Skocz do zawartości

Ile ON da sie wlac do Legacy 2.0D?


Umbert

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zatankowalem 59.95 litra gnojowki na Preem do "Otylii". Skasowalem licznik kiedy zapalila sie kontrolka. Od tamtej pory przejechalem 72.5km na rezerwie, ze srednia spalania 6.2. (Malozn jechal, jak pojechalem tankowac to odrazku podbilem na 6.4). To z tego wychodzi ze zbiornik ma pojemnosc okolo 65, nie 60 litrow. Chyba ze jechalem na naparstku paliwa w co watpie bo niezle sobie poszalalem na rondach. Zassalo by mi powietrze gdybym mial ostatki w baku, prz takiej jezdzie. Tak jak mi kiedys Forester na rondzie stanal :-) z braku paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem, w danych technicznych dostępnych na stronie subaru.pl :) 64l dla MY09 i 65l dla MY10, w sumie te 64l dziwne są, bo Legacy zawsze miało 65l :)

 

Mój MY07 (benzyna) też zalicza sie do dziwnych, bo ma 64l :P

(przynajmniej tak jest wg. katalogu :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dieslem jest ze sie pieni i nie da rady wlac po sam korek. Juz mi dwa razy sie przelalo :cry: On to jednak nie Pb capi jak diabli.

Najwiecej udalo mi sie 59 L a rezerwa pokazywala jeszcze 70 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umbert, masz rocznik 2008, true? To zbiornik ma pojemność 64l, tyle co u mnie. Ale trzeba pamiętać o tym, że do pojemności samego zbiornika trzeba jeszcze doliczyć tyle ile się zmieści w przewodzie pod kurek :) Sądzę, że jest to spokojnie jescze litr. Kiedyś dojechałem do domu na oparach (wcześniej 100km na rezerwie - tyle że u mnie da się ustawić w komputerze pokładowym kiedy ona ma się zapalić), następnego dnia rano do wioski obok na stację i wlałem sobie... 64,28l jak widać na załączniku ;)

 

img0176v.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...