Skocz do zawartości

Pytania do właścicieli kotów


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@maf1evo te klipsy na szufladach to na dziecko, czy koty? :D

Na wnuki, na wnuki :biglol:

Koty szkód nie robią ;)

maf1evo ten na blacie to je za 3 :biglol:

Nie z trzy ale pierwsza. Napisałem, że ustawienie hierachiczne ;)

 

Tak na prawdę, to mają swój "paśnik" i tam sobie jedzą według potrzeb. Akurat na zdjęciu żona przyżądzała coś do jedzenia i zebrała się gromadka aby towarzyszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@maf1evo te klipsy na szufladach to na dziecko, czy koty? :D

Na wnuki, na wnuki :biglol:

Koty szkód nie robią ;)

maf1evo ten na blacie to je za 3 :biglol:

Nie z trzy ale pierwsza. Napisałem, że ustawienie hierachiczne ;)

 

Tak na prawdę, to mają swój "paśnik" i tam sobie jedzą według potrzeb. Akurat na zdjęciu żona przyżądzała coś do jedzenia i zebrała się gromadka aby towarzyszyć ;)

 

Przeczytalem dokladnie i wiem co to ustawienia w stadzie,natomiast mozna byc pierwszym i jesc malo a mozna byc pierwszym i jesc za trzech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale...

Najwięcej to je ten Rudzielec, drugi w hierarchii, druga w spożywaniu jest tricolorka (ostatnia w hierarchii) a staruszka je najmniej. Jednak do podziału dóbr jest pierwsza. Zgodnie z zasadą hierarchii ;)

Młodzież nie śmie włazić przed nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt.: Jest koteł młody w domku i w święta ma się pojawić choinka. Macie koty i macie w domku choinki- co zrobić ,aby choinka nie była jedną wielką zabawką :P

Musi być zdecydowanie większa od kociaka i przy-mo-co-wa-na :) - bo i tak będzie zabawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje choinki zawsze przywiązuję ... i nigdy żaden kot się na nią nie rzucał. Tylko kilka bombek zostało potłuczonych ;)

W zeszłym roku miałam dwa młode półroczne koty i choinka ich nie zainteresowała. Ale one w ogóle najbardziej lubią się bawić same ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie na mały osobisty wtręt :)

To jest mój ekstra kot :D :D :D

Na ostatniej focie ma transmisje satelitarną - i stąd promieniuje oczami ;)

 

post-486-0-01031700-1418423481_thumb.jpg

post-486-0-94810500-1418423505_thumb.jpg

post-486-0-33568600-1418423534_thumb.jpg

post-486-0-51156200-1418423546_thumb.jpg

post-486-0-44271100-1418423560_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje choinki zawsze przywiązuję ... i nigdy żaden kot się na nią nie rzucał. Tylko kilka bombek zostało potłuczonych ;)

W zeszłym roku miałam dwa młode półroczne koty i choinka ich nie zainteresowała. Ale one w ogóle najbardziej lubią się bawić same ze sobą...

Aga to jestes szczesciara :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej focie ma transmisje satelitarną - i stąd promieniuje oczami ;)

 

Normalka :P

 

20140228_215620.jpg

 

 

 

 

Aga to jestes szczesciara :biglol:

 

Może mnie to szczęście opuści w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj mala rewolucja :-) Do 3,5 rocznego faceta brytola dołączył 4 miesięczny glut - też brytolek , chłopaczek. I ogrome zdziwienie - stary jest przerażony. Chowa się, bunkruje , jest spanikowany. A gnojek pomału zaczyna zwiedzać chałupę. Jak na tazie jest dokładnie odwrotnie niż myślałem. Sądziłem że "stary" będzie pokazywał "młodemu" kto tu rządzi i może być"dynamicznie" a póki co jest panika i oglądanie, wąchanie "na odległość"... Czy to normalne ???

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj mala rewolucja :-) Do 3,5 rocznego faceta brytola dołączył 4 miesięczny glut - też brytolek , chłopaczek. I ogrome zdziwienie - stary jest przerażony. Chowa się, bunkruje , jest spanikowany. A gnojek pomału zaczyna zwiedzać chałupę. Jak na tazie jest dokładnie odwrotnie niż myślałem. Sądziłem że "stary" będzie pokazywał "młodemu" kto tu rządzi i może być"dynamicznie" a póki co jest panika i oglądanie, wąchanie "na odległość"... Czy to normalne ???

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Może puść im filmy edukacyjne pn. Dear Kitten? :D

https://www.youtube.com/user/PurinaFriskies

Chociaż nie wiem, czy akurat bym tą Puriną karmił kota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj mala rewolucja :-) Do 3,5 rocznego faceta brytola dołączył 4 miesięczny glut - też brytolek , chłopaczek. I ogrome zdziwienie - stary jest przerażony. Chowa się, bunkruje , jest spanikowany. A gnojek pomału zaczyna zwiedzać chałupę. Jak na tazie jest dokładnie odwrotnie niż myślałem. Sądziłem że "stary" będzie pokazywał "młodemu" kto tu rządzi i może być"dynamicznie" a póki co jest panika i oglądanie, wąchanie "na odległość"... Czy to normalne ???

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

A jednak ;)

 

Takie zachowanie jest zupełnie naturalne. "Stary" kot się odzwyczaił od towarzystwa innych kotów i młody jest dla niego szokiem, a dla młodego takie towarzystwo jest całkiem naturalne. Przyzwyczają się do siebie, kwestia czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam dwie kotki i powiem tak ,jedna jest w domu 4 lata i byłą panią w domu ,ale trafiła się młoda kotka i została przygarnięta.Powstał mały problem młoda tak gnębi starą,że nie mogą być razem w jednym pokoju bez opieki bo jest zaraz draka.Minął rok i nic lepiej.Względem choinki to żona znalazła gdzieś że koty nie cierpią zapachu cytryny i jak ta pierwsza kotka dobierała się do choinki kupiła areozol o zapachu cytrynowym i psikała nim choinkę co jakiś czas i w naszym przypadku ataki na choinę ustały po jakimś czasie.Pozdrawiam wszystkich miłośników kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...