Skocz do zawartości

Nowy Forester - co myślicie?


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jako właściciel i użytkownik czarnego Szuwara to Ci tego koloru nie polecam- wiem- mnie też się podoba ale jest niepraktyczny do bólu, a już do jazdy w teren to porażka, wszelakie ryski i inne widoczne do bólu, dobrze,że Foryś mój nie czarny bo z bliska bym nie mógł na niego patrzeć- serce by mniem krwawiło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel i użytkownik czarnego Szuwara to Ci tego koloru nie polecam- wiem- mnie też się podoba ale jest niepraktyczny do bólu, a już do jazdy w teren to porażka, wszelakie ryski i inne widoczne do bólu, dobrze,że Foryś mój nie czarny bo z bliska bym nie mógł na niego patrzeć- serce by mniem krwawiło :wink:

Wszystko parwda, mam czarne impreze. Ale ten czarny za to ma take złote te w sobie i jest koszmarnie sliczny w sloncu. Ale miekki jak serce moje.

Myc wolno tylko recznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale,że co gónik dołowy? ale to sie nijak nie ma do czystości czarnej. choroba.

..nie znasz realiów górnictwa? To trochę brudna robota, więc..... czarny i czysty? to dopiero po kąpieli.

Prócz tego ludzkość dzieli sie na:

- rasy żołta, biała....itd.

- typy sztyn, rudy...itd.,

- charaktery np. CZARNY !!!!!

i oczywiscie: ZMIJE - zygzakowata i CZARNA!!!

 

PS. Pozdrowienia dla Żony i jak się miewa STÓŁ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie czarny. Mam dwa Forysie które sporo ekspoloatujemy w terenie.

Mój srebrny, wspólnika czarny.

Mój po myjni z zewnątrz wygląda na czysty ok 4 dni, jego 2 godziny :mrgreen:

 

Ale faktycznie na słońcu taki prosto z myjni to czarny wyglądem bije srebrnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 2,0 w terenie daje sobie świetnie radę, w zimie w terenie też a zakopywał mi się dopiero jak już śnieg był wysoki,że drzwi nie mogłem otworzyć.

 

Jak już tu kiedyś pisałem, mi zakopał się w śniegu dopiero jak wpadłem na idiotyczny pojechania samochodem by wyciągać zakopany skuter śnieżny :-). Ale samo to, że wpadłem na taki pomysł pokazuje, jak bezpiecznie czułem się w nim na śniegu - po prostu zapomniałem, że to jednak samochód a nie poduszkowiec, wbrew temu co mi się dotąd zdawało :-)).

 

Jeździ mi się wręcz znakomicie, czy to po autostradzie czy to po bezdrożach (klasy turystycznej, mam świadomość, że to nie Land Rover Defender). Mimo wszystko sugeruję jednak poczekanie na face lifting - chyba, że dealer zaproponuje jakaś superzniżkę na starszą wersję. W co wątpię, bo z tego co wiem, SIP unika zbędnego magazynowania samochodów "na placu". Podobno dzięki przeprojektowaniu tłumika nowa wersja zyskuje dodatkowe 0,5 centymetra prześwitu. Wprawdzie nie sądzę, by to miało znaczenie praktyczne (jeśli już zaczynasz szorować tłumikiem po przeszkodach, to jesteś już out of your league), ale lepiej więcej niż mniej.

 

Tak prywatnie, chyba wolałbym mieć wolnossącego 2.5 od zaturbionego 2.0 - nie upieram się, bo żaden ze mnie specjalista od motoryzacji, ale wydaje mi się, że z punktu widzenia turystycznego offroadu lepiej wypadnie wolnossący unikający "turbodziury"? Ale może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel i użytkownik czarnego Szuwara to Ci tego koloru nie polecam- wiem- mnie też się podoba ale jest niepraktyczny do bólu, a już do jazdy w teren to porażka, wszelakie ryski i inne widoczne do bólu, dobrze,że Foryś mój nie czarny bo z bliska bym nie mógł na niego patrzeć- serce by mniem krwawiło :wink:

 

Ja mam najtańszą wersję, więc (jak widać na avatarze) czarny jest u mnie tylko spód - z nieolakierowanego plastiku. I akurat bardzo polecam takie rozwiązanie każdemu, kto jeździ poza asfaltem, po prostu nie ma siły, żeby krzaczki i kamyczki nie zostawiały swoich niezatartych śladów. Ja już niestety mam porysowany nawet lakier powyżej tego czarnego (ale widać tylko jak się samochód umyje... więc staram się natychmiast dobrudzić po umyciu :-)). Bardzo bym chciał, żeby niepolakierowane zderzaki były dostępne chociaż jako opcja w Outbacku, na którego pewnie kiedyś tam się będę przesiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to idzie, gdybym wybrał się moim czarnym Legasiem tam gdzie jeżdrzę Forysiem toby pięknie miał porysowany lakier, te plastiki są super praktyczne ale i lakier zielony o wiele mniej widoczne ma wszelakie ryski i trwałe zabrudzenia niż czarny. Fajny to kolor dla auta ale ma poważne wady a już do jazdy w malimy czy pokrzywy to się raczej nie nada :cry: szkoda go po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jesli kupic to tylko wersje 2 turbo albo najlepiej 2,5 xt. wolnossaca 2 niestety nie bez podstaw nazwana zostala krowka :D.co prawda jak widzisz w awatarze krowka zostala mi skradziona ale wierz mi ze jesli lubisz pojezdzic troszke szybciej to jesli kupisz wolnossaca to raczej szlag cie trafi.no i jesli krowa ma jezdzic dynamicznie to po miescie jakies 15 literkow pali. :cry: a jesli chodzi o nowa buda to jest ochydna.wiec jak mozesz to bierz 2,5 xt w starej budzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widzialem niestety i serdecznie wspolczuje. ja jestem juz posiadaczem krowki od grudnia 2004 ale z ekonomicznych wzgledow musialem kupic 2.0 bez turbo i mimo ze jezdzi mi sie fantastycznie to troche rzeczywiscie brakuje mu mocy. szukam zatem wszelkich informacji o mozliwosci wzmocnienia tej krowki ale tak aby nie stracic gwarancji. mozliwosci jak na razie sa praktycznie zerowe i dlatego pomyslalem ze skoro wchodzisilnik 2.0 bez turbo ale o mocy 155 to cos sie pojawi ale ... ????? mam nadzieje ze wkrotce staniesz sie ponownie posiadaczem foresterka czego serdecznie zycze i pozdrawiam. pikona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...