Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra... konkretnych informacji nie mam ale piszę tu tego posta co by sie nie okazało, że "temat już nie aktualny..." :twisted::twisted:

Może jeszcze ktoś dojdzie... A dodatkowo może ludziska które nie były do końca zdecydowane przypomną sobię o nas i deklaracjach... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko kto będzie sędziował jak będą sami zawodnicy..no i kto rano będzie pamiętał punktacje

A czy to ma jakieś znaczenie...?? Ważne żeby na czas konkursu wszyscy się sprężyli...

Tego najleprzego i tak będzie się pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, a czy przy takiej ilości pewnych deklaracji jesteś w stanie jakos oszacować koszta części artystycznej.

Chwila, moment... Niedługo. Muszę podzwonić. Ale na dziś najbardziej prawdopodobny jest jednak wariant taki, że zostaniemy w lokalu przy torze - ceny są podane w wątku o poprzedniej imprezie. A jak nie tam, to i tak w podobnym przedziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne rozpoznanie obiektu - Motel/kemping MotoRaj (przy torze) - stan z czerwca (ZNALAZŁEM!!! :twisted: ):

 

nocleg (doba):

1 os. w pokoju 2 osobowym - 110 PLN

pokój 2 os. - 140 PLN

pokój 3 os. - 200 PLN

 

w cenę wchodzi śniadanie - trzeba natomiast doliczyć 10 PLN a parkowanie auta (20 PLN za boks garażowy)

 

Przy zorganizowanej grupie - pewnie gratis miejsce na ognisko, trzeba by albo zrobić ekstra zrzutę na żarcie i piwo, albo - gdybyśmy chcieli być bardzo skąpi - przywieźć własne

 

Proszę o opinie: czy to drogo? Jakby co - spróbujemy negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dodatku może uda sie jakiś własny miuzik zorganizować i nagle cena jest cool... :twisted: co oczywiście nie znaczy, że jak to na naszą nację przystało nie można sie potargować co nieco... Tym bardziej, że osób oglądających też jest nie mało i pewnie część z nich będzie chciała zostać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę spać nawet w namiocie

W taka pogodę i przy takiej tepm.?? :shock:

Marny pomysł... :arrow: :|

 

Toz to bedzie 9 wrzesien a nie 20 styczen :mrgreen: Ja nie planowalem pobytu w Krakowie tak wczesnie ale uczelnia sama ustalila termin poprawki i mozliwe ze i ja bym sie 9.09 mogl wybrac pod namiot na SJSa;) ale na razie nawet na 50% nie moge nic konkretnego powiedziec :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kajtuś, widać że nad morzem nie byłeś w tym roku

W tym roku udało mi się wyjechać na urlop 40km za kraka i to na 2 dni... :evil: hmmm... Ale na rybach przeżyłem co trzeba... :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Wełniacz no weź normalnie i przyjedz... co tam uczelnia... będzie trzeci termin... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem wczoraj niestety informacje, ze kolega (o ktorym wspominalem na poczatku)

nie bedzie w stanie zjawic sie na sjs'ie 09.09.05 w kielcach :(. na tych ciasnych zawijasach

stary, ale jary morisek 1,3 moglby troche namieszac :D . moze nastepnym razem sie uda.

cracowdragon - jezeli to duzy problem, to daj znac. bede wtedy szukal innej osoby na jego miejsce.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi jak narazie zadeklarowało się nie mało i nikt nie odmówił, wręcz przeciwnie, lista osób pewnych jest stała ale "rezerwowy" (czyli nie do końca zdecydowanych) rośnie. Jeżeli 1/3 tych deklaracji wypali to jest ok. Wiec nie ma problemu. Nawet tylko Ci pewni daja nam już wystarczająco bolidów na torze... :mrgreen: Jeżeli kogoś jeszcze znajdziesz to super jeżeli nie to nie ma sprawy... :wink:

 

PS No morisek był by dodatkowo świetnym urozmaicenie... :shock: Szkoda, ale trudno... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...