Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Na liście już widniejesz... Wpisanie Ciebie spotkało się z ogromnym aplauzem edytującego (czyli mnie). Fanfary zabrzmiały, serpentyny poszły w górę w fajerwerki w kibelek (bo dopiero jak je odpaliłem dotarło do mnie, że w domu to mogę nimi narobić kuku :twisted: )

Kaski ja nie zbierać z lenistwa... :wink: Płaci się na miejscu przy wjeździe na tor...

Ostatecznego terminu nie ustalałem, ale było by miło tak na tydzień przed czyli do 02.09... Abym był w stanie już wszystko dopiąć na ostatnią agrafkę... :mrgreen:

 

Smoku czy aby z Twoim przewodem pokarmowym wszystko OK? :lol: Może wezmę na SJS jakiś Espumisan lub Stoperan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój przewód pokarmowy (do puki jest w stanie przetrawić kiełlbasę popijana kwaśnym mlekiem) ma się dobrze... :twisted::twisted: Ale stoperan zawsze warto wziąść bo jak komus się normalnie pogorszy to co by nie gonił z toru w pewne miejsce co 5min... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to było dzisiaj to ja już wiem dlaczego jak byłem na Karmelickiej to mnie policja chciała przepedzić... chyba, że dzisiaj znów coś innego się stało... na szczęście przepędzić sie nie dałem i dojechałm tam gdzie chciałem.... :mrgreen:

 

 

A teraz zła wiadomość... Rozmawiałem właśnie z Panem Januszem Dudkiem i jest pewien nie ukrywam spory problem... A dokładnie taki, że Pan Janusz rezerwował dla Nas tor, ale jak sie okazało rezerwacja (z jakiś względów była niewystarczająca). W tej chwili osoby z obsługi toru, odpowiedzialnej za rezerwacje nie ma i nie będzie do końca tego miesiąca. Pan Janusz robi co się da, ale nie może obiecać, że mu się uda. Pytanie jest następujące, czy istnieje mozliwość (JEŻELI pierwszy termin nie wypali) przełożenia SJS'u na 23.09. Ten termin jest pewny ponieważ tor jest już zarezerwowany od pół roki tylko odpadł klient. Za to Pan Janusz powiedział, "...zrobimy na torze coś takiego, że wszyscy będą szczęścliwi..." (czyli jakis special, jak fatalyty w mortal kombat :twisted: ) Co to dokładnie oznacza nie wiem, ale zapewne będzie to cos dobrego. Dodatkowo jest możliwość podzielić się na dwie ekipy na czas szkolenia i uzyskać certyfikat I lub II stopnia, a jak będzie na tyle osób to nawet III... Czyli bedzie można sie wieeele nauczyć a do tego super pobawić\wyszaleć... Czekam na odzew kto może przełożyć przyjazd. Jest mi przykro, że przekazuje takie wieści ale to siła wyższa... :(

PODKREŚLAM, że przełożenie terminu nastąpi w ten czas kiedy pierwszy nie będzie możliwy lub jeżeli zdecydowana większość się określi, że woli ten termin nr. II i bez względu na pierwszy wybieramy 23.09.2005. Teraz wszystko w Waszych palcach na klawiszach... Zapewne lepiej jak najszybciej bo i WiS będzie jakoś rezerwiren miejsca na drugą część imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Ja już dzisiaj na 23.09. nie mogę się zdeklarować - dopiero na początku września mam poczynić pewne służbowe ustalenia i wtedy się okaże :roll: Ale postaram się - te obietnice superatrakcji brzmią apetycznie :wink:

 

Na razie na 23. licz mnie na 50% na tor - i na 99% na część ekstremalną, bo na popołudnie tak czy inaczej powinienem dać radę dotrzeć.

 

No i sprawdzę zaraz, jak by było u Trębaczów w tym terminie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoiki so super ! a czy so jednoosobowe ?

Vert, Ty do turbonędzy czytaj, co jest napisane w linku, na samej górze strony, :mrgreen: a nie pytaj kolegów:

Gospodarze do dyspozycji gości oddają:

Pokoje 2-,3- osobowe

Łazienka 1 – na dwa pokoje

 

Jak będą wolne, możesz sobie wynająć sam nawet i trzyosobowy... :roll: :wink:

 

sjs jest 23. 09. czy 09.09

Sie okaże, jak rozumiem. Tyż bym chciał wiedzieć :evil:

 

Na 9. pewnie ob. Sołowow potrzebuje toru na teścik... :evil: i jakiś cieć wziął flaszkę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jak się pitoli - to na całej linii.

 

Kochany Gospodarz uprzejmie przeprasza, ale okazuje się, że goście na weselicho zjeżdżają się w piątek już od południa i 9.09. u niego miejsc noclegowych nie ma.

 

23.09. jest za to jak najbardziej do naszej dyspozycji (póki co, znaczy póki nie przyjdzie zdecydowany klient i nie weźmie chaty na 100%).

 

W tej sytuacji - ja coś awaryjnego kombinuję na 9.09. jako alternatywę dla motelu... i czekam na janse info co do terminów SJS.

 

Kurtka na wacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...