tak to pewnie cały pozarywany jest i buda już nie trzyma sztywności :lol::twisted:

 

no i co z tego, jak ty ze swoim chlopakiem i tak powygniatacie kolanami i lokciami kanape i fotele poza tym poplamicie je :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kase chcesz przeznaczyc :?:
a jaką byś za niego chciał? I czemu tak drogo :wink:

Ale Ty nim jeździłeś, bo jak tak to pewnie cały pozarywany jest i buda już nie trzyma sztywności :lol::twisted:

 

no i co z tego, jak ty ze swoim chlopakiem i tak powygniatacie kolanami i lokciami kanape i fotele poza tym poplamicie je :roll:

 

O przepraszam! Ja nie plamię! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek mam 3szt takich C1 , przebiegów nie pamietam :oops: , moge jedynie powiedziec że póki co są w 100% bezawaryjne, a jezdzą tym wszyscy kto popadnie, a nawet ja czesto z pracy do domu. Na miasto naprawde rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miasto naprawde rewelacja

Zawsze mam szacunek dla trafnych opinii. Szczególnie wtedy gdy są zgodne z moimi. :mrgreen:

No ale autko ładne, w dobrym stanie, z pewnych rąk i za małą kasę. Łatwo radzić czy krytykować ale jak miałbym sam wybierać to byłbym w trudnej sytuacji. Sam też szukam czegoś nowszego dla swej połówki i myślę o czymś w rodzaju Justy/Swift/Micra/SX4 ale niestety wielu myśli tak jak ja i trudno coś znaleźć wokoło 20 tPLN. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin właśnie coś mi się kojarzyło że gdzieś pisałeś że masz w firmie takie i że sam się do jednego przesiadłeś kursując praca dom :mrgreen: Do miasta faktycznie uważam że to super wybór, jak chodzi o sam samochodzik też widzę w sumie same pozytywne opinie osób które miały z nim do czynienia, jedyne co wzbudza moją wątpliwość to te jakby nie patrzeć przynajmniej raz w tygodniu kursy po 60-70 km i to nie przeze mnie i bezpieczeństwo w nim w razie jakiejś kolizji

 

-- 17 sie 2010, o 22:00 --

 

Sam też szukam czegoś nowszego dla swej połówki i myślę o czymś w rodzaju Justy/Swift/Micra/SX4
ja właśnie myślałem o czymś bardziej w tym segmencie, dlatego się zastanawiam nad tym, bo gdybym z założenia chciał o tą klasę niżej to pewnie bym się nie zastanawiał tylko już bym nim śmigał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kase chcesz przeznaczyc :?:
a jaką byś za niego chciał? I czemu tak drogo :wink:

Ale Ty nim jeździłeś, bo jak tak to pewnie cały pozarywany jest i buda już nie trzyma sztywności :lol::twisted:

 

no i co z tego, jak ty ze swoim chlopakiem i tak powygniatacie kolanami i lokciami kanape i fotele poza tym poplamicie je :roll:

 

O przepraszam! Ja nie plamię! :mrgreen:

To współczuję :roll: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, mamy 107 od nowosci od 2006, przejechalismy juz ponad 122kkm, z tego co sie zepsulo to chlodnica ciekla przy 110 wymieniono (i sprzeglo przy 60kkm - ale to inna bajka bo lekko nie mial) na tym koniec tylko lejesz paliwko i smigasz :) ja goraco polecam jako samochodzik do miasta.

nam wielki nie jest potrzebny to i na dlugich wycieczkach bylismy swoim 107 w CH, F, S, D, DK, A, a ostatnio na Nurburgringu co w dziale wycieczek jest opisane i dalo sie bez problemu.

 

-- 19 sie 2010, o 17:01 --

 

a i jeszcze jedno technologicznie to jest Toyota Aygo. C1 czy 107 nic z koncernem PSA nie maja poza znaczkami i silnikiem 1.4hdi a skoro i tak mowia wszyscy o 1.0 benzyna 1kr-fe to jest to silnik powszechnie katowany w yarkach przedstawicieli handlowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inna bajka bo lekko nie mial
:twisted: wiem wiem, ring raczej nie jest jego naturalnym środowiskiem :mrgreen:

 

Generalnie samochód faktycznie mi się spodobał, po przeczytaniu waszych wszystkich opinii się naprawdę do niego przekonałem i sądzę że raczej nie żałowałbym tego wyboru, tylko przeraża mnie ta moja jedna obawa, tym bardziej po wczoraj, jak w nocy mojej kuzynce wyleciał koleś na czołówkę, na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało, choć też się okaże po wszystkich badaniach, ale pewnie gdyby to był taki mały samochód to już raczej tak wesoło by nie było. Jeszcze gdyby on był tylko dla mnie, to luz jak się rozwalę, albo ktoś mnie, to do nikogo pretensji mieć nie będę, ale będzie nim też jeździł kto inny i właśnie w dużej mierze trasą na której różnie bywa, a jak coś by się stało to bym sobie tego nie wybaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekk weź jeszcze pod uwagę, że nasze połówki lub dzieci jeżdzą zawyczaj gorzej od nas choćby ze względu na mniejsze doświadczenie. Dlatego sądzę, że te parę tysi nie jest warte tego ryzyka - i to jest właśnie moja filozofia. Jak mam budżet ograniczony to kupię auto starsze, gorzej wyposażone ale na pewno nie takie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekk weź jeszcze pod uwagę, że nasze połówki lub dzieci jeżdzą zawyczaj gorzej od nas

biorę właśnie w dużej mierze to pod uwagę. Jednak jakby nie patrzeć bez względu na umiejętności jak nagle z za zakrętu ktoś wyleci na czołówkę to raczej i tak nic nikt nie zrobi.

Jak mam budżet ograniczony to kupię auto starsze, gorzej wyposażone ale na pewno nie takie małe
na wyposażeniu jeszcze mogę oszczędzić, ale już ze starszym różnie bywa, bo jednak nowsze mniejsze może być i tak bezpieczniejsze od starszego większego, oczywiście w granicach rozsądku z tymi różnicami wielkości :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem takim autem kilka razy - mojej niedoszlej tesciowej - raz nawet w dluzsza trase łódź - praga, generalnie auto ma zwawy silnik jak na 68km. Mam 190cm wzrostu i w srodku jest mi wygodnie, dobrze trzyma sie drogi a napewno najlepiej z aut tej klasy, ktorymi jezdzilem chociaz raz postawilem go na 2ch kolach :) Jest troche glosny w srodku ze wzg na 3cylindrowy silnik, ktory zwawo jezdzi tylko na gornej polowie obrotow. Generalnie do miasta i do oszczedzania super auto.

 

edit:

co do bezpieczenstwa moja znajoma przy 40km/h uderzyla w betonowe ogrodzenie omijajac psa Cjedynka i 3miesiecznie auto z salonu zlamalo sie w pol. Wszyscy lacznie z salonem i ubezpieczalnia byli mocno zdziwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...